#epapieros #epapierosy good evening mireczki. Musze kupic jakiegos eszluga na gwalt (uk here). Ktos mi bliski mial zawal i czeka w szpitalu na operacje, podobno przez papieroski. Cena nie gra roli (ale bez przesady) i zebym nie musial sie pieprzyc w jakies wymienianie czesci czy uj wie co co 2tyg. Doradzcie HELP
Sprzedałem swojego eVica, więc zostałem tym samym zmuszony do zakupu czegoś nowego. Wybór padł na Cuboida i pewnie temat wałkowany milion razy, ale może ktoś da konkretną, krótką odpowiedź.
Jakie akumulatory? LG HG2 3000MAH czy SAMSUNG INR18650-30Q 3000MAH

#epapierosy #epapieros #edym
Zrobiłem taki mały test wyeksploatowanego akusa Sony VTC5( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przeżył ok. 300 cykli ładowania, w 95% przypadków rozładowywałem go do końca w evicu mini, większość czasu działał na 10A-12A.
No, to wrzuciłem go do ładowania i podłączyłem pod miernik, po 3,5h był naładowany i(jeśli wierzyć miernikowi, przy innych aku dawał radę i był w miarę dokładny) naładował się o 2250 mAh.
Także z tym pielęgnowanie aku
@GdzieJestBanan: do singla spróbuj limetkę z Inawery (2,5-3%) albo ich cherry colę (nie jest cherry, 5-6%), pomarańcza z Atmosa jest ok (zacznij od 2,5%, max to 4-5%, musi stać ze 3 dni, jak dodasz za dużo - przy ok. 10% zaczyna być chemiczna i daje vaper's tongue z automatu, trzeba ją wyczuć). Jeszcze polecam Ecto Cooler z FlavorWest (10%, nawet mniej). Z TPA do singli CitrusPunch (10%, mountain dew), cherry cola
Wczoraj zakupiłem nowego e-papierosa Subvod KIT, bo w starym padła bateria i sprzedawca mnie przekonał do zakupu czegoś nowego. Moja stara fajka to był taki klasyczny epapieros. Jak na przykład ta PRZYKŁAD
Wczoraj wlałem do nowej fajki końcówkę z butelki i zbiornik był powiedzmy w 60% zapełniony (pojemność 3,2ml). Mając dotychczasową fajkę kupowałem liquid 10ml raz na 3-4 tygodnie, bo dużo nie palę. Głównie w oczekiwaniu na tramwaj, stojąc na ulicy, idąc
Mireczki, zamierzam zrobić dwa liquidy, ale jak zwykle mam nieco inne aromaty więc chciałbym się zapytać:
http://e-liquid-recipes.com/recipe/465702/Bombies+%2527Nana+Cream
zamiast banana cream (LA) mam banana cream od TPA, ktoś się orientuje jakie dać tego stężenie? Podobny problem mam ze strawberry bo zamist niej mam strawberry ripe, myślcie, żeby dać takie samo stężenie czy jakoś zmienić proporcje?

Drugie pytanie, myślicie, że warto robić ten liquid:
http://e-liquid-recipes.com/recipe/711412/Slick%2527s+Chocolate+Dipped+Banana

problem w tym, że zamiast chocolate mam double chocolate,
#epapierosy #epapieros #rzucaniepalenia #gorzkiezale #papierosy

tldr: Jeśli posiadacie epapierosa Joyetech Ego Aio - NIE KUPUJCIE GRZAŁEK 1.0 ohm.

Po tygodniu uzywania swojej grzałki 0.5 zamówiłem nowe. Niestety e-dym na stanie nie miał 0.5 ani 0.6 więc wybrałem te obsrane 1ohm. Pierwsza działała trzy dni. Padła. Druga po DNIU użycia padła. Zapach spalenizny, nie da się vapować komfortowo. Odstawiłem ten szajs, w międzyczasie zerwałem ładną serię bez zwykłej fajki i wypaliłem cztery
@Oszczer: ale aio nie wyrzuca watow, tylo podaje napiecie. nie pamietam dokladnie jakie pewnie cos kolo 3.8v na pelnej batce; na 0.5 dobija do jakich 25w. na 1ohm wyjdzie kolo 15w. roznica jest w budowie grzalek - z tego co pamietam 0.5 i 0.6 maja dosc duze feedhole, wiec duzo lepszy transport (sa doplucne, wiec musza miec lepszy trransport, zeby wyrabialy przy dlugich pufnieciach na otwartym af), a 1,0 i 1,5
Mirunie kochane, wczoraj w schowku #!$%@? mi sie monster i zalal mojego cuboida ;_; Co moge zrobic zeby jeszcze zyl? Wczoraj suszylem go zimnym nawiewem plus spedzil cala noc otwarty. Dzisiaj #!$%@? go do ryzu, ale watpie czy to cos jeszcze da. Co robic? Jest jakis serwis ktory by mi to naprawil? Czy to juz raczej caly chip w #!$%@? o lepiej nowego kupic? Spiecie nastepuje takie ze czyta jakby oba klawisze
Czesc Miruny;
jak myslicie, co bedzie lepszym wyborem na pierwszego mod boxa?

eleaf istick 60w tc z melo tank 2 (lub jakims innym)
czy
kangertech topbox mini tc

nigdy wczesniej nie mialem stycznosci z elektrykami, nie wapowałem, nie znam sie, zarobiony jestem.
cena nie ma wiekszego znaczenia;

#epapieros #epapierosy
@potfurov: masz wszystko wyżej. Jak tanio i kupne grzałki to pico i melo3, jak średnia półka to nadal pico albo Evic (vtwo albo vtc mini) i Cubis albo Uwell Crown. Jak po całości to rx200s i Crown. Jak na swoje grzałki to Griffin na początek albo Aromamizer Supreme na hardkora.
Witam Mireczki. O zgrozo, utopiłem dzisiaj na 15 minut mojego Inowa z tankiem Ego One. Ale za to przynajmniej popływałem w jeziorze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Do rzeczy, do środka dostała się woda, coś mi lata w środku, a bateria raz działa, raz nie działa, raz jak dotknę przycisku to łapie, a raz się blokuje i leci ciągiem aż do tych 10 sekund.
Halp, da się tę batkę
Mircy potrzebuję rady.
Kupiłem do swojego P1 PRO nowy klirek (Protank 3 mini). Mam problem z jego założeniem, ponieważ na baterii P1 Pro została "nakładka"(?) ze starego klirka od P1 PRO. Nie mam pojecia jak to cholerstwo ściągnąć. Odkręcić się nie da, bo obraca się w nieskończoność, śrubokrętem nie udało się podważyć, kombinerki też nic nie dały.

Ktoś coś?

#vapenation #epapierosy #epapieros
Pobierz m_marshall - Mircy potrzebuję rady.
Kupiłem do swojego P1 PRO nowy klirek (Protank 3...
źródło: comment_0o4tqiBBpJhLyFQHE4qfTgF02QWWtlRT.jpg