Używam epapierosów od dłuższego czasu, ale chciałbym się przerzucić na jakiegoś moda. I tutaj pojawia się mój problem. Nie mam o tym zielonego pojęcia i potrzebuję Waszej pomocy. Przejrzałem odpowiednie tagi, ale nie rozumiem co drugiego słowa z tego co piszecie. Chciałbym po prostu po zamówieniu otworzyć paczkę, połączyć odpowiednie części, nalać liquid i cieszyć się zakupem :) Zależy mi na prostocie - kupuję liquidy, kupuję grzałki i to cała praca jaką
@Glans: e-dym miał urodziny i na wszystkie bazy i aromaty są rabaty po -25%/-30%, więc za bazę 12mg 50ml wychodzi 7.50 zł, za aromaty po 7-14 zł, darmowe wysyłki na pocztę mają(odbiór w punkcie, sto razy lepsze niż listonosz, dostajesz sms i odbierasz w pp)
Mirki kupilem baze i aromaty i chce stworzyc swoj wlasny pierwszy liquid. Na stroine z przepisem podaja takie o to proporcje..

Aromat Producent Stężenie
Bavarian Cream TPA 2%
Dragonfruit TPA 14%
Vanilla Swirl TPA 4%

Czy dobrze robie zakladajac, ze jeśli 10ml to 100% to te skladniki to będzie w sumie 20% czyli 20ml a reszta to baza? Czyli 8ml bazy + 1,4ml dragonfruit, 0,2ml bavarian cream i 0,4 vanilii?

drugie pytanie..
@Oszczer: Po prostu jeżeli już komuś pomagam to staram się to robić jak najlepiej.
@FILEmoniusz: Generalnie tutaj każą Ci osiągnąć proporcje 50/50. Dodając podane aromaty osiągniesz 40/60. To nie jest najgorszy wynik, ale mogłoby być znacznie lepiej.
W tym samym przepisie na innej stronie polecają proporcje 80/20.
http://e-liquid-recipes.com/recipe/49221/Sucker+punch+clone+50ml
W gruncie rzeczy te proporcje zależą tylko i wyłącznie od Ciebie, to Ty wiesz jakiej góry używasz, oraz jak bardzo gęstego liquidu
@weeden: Przerzuciłem się z pierwszego tritona na zepka v2 i byłem zadowolony, ale tylko dzięki temu, że chciałem kręcić własne setupy, bo fabryczne grzałki to porażka. Nie wiem, może teraz jest z nimi lepiej, ale te pierwsze jakoś dziwnie cuchnęły.

Baza velo może jest lepsza na początek kręcenia, nie miałem, ale ta z zepka, mimo, że mała, to nie była jakaś ciężka do ogarnięcia.
Owszem, trzeba się trochę pogimnastykować jak pisze
#mojliquid #epapierosy #epapieros

Znajoma chce, żebym zrobił jej liquid zbliżony w smaku do Ice Tea Lemon od Dr. Jacka. Ktoś zna jakiś aromat który by tutaj pasował, ewentualnie łączył ktoś jakieś i poleca?

I drugie pytanie... Skąd bierzecie glikol i glicerynę? Wcześniej brałem z allegro od biomusa, ale teraz nie mogę coś aukcji znaleźć...
Takie tam,bateria do #epapieros od Maj Frienda,
Cena 10$
Ocena jak na razie 10/10 ładuje się szybko,starcza na długo,zmiana napięcia nie przekłamuje sprawdzane u cumpla miernikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Newest Evod VV battery Evod twist III variable voltage Electronic Cigarette battery Evod twist 3 USB passthrough 1600mah e cigs
http://s.aliexpress.com/6BjmARJ3

doszło w miecha,NL Post.
Jak dla mnie czyli początkującego vapera jest ok.


#itemyzchin #aliexpress
Pobierz Rain_ - Takie tam,bateria do #epapieros od Maj Frienda,
Cena 10$
Ocena jak na razie 1...
źródło: comment_yTY05MOmkVIPGFEH0rS487wOvrZGkxo2.jpg
@Rain_: myślę że mod dłózej ci starczy jak ta bateria , po za tym mniej denerwowania przy tej bateryjce każdy vap jest inny , i tak pewnie kupisz takie ze 4 a potem albo wrócisz do fajek albo zastanowisz się nad modem , który starczy ci spokojnie na 12 godzin vapowania na dobrej 18650 , sam przesto przechodziłem , rób według własnego uznania
@123sl: To pytanie bardziej czy chcesz mieć moda na 1 czy na 2 ogniwa. Kwestia mocy i zapasu energii po prostu. Masz też Evic VTwo mini (poliftingowa wersja Evic vtc mini) ew. Evic VTwo (z ogniwem Li-Po zamiast akusa).
Z Wyboru Cuboid - Istick 100W TC - ja bym wybrał... rx200s - ta sama cena, ta sama waga co Cuboid a za to 3 ogniwa, zapas mocy i prądu na długie
#epapieros #epapierosy

Mam 4 sztuk baterii, dobrane w pary po dwie (VTC5 + 30Q Samsunga). Czy jakbym chciał teraz kupić RX200S na 3 bateryjki to muszę wymieniać wszystkie, czy wystarczy, ze dokupię po jednej? Nie są jakoś mocno zajechane, korzystam z nich góra 3 miesiące.