Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- konto usunięte
- Oszczer
- BeDoEl
- 7uras
- FlameVinci
- +8 innych
- 2
- 1
Ma ktoś jakiegoś iSticka 100w/TC100w na sprzedaż? Może być porysowany itp itd. #epapieros #epapierosy
- 0
@Grinch_z_szafy : Mogę sprzedać TC100W czarny, trochę porysowany (odpryski lakieru na klapach + starty na spodzie na brzegach), sprawny.
@Veldzia: Cena?
Mirki eleaf istick 30 w mi nie działa. Nie reaguje na przyciski. Jak go podepnę pod ładowanie na kilka sekund, odepne to oddaje napięcie i grzeje atomizer 10s aż do odcięcia. Jak go odepne bez atomka to pisze ze no atomizer.
Na próbę robiłem wszystko łącznie z obustronnym otwarciem i tak sobie przy suszarce do włosów leżał z 30 minut. Zostawiłem tez na cały dzień na słońcu. Bez zmian. Jakieś rady?
Traktuje
Na próbę robiłem wszystko łącznie z obustronnym otwarciem i tak sobie przy suszarce do włosów leżał z 30 minut. Zostawiłem tez na cały dzień na słońcu. Bez zmian. Jakieś rady?
Traktuje
@kici666: widziałem ale to już rozklejanie a i nic typu kontakt nie mam tu i łatwo nie nabędę. Pewnie wróci na gwarancje jak ja wrócę. Ten mod trzyma do dwóch dni a moje zastępcze to po kilka godzin.
- 0
czyli wapujesz ok ~ 2ml dziennie, mnie ciut większa bateria na 40w starcza na ~5ml
Siema. Mam Evic vtc mini. Mam mały problem. Mod mi nie pokazuje prawidłowo poziomu naładowania baterii. Znaczy potrafi to robić ale tylko wtedy kiedy się ładuje. Jak odłączę to przez parę sekund jest prawidłowo a za chwilkę jest full. I tak do końca baterii pokazuje że jest full. Zmieniałem softa na starszego i nic nie dało. Testowane na innej baterii i to samo. Moja to LG HG2 Wysyłać na gwarancje ?
#
#
@DontBeShy ślij póki jest
@DontBeShy: gwarancja najlepszym rozwiązaniem jest
tak jak tagowanie w głównym tagu #epapierosy ( ͡º ͜ʖ͡º)
tak jak tagowanie w głównym tagu #epapierosy ( ͡º ͜ʖ͡º)
jak to naladowac?mam 2/ladowarki i batka sie nie miesci. Ladowarke nicore kiedys sprzedalem i nie mam jak podladowac.Dotad laduje starego efesta przez wejscir usb w modzie.Co zrobic z tym. #epapieros #epapierosy
Do ogniw 18650
konto usunięte via Android
- 9
Poczta przyszła! #epapierosy #epapieros
- Johny356
- laress
- 7uras
- konto usunięte
- IsraelKilman
- +4 innych
konto usunięte via Android
- 1
@laress dziękuję! Jest jedno ale... Jestem po wyjeździe i muszę czekać na matki Boskiej pieniężnej bo akumulatory... XDDD
- 1
@laress: to nie tak - na edymie chcac kupic jakas nowosc/ cos co jest na promocji nie ma czasu dodawac czegokolwiek innego do koszyka, bo pula towaru wystarcza przewaznie na jakaś minutę, wiec kto pierwszy ten lepszy, pozniej zas czekanie z 2 tygodnie
- 1
Byłby ktoś w stanie złożyć zamówienie na mnie na e-dymie z konta z rabatem? Chciałem zamówić sobie nowego aromamizera supreme , ale 180zł to już lekka przesada... oczekiwałem 120-130zł.
Edit: Lub ktoś może ewentualnie ma jakieś tańsze źródło?
#epapieros
Edit: Lub ktoś może ewentualnie ma jakieś tańsze źródło?
#epapieros
- 1
@bartan1002: Jak mięta to koncentrat inawery Mix miętowy. Smakuje jak cukierki typu 'Ice' i chłodzą gardelko. Pyszne :)
Mirki mam problem i mam nadzieje, że ktoś mi tu pomoże. Od niedawna pale epapierosa i jestem w tym totalnie zielony a więc liczę na podpowiedź. Wymieniłem wczoraj grzałkę, lecz zauważyłem dzisiaj, że znowu mi przecieka płyn do baterii ( oczywiście jak biorę bucha to kropelki liquidu także wciągam). Powtórzę jeszcze raz - jestem totalnym początkującym więc nie ciśnijcie :)
Sprzęt: Volish Black, grzałka Volitank.
#epapieros #grzalka #epapierosy #wapujzwykopem
Sprzęt: Volish Black, grzałka Volitank.
#epapieros #grzalka #epapierosy #wapujzwykopem
@donbrovsky: gdybyś się zapytał tutaj przed zakupem, co kupić i nie przepłacić to byś nie miał teraz takich problemów. Kupiłeś szajs, teraz masz efekty. :)
@TheInquisitive4Ever dziękuję za radę - poczytam w necie o rozejrze się w temacie co i jak :-)
- 1
Mireczki, jak ustawić tryb TCR dla Evica VTC Mini? Parownik Cubis i grzałka 0,5 ohma (używam czasami też 0,2). Tzn mam instrukcję od Joyetecha jak to ustawić, ale nie wiem jaką dokładnie wartość ustawić, żeby dopasować go do grzałki.
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros
- 314
@dreaper: JEEEEZUUU JAK DOBRZE!!!
- patryk_t
- inrzynier
- konto usunięte
- konto usunięte
- encoreleet
- +33 innych
@dreaper: JEEEEEZUUUU JAK DOBRZE!!!
- patryk_t
- inrzynier
- konto usunięte
- konto usunięte
- encoreleet
- +24 innych
- 1
#epapieros #epapierosy
Okej Mirki, planuję taki zestaw:
Myślicie że znajdę coś lepszego / fajniejszego w tej cenie?
Okej Mirki, planuję taki zestaw:
Griffin 25
iStick TC100W
2x Sony VTC5
Myślicie że znajdę coś lepszego / fajniejszego w tej cenie?
- 1
@Pawel4freak: imo aromamizer supreme bije na glowe griffina. reszta okay, ale zastanow sie nad zakupem zewnetrznej ladowarki - micro usb to zazwyczaj najslabsze ogniwo w boxach i dosc gesto na internetach od historii ze spalonymi plytkami.
@Pawel4freak: vtc mini to ciagle najpopularniejszy box 1x18650, ale jesli chodzi o atomizer to moze zerknij na tf-rta od smoka. nie mam nic przeciwko youde (ani nie jestem fanem smoka), ale top-fill bedzie na
@Pawel4freak: vtc mini to ciagle najpopularniejszy box 1x18650, ale jesli chodzi o atomizer to moze zerknij na tf-rta od smoka. nie mam nic przeciwko youde (ani nie jestem fanem smoka), ale top-fill bedzie na
- 1
@Pawel4freak: zephyrus nie jest porównywalny z griffinem biorąc pod uwage łatwość montażu grzałek i arflow czyli dwa główne czynniki :)
Ech, te czasy kiedy bez bólu ogarniało się wszystkie rynkowe nowości, czuję się jak stary dziad w tej materii.
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros
- apaczacz
- Waspin
- 7uras
- boryys
- MightLight
- +5 innych
- 2
- 1
Ceny w stacjonarnych sklepach e-dymu są takie same jak na ich stronie internetowej?
#epapieros #epapierosy #edym
#epapieros #epapierosy #edym
- 1
Mam pytanie odnośnie e-papierosów. Może się wydać głupie, ale kompletnie się na nich nie znam. Czy jest możliwe palenie e-papierosa bez żadnych szkód na zdrowiu? Bez nikotyny, czy substancji smolistych. Po prostu lubię puszczać dymka, a nie jestem uzalezniony od nikotyny
#papierosy #epapieros #epapierosy
#papierosy #epapieros #epapierosy
- 1
- 0
@IsraelKilman: gliceryna mniej szkodliwa niż glikol?
#epapieros #rzucampalenie mirki potrzebuje jakiegos taniego epapierosks taki zeby byla w miare dobra bateria bede go uzywal jakis miesiac tyle mi mniej wiecej zajmuje rzucenie fajek :) co polecacie ?
@Kacman90: Najpierw mały papierosek, pozniej większy, na koncu mod i kręcenie grzałek i tak pare lat minie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- IsraelKilman
- SScherzo
- vgf_
- konto usunięte
- Kaaziiu
- +7 innych
konto usunięte via Android
- 9
Zanim się zorientujesz będziesz palił tego elektryka nawet w kiblu
- IsraelKilman
- kodekscywilny
- konto usunięte
- Kaaziiu
- Maxiter
- +4 innych






























#epapierosy #epapieros