@qwed: właśnie dlatego przeszedłem na muji. Celuloza jest bardzo fajna pod inne druty, ale jakoś Claptonom nie służy. Do końca da się wyeliminować strzelanie usuwając knoty z drogi przelotu powietrza.
@zap21: Kayfun i jego odmiany też się nadadzą. Ja w pewnym okresie byłem zmuszony takiego odpalać na zasilaniu startującym od 1,5 ohma o maksymalnej mocy 10W, i banglał aż miło :)
@miki97: nie laduj przez usb.
a) zniszczysz plytke, bo modul ladowania usb jest marnej jakosci i moze sie mocno grzac.
b) rx200 nie ma obwodu zbalnsowanego ladowania, wiec ogniwa beda naladowane w roznym stopniu - przeladowane, niedoladowane itp. po paru(nastu/dziesieciu) cyklach beda roznily sie charakterystyka wyladowywania i box zacznie Ci pokazywac 'locked', albo 'battery uneven'.
Pytałem się Was o to jakiś czas temu, ale teraz już nadszedł czas wyboru
Internet troszkę przejrzałem, kasa odstawiona, jutro pójdę do punktu - które RTA/RDA jest najlepsze?

Główne kryterium to łatwość wickowania i budowy grzałek, mile widziana dowolność w kwestii single/double coil, (może baza velocity) ładowanie od góry, ogólnie pojęta szczelność i pojemnośc min. 4 ml

Moje propozycje: (głosy mile widziane ;) )
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy

Zamówiłem:
- baza 0mg
- baza 3mg
- baza 6mg
- aromaty

Pytania:
1
Zamierzam bazą 0mg rozcieńczać liquidy 24mg - mam ich kilka - czy to dobry pomysł?
2
Zamierzam bazy 3mg oraz 6mg mieszać z aromatami - czy 6mg nie zamocne dla subohma 0.3?

Palę aktualnie 6mg i odczuwam delikatną moc, nie zaciągam się w pełni.
@gibgibon: pico plus Aromamizer (ten pierwszy) ze zbiornikiem 3ml - mieści się w kieszonkę wewnętrzną marynarki i nie odznacza się przy chodzeniu. Mam build single coil i zatkany jeden airflow, wychodzi mały zestaw "biznesowy" z małą chmurą i zapasem mocy na dłuugo. Generalnie spark i moonshot mocniejsze, ale ten zestawik tańszy :P
Siema mireczki, rozsypał mi się wczoraj mój evic VT i myślę nad zakupem nowego efajeczka,powiem szczerze że evic mega mi przypadł do gustu niestety wejście usb odmówiło posłuszeństwa po roku(częsty problem dobrze,że dopiero po roku).
Może poleci mi ktoś jakiegoś dobrego boxa?;>
Cenowo 300-400 zł
Z góry dzięki :D

#epapierosy #epapieros
@MarianSkrzypek: rx200s (ani niczego z wiecej niz jednym wymiennym ogniwem bez dna200) nie laduj przez usb - nawet jak nie rozwalisz plytki w ten sposob (moduly ladowania usb w boxach zazwyczaj sa najslabszymi punktami...), to po jakims czasie bedziesz mial nierowno naladowane/uszkodzone ogniwa (tanie moduly ladowania nie maja obwodu odpowiedzialnego za zbalansowane, rowne ladowanie ogniw). ogolnie powinno sie unikac ladowania wymiennych ogniw w boxie. ladowarki nie sa jakos zabojczo drogie, a
@Wojciechovsky: @micumic: z woda w lq zwiazny jest drobny problem - woda wrze i paruje w nizszych temperaturach niz gliceryna/glikol. jest subtelna roznica miedzy para wodna, a 'mgielka'/zatomizowanym pg/vg - para w ep bedzie miala wyzsza temperature, wiec bedzie nieprzyjemna/moze poparzyc. do tego strzela na grzalce i sprawia, ze chmura jest mniejsza. sama para o nizszej temp jakos bardzo szkodliwa dla pluc nie jest, inaczej pewnie dorzuciliby sauny parowe do
Parę pytań do Mirków spod #epapieros #epapierosy - może jeden tag, zamiast dwóch?
1. Mam od 10dni Joyetech AiO.
2. Czasami mam wrażenie, że grzałka jest zalana, myślałem, że w wyniku nieuwagi się przewróciło czy coś.
3. Dzisiaj wymieniłem grzałkę, zgodnie z instrukcją wlałem 2 krople liquidu do środka i po paru minutach jak zaciągam skropliny liquidu lecą mi do ust i słychać coś jak bulgotanie w grzałce
2. Uczuć 2/10

Leje
Mircy, kiedyś walczyłem z nałogiem nikotynowym, rzuciłem analogi na rzecz epapierosa. Z pół roku się trzymałem i rzuciłem analogi, ale potem znowu do nich wróciłem. Chcę podjąć próbę numer dwa, biorąc pod uwagę, że mocno zaczyna mnie wkurzać odchudzanie portfela na analogi. Wówczas miałem bodajże jakiegoś Volisha (jakiś najbardziej standardowy model), ale pamiętam, że bateryjka była bardzo słaba. Ktoś może coś polecić? Widzę, że rynek poszedł mocno do przodu i nie bedąc
@wlodarmw: ego aio - świetny budżetowy fajek, opcjonalnie Ijust 2 ale będziesz miał problemy z przyciskiem. Ja od ego zaczynałem (pomijając jakies ekingi i inne badziewia z wysp) teraz kręcę swoje grzały, także złapałem bakcyla