Mircy potrzebuję rady.
Kupiłem do swojego P1 PRO nowy klirek (Protank 3 mini). Mam problem z jego założeniem, ponieważ na baterii P1 Pro została "nakładka"(?) ze starego klirka od P1 PRO. Nie mam pojecia jak to cholerstwo ściągnąć. Odkręcić się nie da, bo obraca się w nieskończoność, śrubokrętem nie udało się podważyć, kombinerki też nic nie dały.

Ktoś coś?

#vapenation #epapierosy #epapieros
Pobierz m_marshall - Mircy potrzebuję rady.
Kupiłem do swojego P1 PRO nowy klirek (Protank 3...
źródło: comment_0o4tqiBBpJhLyFQHE4qfTgF02QWWtlRT.jpg
@MightLight: teraz miałem okazje film obejrzeć. Słuchaj robiłeś takie nie przylegające grzałki? Na filmie jest przylegająca zwojami. Ja zawsze robiłem nie przylegające.

A co do Kanthal to trzeba go w końcu opalać czy nie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Hejka #epapierosy, planuję powoli powrót do e-kurzenia (po ~1.5 roku przerwy). Mój ostatni zestaw to był mod Eleaf iStick 30W + Nautilus mini, wtedy był to najlepszy set w swojej półce cenowej. Zmieniło się coś od tego czasu? Jakieś nowe ciekawe pozycje?
Mając budżet tak w granicach 250-300zł (na cały zestaw + jakiś tam zapas liquidów i grzałek) to dalej jest najlepsza opcja, czy polecilibyście coś lepszego?
Z tego co wiem,
Nast apiła bardzo dziwna sytuacja.Wyrzuciłem moda yosen 50W z nową baterią lg za okno ( w krzaki) ze strachu.Otoz od 2 lat paliłem na baterii efesta.Została bardzo przeładowana i nie sposób już było jej nałaodwać( nawet przez usb). Ostatnio kupiłem ladowarke i baterie.Niestety nie mam wtyczki do ładowarki by ja podpiac.Postanowilem więc wymienic baterie na lg i naładowac ją przez pc.Jednak zaczely się dziac bardzo dziwne rzeczy

Podczas gdy wlozylem baterie (
@mlg20: Bateria to LG HE4? Ta tutaj? Niezła przebitka - 100%
Ogniwo nie powinno być puste w zasadzie nigdy, chyba, że leżało np 3 lata na zapleczu albo było ze zwrotu.
Teraz czaję. Czyli to nie wina układu ładowania w modzie, stąd "płytka" (myślałem, że to się stało po podpięciu kabla). Jak skręciłeś i walnęło, to zwarcie na 99%. Albo wsadziłeś na odwrót, albo za mocno skręciłeś i zmiażdżyłeś układy
@mlg20: zrób, będzie wiadomo gdzie nie kupować. Wiesz, zdalnie to możemy pogdybać. Plus jest tam, gdzie masz 4 dziury zamiast płaskiej powierzchni (w hg2 od lg faktycznie od strony LG jest plus, podejrzewam, że wsadziłeś ogniwo poprawnie zatem). Moim zdaniem wadliwe ogniwo. Przy zwarciu idą takie prądy, że luty się topią, ja mam paranoję i bym nie wsadzał kolejnego ogniwa, żeby sprawdzić. Tym, co wdychałeś się nie przejmuj, bo to w
@BrzydkiBurak: @teh4esz: Panowie - to raczej nie wina liquidu! ten parownik ma taki fajny "ficzer", który się zowie "#!$%@?ąca uszczelka". Drogi buraku - zrób tak:

Liquid strzela mi do ust! - w 99% przypadków duża ilość lq zebrała się przy białym oringu wewnątrz komina. Są 2 metody poradzenia sobie - umycie całej części “zbiornikowej” pod wodą i obsuszenie albo wyciągnięcie liquidu za pomocą rogu chusteczki, zwiniętej w mały wałek.

Polecam
@slavas: Nie widzę powodu dlaczego miałbyś nimi nie naładować tego LG. Byleby prąd nie był za wysoki i bedzie git. Ja na noc ładuje na 0,5A, a jak zapomnę i mi padną w dzien a chce w miarę szybko, to 1A. Różnica w sumie taka, że na mniejszym prądzie bateria mniej traci na żywotności, a dłużej sie ładuje i na odwrót.
Halo Łódź. Chciałbym się zapytać jak wygląda rynek e-papierosów w pięknym mieście Łodzi. Dużo jest stacjonarnych sklepów specjalistycznych? W sensie bardziej nastawionych na mody/akcesoria/bazy/aromaty, niż na egony? Wiem, że jest jeden e-dym, ale kompletnie nie znam opinii jak tam jest, jak z towarami, czy mają na miejscu wszystko, czy tak jak w Krakowie praktycznie opierają się na 'odbiorze osobistym'. Jest GoodWaper, ale z tego co wiem, to gdzieś dalej od centrum. King
@Smooke_pl ja zawsze jak jestem w edymie w Łodzi to zawsze albo jest kolejka albo ktoś zaraz wchodzi. Dzisiaj mi bez problemu wymienili cuboida z nie działającym ekranem. Byłem też ze 2 razy w GoodWaperze ale tylko po jakieś aromaty.