@Waspin, @indywidualny: ja jeszcze nigdy nie zszedłem poniżej 3mg, wczoraj poszła spora partia, w kolejnej spróbuję coś słabszego. Ale tak jak kiedyś w ogóle nie myślałem o rzuceniu, tak od jakiegoś czasu o tym myślę. Najgorzej w pracy, bo wychodzi się z pewnymi ludźmi na fajkę, przy elektronicznym nie ma problemu, a jak rzucę to z czym wyjdę? Z jabłkiem? Kur... ile można jabłek jeść :)
@grozdek: hehe, doskonale rozumiem problem. Sam wyłażę i dlatego zerówki na pewno będę jakiś czas katował. Druga sprawa to te cholerne smaki. Kurde, jakbym zeżarł to wszystko, co odparowałem, to bym się musiał toczyć chyba zamiast chodzić :P
Uwell Crown 2 : ma ktoś? Jak wrażenia?
Oryginalna pierwsza wersja to po dziś dzień mój ulubiony tank na gotowe grzałki.
Nowa wersja trochę się ceni i nie wiem czy warto. Widzę że korzysta z nowych stożkowych grzałek których jeszcze nie mogę namierzyć ale poszukam.

#epapierosy #epapieros
Mirki, mam problem z Joyetech AIO. Na trzech takich samych grzałkach, skwierczy i strzela olejkiem. Olejek LiQueen 11mg, grzałka o odporności 0.6.
Na samym początku, przez pierwszy tydzień nie było takiego problemu, dopiero potem się zaczęło, jak wymieniłem grzałkę. Potem wymieniałem ją kolejne 2 razy i dalej jest to samo, a gdy odkręciłem górną część razem z grzałką od znajomego i zalałem jego olejek to problemu nie było. ( ͡° ʖ
@rwL_: ciekawa teoria o trującym liquidzie w kontakcie z jamą ustną. Napisz mi proszę co konkretnie jest wg Ciebie trujące - glikol propylenowy, gliceryna, nikotyna czy aromat spożywczy i dlaczego wziewnie "trucizna" nie truje? A tak serio, jak wiesz coś, o czym nie wiem to pisz, też się fazowałem swego czasu jak mi liquid kapał na palce albo strzelał na język. Teraz już raczej nie.
@kowalik: No to pewnie jakiś inteligentny. To można wykręcić i wkręcić zimny zalany atomizer jak już wszystko jest gotowe żeby sobie wczytał. Ja się na tym zasadniczo nie znam, ale wyszło mi wszystko elegancko z czego jestem bardzo zadowolony. 140' C, 65W, 0.23 Ohm dual coil. Dżul to wat razy sekunda, więc prosta matematyka żeby pod siebie wpisać.
#epapierosy #epapieros #edym

Mireczki, poradźta, bo mnie krew zaleje zaraz.

Mam sobie KBoxa 40W (ten bez wyświetlacza) i Subtanka Mini, wszystko powinno grać a non stop łapie zware, tak dosłownie 'z dupy'. Mogę sobie vapować, odłożyć na chwilę, za minutę chcę się zaciągnąć i #!$%@? nie biznes - zwara.

Wcześniej był też taki problem (Subtank działał na innym boxie bez zarzutów a box przyjął bez oporów też inny parownik) ale okazało się
W rba subtanka musisz pilnować, żeby nóżki grzałki były przycięte idealnie równo z postem. Tam jest minimalny odstęp od pokrywki i przez to łapie randomowe zwary
@Duzy_Kotlet: No właśnie są w ch** nie poręczne, ale ten 30w chyba jednak daje rade. Teraz wyszedł jakiś nowy spinner, ale on ma do 15w regulacje mocy i to chyba obecnie jedyny rozsądny wybór, ten istick30w do dużych też pewnie nie należy :) Powiem Ci jednak że istick pico jest dość kompaktowy, do tego jakiś parownik z normalną grzałką i będzie git, teraz chyba wszystko robią nastawione na chmure i smak.
@micumic: raczej na pewno masz górną, chodzi o to, że najbardziej idzie liquid, który jest zamoczony w tych wacikach najbliżej grzałki, później w miarę palenia, coraz wolniej jest zasysany liquid przez te sznureczki (ja np mam grzałkę górną z krótkim sznureczkiem, więc co jakiś czas obracam sobie papierosa żeby zamoczyć sznureczki w liquidzie, lepszy smak), inaczej jest jak zamoczysz sznureczki przez chwilę, a inaczej jeśli są one cały czas zamoczone -
@micumic: lepiej z e-dymu, wysyłka za darmo i uczciwszy sklep a kosztuje 99 zł

chociaż szybko zaczniesz się wkurzać na brak regulacji mocy i szybko uwalające się grzałki(wina jednocześnie grzałek i baterii bez regulacji która wali 60W na pełnym naładowaniu), a i pewnie guzik od baterii nie wytrzyma dwóch miesięcy

ale za stówkę chyba lepszego nie ma
Mircy z #epapieros / #epapierosy

Czy też tak macie, że w przestrzeni którą przedostaje się powietrze zbiera się liquid?

Mi po jakimś czasie zbiera się i czuję jego gorzkawy smak, i wtedy muszę czyścić papierkiem tę przestrzeń, tj. odkręcać całą górę e-papierosa.

Czy to normalne? Może coś mam nietak dokręcone? Jakieś porady? Grzałeczka nówka. E-papieros to zwykły mild.
Zrobiłem sobie 40 ml liquidu o mocy 3. Bardziej żeby sobie pokopcić dla lekkiego smaku takie zejście z mocy liquidu. Normalnie zawsze miałem 12 na różnych dziadostwach, a na nowym modzie 6, bo dużo dymu, dwie grzałki i trochę dusiła 12. Cały dzień to kopce, poszło już ponad pół butelki 20 ml i się cholera nie mogę napalić. No kurde :D

#epapieros #epapierosy