#epapierosy #epapieros
Siemka mam pytanie jak prawidłowo ustawić boxa smok r80 tc? Ma włożoną grzałkę 0.3ohm 30-60W micro clapton. Mam do ustawienia typu Steel SC/DC Nikiel SC/DC i Tytan SC/DC. Mam ustawione na 40-50W. Czy coś trzeba jeszcze tam ustawić? Liczę na odpowiedź. Pozdrawiam Damian
Siemka mam pytanie jak prawidłowo ustawić boxa smok r80 tc? Ma włożoną grzałkę 0.3ohm 30-60W micro clapton. Mam do ustawienia typu Steel SC/DC Nikiel SC/DC i Tytan SC/DC. Mam ustawione na 40-50W. Czy coś trzeba jeszcze tam ustawić? Liczę na odpowiedź. Pozdrawiam Damian


























SMERFETKA - ciasto jagodowe
GEKON - słodko kwaśna zielona bomba.
Informacja druga: od jakiegoś czasu dostępne są u nas bazy FRESH (z odrobiną koolady) i MINT (delikatnie miętowa).
#epapieros #epapierosy #smookepl
Baza 50ml - 6,5zl
Aromatów gama po 6zl za 10ml np 3x 6 daje 18zl. Zuzywam ich ok 20% objętości gotowego liquidu.
Idąc Wasza pojemnością czyli 30ml.
24ml bazy w zaokrągleniu połowa czyli 3,25zl
Do tego 6ml aromatów. W zaokrągleniu solidnym 10ml czyli 6zl.
Dodając nawet koszt butelki ok 5zl mam 14,25 za 30ml liquidu który znam lubię i napewno nie wyląduje w