@Smooke_pl hmmm jakby to ująć w wielkim skrócie :
Baza 50ml - 6,5zl
Aromatów gama po 6zl za 10ml np 3x 6 daje 18zl. Zuzywam ich ok 20% objętości gotowego liquidu.
Idąc Wasza pojemnością czyli 30ml.
24ml bazy w zaokrągleniu połowa czyli 3,25zl
Do tego 6ml aromatów. W zaokrągleniu solidnym 10ml czyli 6zl.
Dodając nawet koszt butelki ok 5zl mam 14,25 za 30ml liquidu który znam lubię i napewno nie wyląduje w
#epapierosy #epapieros

Siemka mam pytanie jak prawidłowo ustawić boxa smok r80 tc? Ma włożoną grzałkę 0.3ohm 30-60W micro clapton. Mam do ustawienia typu Steel SC/DC Nikiel SC/DC i Tytan SC/DC. Mam ustawione na 40-50W. Czy coś trzeba jeszcze tam ustawić? Liczę na odpowiedź. Pozdrawiam Damian
Mircy z #epapieros - z góry przepraszam iż was wołam ale e-dym robi żebrolajki na FB - polubcie mój post i jak zgarnę RX200S - jeśli wypali - robie rozdajo na Cuboida którego kupiłem od @tejotte
https://www.facebook.com/plugins/comment_embed.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fedympl%2Fphotos%2Fa.522230537790188.126563.405905792755997%2F1230592123620689%2F%3Ftype%3D3%26comment_id%3D1230631090283459&include_parent=false

Nie wiem czy dobrze wkleiłem z fb mam mało do czynienia
#epapieros
Wieczornego alchemiczenia wynik :
3x 20ml baza 6mg 60/40
http://e-liquid-recipes.com/recipe/226322/strawberry+fog
1x 20ml baza 6mg 60/40
Solo truskawka 20%
1x 20ml baza 8mg 60/40
Solo krem bawarski 8%

Jedna butelka foga, jako że fajny to shake and vape na użytek bieżący tak jak solówki
Dwie butelki foga do szuflady że skarpetkami wygodnie sobie lezakowac z tydzień dwa :)
Pobierz mmaraxx - #epapieros 
Wieczornego alchemiczenia wynik :
3x 20ml baza 6mg 60/40 
http:...
źródło: comment_RrFOT8nMvfM7v3KOMK8SaOVNcZMkY45G.jpg
@Waspin
dziś z ciekawości zrobię "mgłę nad sadem brzoskwiniowym" (nazwa robocza) te same proporcje tyle że truskawka zmienię na juicy peach :)
Oraz
Cole jesienna w słodkiej pierzynce, czyli truskawka zmieniona na cherry cola. Nie ukrywam że te aromaty mi zwyczajnie zalegają, ale wydaje się że mogą pasować :)
Partię będą 2x20ml na każdy smak żeby jedna polezala a druga sprawdzona na shake and vape :)
Najwyżej będę miał parę dni obrzydlistwa
@Waspin: zmienilem troche proporcje i skladniki:

juicy peach : 7,5%
vanilla crustard : 0,5%
bavarian cream : 2%

jako shake and vape , perfecto !

Zobaczymy po odlezeniu, bo z moich doswiadczen brzoskwinia po 3 dniach staje sie podeszwa zula, ktory wszedl w kompostownik a wraca po ok 9-10 dniach z poczworna moca :)
#epapierosy #epapieros
witajcie vapujące świry! ( ͡° ͜ʖ ͡°) znalazłem takie coś w szafie... kompletnie się na tym nie znam i chciałbym się tego pozbyć.. ktoś? coś? ile to warte? chcesz kupic? dwie sztuki szluga, ładowarka, jakieś dinksy z nitkami (grzałki?), jakieś zatyczki, flaszka z towarem, Quality Control 2012
p.s. proszę o poważne odpowiedzi... głupoty będę kasował (òóˇ)
Pobierz paprok - #epapierosy #epapieros
witajcie vapujące świry! ( ͡° ͜ʖ ͡°) znalazłem takie...
źródło: comment_MSsdo8XaYi1Nw36JwHFZsxbid4kefrqD.jpg
@karoleeek: po kolei - cheesecake w teorii to sernik. Cheesecake graham crust to w teorii sernik na herbatnikach. W praktyce sam graham cracker i nuta graham w Cheesecake graham crust smakują jak Petit Buere (te prawdziwe, nie to podrobione gunwo od Lu). Natomiast sam cheesecake ma wyraźny smak ciasta (jak dla mnie ma smaki mleczne, maślane, zapiekanego mleka, może nawet sera ale raczej nie słone). Natomiast w połączeniu z innymi smakami
@kici666: po kolei - nie mieszam grahama z truskawką, tylko właśnie goły ny cheesecake capella 8% z strawberry ripe 7%.
A ten drugi przepis to:
- bavarian cream tpa 2%
- cheesecake (graham crust) tpa 6%
- citrus punch tpa 5%
- vanilla custard v2 Cap 1%
Na początku był to adapter sieciowy 5V 0,85A (Sony więc raczej wiarygodny opis ma) po wymianie modułu na kolejny z czystego lenistwa było to gniazdo USB 2.0 czyli 5V 1A, wszystko w granicach specyfikacji więc nie mam pojęcia dlaczego one umarły a biedna ładowarka od e-badyla działa 24/7 i trzyma na tym samym porcie USB i na tamtym adapterze też działała jakiś czas.
Mirki spod tagu #epapieros mam #pytanie a właściwie to kilka pytań. Po półtora roku palenia wracam do e-peta. Wcześniej wapowałem przez jakieś 2 lata i moja styczność ze sprzętem skończyła się na Ego2 Volisha, do którego lało się liquid, naciskało się przycisk i wkur@iało się, że bateria pada w połowie dnia, a sznurki na grzałce po paru dniach przypominają smoliste wąsy Lecha W. w czasach, w którym "Bolkiem nie byłem". Po pobieżnym
@OtozToWszystko: power to sterowanie mocą. im większą moc ustawisz, tym szybciej (i więcej) płynu będzie odparowywać na sekundę
bypass - nie ma żadnego sterowania (odpowiednik starych "mechaników"). to tak jakbyś grzałkę podpiął bezpośrednio do samej baterii 18650, bez moda. bateria daje oczywiście max. tego ile może w danej chwili.

Wszystkie TC (czyli TEMP-xx) to tryb kontroli temperatury. Ustawiasz moc (waty) oraz granicę temperatury której drut na grzałce nie będzie miał prawa
Pobierz spluczka - @OtozToWszystko: power to sterowanie mocą. im większą moc ustawisz, tym sz...
źródło: comment_am59FJDw6QDlVvn1CHTkUGyCx3UTQ8Aj.jpg
Pierwsze 2 dni po przesiadce z mechanika z agą t na istika tc100w+melo2.
Chmura... ogromna (kolesiom z analogami w robocie kopara opadła) już na 25 watach i standardowej grzałce (dla grzałki optymalnie 30-60w), TC jeszcze nie testowane. Jak dam więcej watów, to jest dla mnie za ciepło...
Na wydechu gęstość chmury jest taka, że aż zmienia mi głos.
Moc liquidu, poprzednio 18 było ok, teraz czysta baza 6mg + 20% dolewki 18stki
Pobierz 123sl - Pierwsze 2 dni po przesiadce z mechanika z agą t na istika tc100w+melo2.
Chm...
źródło: comment_SrrJ7rZCCd5ODAaScsupQZ2Qp9UTMaps.jpg
Witam Mireczki i Mirabelki.

Zamówiłem cuboida na edymie wszystko pięknie zamówiony w sobotę doszedł dziś rano i już chyba wróci na gwarancję.

W trakcie ładowania ekran mu zgasł i zamienił się w cegłę, przy otwieraniu i zamykaniu klapki tylko mrugnie menu i dalej idzie spać a działa jedynie na rozładowanych ogniwach z komunikatem "check battery" więc zostaje tylko marnym przyciskiem do papieru z funkcją gry w flappy birda ( ͡° ʖ
@7uras: @leon0xxx: no nie przesadzajmy, mam Cuboida z pół roku już, ładowałem go mase razy przez usb i gówno sie stało - jak działał, tak działa - to tylko chińszczyzna, trafiłeś po prostu lipną sztukę, to sie zdarza, wysyłaj na gwarancje, od strzała Ci wymienią na nową sztukę