Szukam jakiegoś fajnego RDA/RDTA do #epapieros ( #epapierosy ), który nie będzie mi przeciekał wrzucony do tylnej kieszeni koszulki rowerowej na dłuższym wyjeździe. Mam melo2 i subtanka mini i oba przy ciągłym podskakiwaniu lubią pociec. Nie zależy mi na możliwości zamontowania 10 coili, ani jakimś ogromnym airflow. Zależy mi na niezawodności (wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne,brak wycieków) fajnie by było jakby miał też prawilną pojemność żeby go nie napełniać co 3minuty (powyżej 3ml
Avocado używam od niedawna, jak dla mnie spoko, ale nie jestem specem, który przewalił tonę sprzętu. Leżąc poziomo może delikatnie pocieknąć, ale tylko tyle ile się skropli nad deckiem, jeżeli dobrze ułożysz watę. Dla mnie to był warunek nr 1, żeby nie leciało i generalnie poci się, ale pomijalnie. Nosze w kieszeni wiec układa się różnie.
@boltzmann: ogarnij sobie coś takiego. Do tego się kupuje ogniwo LG HG2 za ok 30zł.
Może używać nieco więcej liquidu.
Druga propozycja to sam istick pico, ogniwo lg hg2 i parownik Nautilus Mini albo Nautilis X (ten pierwszy jest starszy i siłą rzeczy tańszy) albo Cubis (te opcje niestety przekraczają budżet ale Cubis to najlepsza opcja jakość/cena na ten moment)
Plusem jest wymienne ogniwo - jak padnie, kupujesz samo ogniwo
Mireczki kochane mam parę pytań odnośnie nowego cubisa pro. Posiadam zwykłego cubisa i chciałbym popróbować nowych grzałek. Czy wszystkie będą pasować? Których warto spróbować? W ogóle są one dostępne do kupna oddzielnie? W edymie widziałem tylko tego Notch coila. W cubisie najbardziej podpasowała mi grzałka 0.5ohm.

i dodatkowo zapytam: która bazę z przewagą gliceryny od atmos labu polecacie?

#epapierosy #epapieros
@dom3ll: sobox mial jedna batke. tu masz trzy i tania (stosunkowo) elektronike z gownianym (albo w ogole bez) balancerem ladowania. pomijam, ze ladowanie naagrzewa uklad, a plytki nie lubia ciepla, szczegolnie od kiedy lutowanie jest bezolowiowe. kup ladowarke. wychodzi taniej niz nowy box i nowe batki.
chce sprawic sobie nautilusa mini + baterie aspire triton cf vv, przed zakupem chcialbym jednak zasiegnac sie was po opinie bo poki co uzywam gimbjusta2 i nie chcę znowu wywalić kasy w bloto. zalezy mi na epaleniu dopaszczowym, smaku i żeby zużycie liquidu bylo znosne. nie palę dużo, ale po krótkiej sesji z ijustem na grzalce 0,5 w zbiorniczku już widac bylo ubytek, kiedy duzo nie palę 10ml starcza na 5 dni,
Siemka
Zamierzam zakupić JOYETECH EVIC VTWO MINI EXPRESS KIT (chyba, że ta pierwsza wersja lepsza? Cena ta sama)
Myślę od razu nad jakimś atomizerem do niego (na stanie mam jedynie ten od ijusta 2). Co polecacie?

Póki co kupowałem sobie zawsze gotowe grzałki, ale zamierzam jakoś za niedługo zacząć coś swojego tworzyć. Jaki najlepiej drut i watę kopic? (docelowa oporność 0,3-0,5)

Przy okazji jaki akumulator do evica i kluczowe pytanie czy da
@Gawith_Apricot: przy 2 identycznych grzalkach opornosc bedzie wynosila polowwe opornosci jednej grzalki. czy wystarczy 30w? zalezy pod jaki drut. ja z tak malym zapasem mocy nie krecilem niczego na double, ale moze z drutem 0.25mm i mala liczba zwojow (nie tylko opornosc ma znaczenie - z drutu 0.5 w dual tez ukrecisz 1,5ohma tylko to bedzie jakkies 30zwojow na 3mm srednicy per coil, bez 30mm rda i 200w go nie rozgrzejesz...)
Wiem, że od Was zawsze dostane pomoc :) więc kolejne pytanie. Mam już drut kanthal D 0,3 i 0,4 i 0,5 i wate Miuji. Liquid mam od drjacka - tiramisu i z FROG jabłko-mięta :)

Teraz ile zwoi i przede wszystkim jaka średnice (tego czegoś na czym będe kręcił) polecacie do Suboxa mini? Zaraz pójdę po suwmiarkę i będe szukał czegoś co sie nadaje do kręcenia xd

Rozumie, że zwoje mają przylegać
@MRacheron: zwoi wedle uznania. Zależy jaką chcesz oporność grzałki. Średnica 2.5mm - wystarczy na małym śrubokręcie ;)

Czy zwoje mają przylegać czy nie to już wedle uznania - zazwyczaj kręci się przylegające, wsadza do bazy i odpala. Ma rozgrzewać się równo od środka (nie powinno być problemu przy gładkim drucie)

Tag powinien być jeden więc na przyszłość używać #epapierosy
W tym tygodniu orzeźwiający Menthalls za pół ceny, a w Superpromocji tym razem nie jeden, a więcej sprzętów. Zapraszam :).

Atomizery w promocji:

KLIROMIZER TRITON AIRFLOW ASPIRE 3.5ML 105zł
ATOMIZER BELLUS UD RTA 5ML SREBRNY 115zł
ATOMIZER BELLUS UD RTA 5ML CZARNY 119zł
Goblin mini v1 105zł
ZEPHYRUS V1 105zł
LEMO 2 129zł
LEMO 1 129zł
ATOMIZER BILLOW EHPRO 115zł
ATOMIZER MORPH RBA EHPRO 109zł

#epapierosy #epapieros #smookepl
Pobierz Smooke_pl - W tym tygodniu orzeźwiający Menthalls za pół ceny, a w Superpromocji tym ...
źródło: comment_F0hvzAMdJfslsdTayGICJkl73u3azCUi.jpg
Ma ktoś może jakieś inside info co będzie z aromatami po wejściu ustawy?
Ja wiem, że to można sprzedawać jako aromaty spożywcze, kwestia tego czy może jakiś sklep internetowy z e-p planuje przebranżowienie stricte na sklep z samymi aromatami + glikol + gliceryna.

Sprzęt na zapas mam kupiony, bazy też, glikolu i gliceryny nikt nie zabroni sprzedawać. Z tym, że wbrew pozorom najwięcej to się zużywa aromatów, szczególnie przy testowaniu nowych przepisów.