#epapieros #rzucampalenie mirki potrzebuje jakiegos taniego epapierosks taki zeby byla w miare dobra bateria bede go uzywal jakis miesiac tyle mi mniej wiecej zajmuje rzucenie fajek :) co polecacie ?
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
W tym tygodniu słodka malina z kokosem jako Liquid za 50% oraz atomizer Morph od Ehpro w rewelacyjnej cenie :).
#epapieros #epapierosy #smookepl
#epapieros #epapierosy #smookepl
- 2
@teh4esz: w sumie to tylko raz zrobiłem tam zakupy i cena za wysyłkę była typowa - 20 zł pobranie. Od kolejnych zakupów odwiodła mnie sama obsługa sklepu, już 7 miesiąc mi odpowiadają na pytanie odnośnie aromatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cloud Chasing Competition Kraków - Dogrywka!
Ostatni weekend maja zapowiada się pochmurnie! Tym razem gęste chmury spowiją okolice SMOOKE.PL na ul. Cieszyńskiej 14.
Uczestnicy niedawnego CCC na Ruczaju mają idealną okazję do rewanżu na zwycięzcach. A może nosa (i grzałę) utrą weteranom jacyś debiutanci? :)
Zapraszamy wszystkich w sobotę (28 maja) w samo południe!
Nagrodami w konkursie są:
Pierwsze miejsce – Mod WISMEC RX200
Drugie miejsce – Atomizer Diablo
Trzecie miejsce –
Ostatni weekend maja zapowiada się pochmurnie! Tym razem gęste chmury spowiją okolice SMOOKE.PL na ul. Cieszyńskiej 14.
Uczestnicy niedawnego CCC na Ruczaju mają idealną okazję do rewanżu na zwycięzcach. A może nosa (i grzałę) utrą weteranom jacyś debiutanci? :)
Zapraszamy wszystkich w sobotę (28 maja) w samo południe!
Nagrodami w konkursie są:
Pierwsze miejsce – Mod WISMEC RX200
Drugie miejsce – Atomizer Diablo
Trzecie miejsce –
- 12
Uwaga nie zamawiać niczego w sklepie vape place."Właściciel to fake konto na fb" nie prawdziwe dane firmy.Wygląda jak typowy klep słup do przechwycenia jak największej ilości gotówki.Jak się coś zmieni to będę informował.Wołam @wzr1one bo pytałeś o ten sklep #epapierosy #epapieros #mojliquid #vapenation (wołam wszystko zwiazane z ep bo stan wyjątkowy.
- konto usunięte
- reborn
- xadereq
- grozdek
- vgf_
- +7 innych
- 1
- 0
@xardas060: Sytuacja wyjątkowa.Jak wszyscy?Ja np obserwuje tylko tag vapenation,epapierosy sledze na biezaco.Moze akurat jedna osoba by przegladala inny tag i nie trafila na ten komunikat.
Witajcie, dziś doszedł do mnie klon Velocity v2 z FT (https://www.fasttech.com/products/3028/10014538/4684202) i mam pytanie co do pinu plusowego. Niestety nie mogę go wykręcić, a nie chcę użyć nadmiernej siły. Wygląda to tak jak na zdjęciu, tylko nie wystaje on poniżej minusowego, i jak włożę imbus do środka to mogę wykręcić taką śrubkę imbusową. Czy mam go reklamować?
#epapieros #epapierosy #vapenation
#epapieros #epapierosy #vapenation
@reborn: Od której strony? xD chodzi mi o słupek
- 1
- 12
BBC Horizon przygotowało godzinny dokument o #epapierosy!
Stary chemik opisuje go tak:
Stary chemik opisuje go tak:
Ten godzinny film był już zapowiadany jakiś czas temu. Opowiada ogólnie o chmurzeniu, sprawach związanych ze zdrowiem, jak też pokazuje eksperyment, w którym badaniom poddano grupy ochotników. Jedna z nich rzucała palenie bez wspomagania, druga z użyciem plastrów nikotynowych, a trzecia – chmurząc. Co ciekawe – narrator filmu, Michael Mosley, który nigdy nie zapalił papierosa, poddaje się też eksperymentowi jako
- konto usunięte
- Hark
- 7uras
- dixonpl
- przomsik
- +7 innych
Chyba #!$%@?łem lipę xD
mój #epapieros joyetech ego aio po wyczyszczeniu przestał działać.Krok po kroku, wyczyściłem ustnik, część ustnika, grzałkę i... zbiorniczek. który jest razem z baterią i portami, pod bieżącą wodą. Ale to nie powinien być problem, bo zaizolowałem przycisk oraz port usb taśmą izolacyjną :/
W każdym razie teraz jak naciskam to pojawia się niebieskie podświetlenie (ustawiłem zielone więc wydefaultował się? czy pokazuje jakiś error) i nic więcej. Zwarcie? Czy
mój #epapieros joyetech ego aio po wyczyszczeniu przestał działać.Krok po kroku, wyczyściłem ustnik, część ustnika, grzałkę i... zbiorniczek. który jest razem z baterią i portami, pod bieżącą wodą. Ale to nie powinien być problem, bo zaizolowałem przycisk oraz port usb taśmą izolacyjną :/
W każdym razie teraz jak naciskam to pojawia się niebieskie podświetlenie (ustawiłem zielone więc wydefaultował się? czy pokazuje jakiś error) i nic więcej. Zwarcie? Czy
- 1
Witam mirki, posiadam evic vtc mini + cubis. Na poczatku miałem grzałkę clapton, wóczas palenie z tego e-papierosa była dla mnie poezją, wszystko bez problemu. Po miesiącu, zacząłem czuć lekką spaleniznę więc naturalnie wymieniłem grzałkę na SS316 0.5ohm - z tego co się dowiedziałem, zrobiłem błąd nie zakraplając uprzednio grzałki. To słowem wstępu, od tej pory smak oraz ilość dymu znacznie się pomniejszyły, pali mi się o wiele gorzej i już praktycznie
- 0
@elgahir: 0,5ohm zaciąga się od razu do płuc, inaczej niż w 1,5ohm, to raz. a dwa to jak zalejesz grzałkę liquidem to musisz nadmiar usunąć, albo metodą na 'strzepywanie termometru' czyli machasz i liquid sam wylatuje, albo odpalasz przycisk fire i dmuchasz w ustnik zamiast się zaciągać (dym wylatuje airflowem) - wtedy powinien zniknąć nadmiar liquidu a wapowanie znów będzie przyjemnością.
Tez mam evica i cubisa oraz te 2 grzałki. Na pierwszy ogień poszedł Clapton no i po 4 dniach czułam spaleniznę, wiecie może co jest tego przyczyną?
- 1
Mirki drogie, jaką bazę użyć do cubisa?
Nie wiem czy lepiej rzadką, czy gęstą. Ta będzie ok?
#mojliquid #epapieros #epapierosy
Nie wiem czy lepiej rzadką, czy gęstą. Ta będzie ok?
#mojliquid #epapieros #epapierosy
- 0
@Kiziek: to wcale nie powinno być takie gęste jak się niektórym wydaje. Ja wszystkie samogony robię 30/70 i to wcale nie jest takie gęste :)
@Kiziek: będzie ok, jak dodasz z 10%glikolu w aromatach :)
TAGUJ W JEDNYM TAGU
Prawidłowy tag to #epapierosy
tak jak koty, psy, komputery, konsole, filmy, przemyślenia, heheszki
TAGUJ W JEDNYM TAGU
Prawidłowy tag to #epapierosy
tak jak koty, psy, komputery, konsole, filmy, przemyślenia, heheszki
- 1
Dobra, mirasy. Uważać na zakupy w chinach, bo chinole już nawet drobnicę łapią. Dzisiaj wat do paczki o wartości 45$.
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros
Siemano mirunie ogarniające temat e-papierosów ;) Chcialbym zlożyć zestawik z joyetech evic-vtc mini + jakiś dobry tank pod kupne jak i swoje grzałeczki który by oddawał fajnie smaczek, wiem że to też zależy od grzałeczek itp. Jakiś dobry akus do tego :] Ogólnie chce cały zestawik żeby wsio było gicior co polecacie, czego nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogarniam nawet dobrze ten temat ale nie na tyle żeby
- 1
Witam Mirkuf... Jaki jest wasz ulubiony samogon, taki z kilku (nie wiecej niż 3-4) aromatów dostępnych w e-dymie który urywa dupe? Chciał bym w końcu zrobić coś bardziej wyrafinowanego niż Black Pompom... Z góry dzięki i pozdrawiam. :)
#epapierosy #epapieros #vapenation #mojliquid
#epapierosy #epapieros #vapenation #mojliquid
- 1
Ktoś już testował nowego Sigeleia?
https://www.fasttech.com/products/3099/10011165/4893501-authentic-sigelei-fuchai-213w-tc-vw-apv-box-mod
#epapierosy #epapieros #newecig
https://www.fasttech.com/products/3099/10011165/4893501-authentic-sigelei-fuchai-213w-tc-vw-apv-box-mod
#epapierosy #epapieros #newecig
@doktorplaga: Panie, daje 20 zł i wezmę to do Pana, bo i tak Pan tego nie sprzedasz. #olxcontent
Mirunie mam do sprzedania moda KangerTech ciągle jeszcze na gwarancji. Kupiony w edymie.
Ktoś chętny?
https://e-dym.pl/pl/kangertech/1069-subox-mini-starter-kit.html
#epapieros #sprzedam
Ktoś chętny?
https://e-dym.pl/pl/kangertech/1069-subox-mini-starter-kit.html
#epapieros #sprzedam
Ej #vapenation #epapierosy #epapieros
Wie ktoś czy Istick Pico będzie współgrał z avocado 24 bez problemu?
Wie ktoś czy Istick Pico będzie współgrał z avocado 24 bez problemu?
konto usunięte via Android
- 2
@Vodkapicca: Boże kiedy oni w koncu sie zabiją od kręcenia takich filmików? :(
#epapierosy #vapenation #epapieros
Narzekaliście, że są dwa tagi... Coraz mniej mnie dziwi fakt, że Albańska Sraka będzie miała rynek zbytu ( ͡° ʖ̯ ͡°) To się nazywa ironia losu.
Narzekaliście, że są dwa tagi... Coraz mniej mnie dziwi fakt, że Albańska Sraka będzie miała rynek zbytu ( ͡° ʖ̯ ͡°) To się nazywa ironia losu.





























#papierosy #epapieros #epapierosy