Mam pytanie odnośnie e-papierosów. Może się wydać głupie, ale kompletnie się na nich nie znam. Czy jest możliwe palenie e-papierosa bez żadnych szkód na zdrowiu? Bez nikotyny, czy substancji smolistych. Po prostu lubię puszczać dymka, a nie jestem uzalezniony od nikotyny
#papierosy #epapieros #epapierosy
@teh4esz: w sumie to tylko raz zrobiłem tam zakupy i cena za wysyłkę była typowa - 20 zł pobranie. Od kolejnych zakupów odwiodła mnie sama obsługa sklepu, już 7 miesiąc mi odpowiadają na pytanie odnośnie aromatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cloud Chasing Competition Kraków - Dogrywka!

Ostatni weekend maja zapowiada się pochmurnie! Tym razem gęste chmury spowiją okolice SMOOKE.PL na ul. Cieszyńskiej 14.

Uczestnicy niedawnego CCC na Ruczaju mają idealną okazję do rewanżu na zwycięzcach. A może nosa (i grzałę) utrą weteranom jacyś debiutanci? :)

Zapraszamy wszystkich w sobotę (28 maja) w samo południe!

Nagrodami w konkursie są:
Pierwsze miejsce – Mod WISMEC RX200
Drugie miejsce – Atomizer Diablo
Trzecie miejsce –
@xardas060: Sytuacja wyjątkowa.Jak wszyscy?Ja np obserwuje tylko tag vapenation,epapierosy sledze na biezaco.Moze akurat jedna osoba by przegladala inny tag i nie trafila na ten komunikat.
@karoleeek: od "zewnątrz", czyli strony, gdzie wkręcasz atomizer. Pin plusowy trzyma słupek w miejscu, więc pewnie u Ciebie ciężko chodzi ten gwint w pinie plusowym/słupku i odkręciłeś go tylko trochę, ale nie do końca. :)
BBC Horizon przygotowało godzinny dokument o #epapierosy!

Stary chemik opisuje go tak:

Ten godzinny film był już zapowiadany jakiś czas temu. Opowiada ogólnie o chmurzeniu, sprawach związanych ze zdrowiem, jak też pokazuje eksperyment, w którym badaniom poddano grupy ochotników. Jedna z nich rzucała palenie bez wspomagania, druga z użyciem plastrów nikotynowych, a trzecia – chmurząc. Co ciekawe – narrator filmu, Michael Mosley, który nigdy nie zapalił papierosa, poddaje się też eksperymentowi jako
Chyba #!$%@?łem lipę xD
mój #epapieros joyetech ego aio po wyczyszczeniu przestał działać.Krok po kroku, wyczyściłem ustnik, część ustnika, grzałkę i... zbiorniczek. który jest razem z baterią i portami, pod bieżącą wodą. Ale to nie powinien być problem, bo zaizolowałem przycisk oraz port usb taśmą izolacyjną :/
W każdym razie teraz jak naciskam to pojawia się niebieskie podświetlenie (ustawiłem zielone więc wydefaultował się? czy pokazuje jakiś error) i nic więcej. Zwarcie? Czy
Witam mirki, posiadam evic vtc mini + cubis. Na poczatku miałem grzałkę clapton, wóczas palenie z tego e-papierosa była dla mnie poezją, wszystko bez problemu. Po miesiącu, zacząłem czuć lekką spaleniznę więc naturalnie wymieniłem grzałkę na SS316 0.5ohm - z tego co się dowiedziałem, zrobiłem błąd nie zakraplając uprzednio grzałki. To słowem wstępu, od tej pory smak oraz ilość dymu znacznie się pomniejszyły, pali mi się o wiele gorzej i już praktycznie
@elgahir: 0,5ohm zaciąga się od razu do płuc, inaczej niż w 1,5ohm, to raz. a dwa to jak zalejesz grzałkę liquidem to musisz nadmiar usunąć, albo metodą na 'strzepywanie termometru' czyli machasz i liquid sam wylatuje, albo odpalasz przycisk fire i dmuchasz w ustnik zamiast się zaciągać (dym wylatuje airflowem) - wtedy powinien zniknąć nadmiar liquidu a wapowanie znów będzie przyjemnością.
Siemano mirunie ogarniające temat e-papierosów ;) Chcialbym zlożyć zestawik z joyetech evic-vtc mini + jakiś dobry tank pod kupne jak i swoje grzałeczki który by oddawał fajnie smaczek, wiem że to też zależy od grzałeczek itp. Jakiś dobry akus do tego :] Ogólnie chce cały zestawik żeby wsio było gicior co polecacie, czego nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogarniam nawet dobrze ten temat ale nie na tyle żeby
Pobierz Sonderling - Siemano mirunie ogarniające temat e-papierosów ;) Chcialbym zlożyć zesta...
źródło: comment_6Km47CsSIEYVDMQHhtgvT78VqiIP605w.jpg
@GaHee: ponoc dokladnie to samo co 213w ktore juz jest, tylko z alu zamiast z wlokna weglowego (stad roznica cenowa). ogolnie recenzje sa dosc zachecajace, ale chwile temu kupilem ipv5 :-P