Wpis z mikrobloga

@szymurson: o, fakt. Jest różnica. To ja bym się zastanawiał czy nie lepiej kupić ego AIO zamiast isticka z nautilusem. Nautilus był fajny rok temu, teraz są lepsze alternatywy. Szybko padają w nim grzałki i nie jest najlepszy pod kątem smaku i wygody po prostu. A istick20W zawsze był słabym pomysłem na zasilanie (awaryjny).
  • Odpowiedz
@szymurson: Nautilus napełniamy od dołu, często miałem problem żeby go odkręcić, z grzałkami też różnie było potrafiły trzymać tydzień albo w-----c się po jednym dniu. No i te 20wat w isticku to malutko
  • Odpowiedz
@szymurson: za bardziej przyszłościowy zestaw, w pico masz 75 wat czyli jak zechcesz przerzucić się na subohmowe tanki to nie ma problemu, w przypadku isticka musiał byś kupić nowe zasilanie i pewnie i tak kupił byś pico :p
Kiedyś możesz dokupić zapasowy akumulator i jak jeden Ci się rozładuje to po prostu wymieniasz i używasz dalej.
Kontrole temperatury ma już większość modów, osobiście robiłem kilka podejść i ostatecznie zostałem przy
  • Odpowiedz