Mircy, kiedyś walczyłem z nałogiem nikotynowym, rzuciłem analogi na rzecz epapierosa. Z pół roku się trzymałem i rzuciłem analogi, ale potem znowu do nich wróciłem. Chcę podjąć próbę numer dwa, biorąc pod uwagę, że mocno zaczyna mnie wkurzać odchudzanie portfela na analogi. Wówczas miałem bodajże jakiegoś Volisha (jakiś najbardziej standardowy model), ale pamiętam, że bateryjka była bardzo słaba. Ktoś może coś polecić? Widzę, że rynek poszedł mocno do przodu i nie bedąc
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Tylko wymieniłem gumki i drip tip a wygląda całkiem inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chwalesie #epapieros #epapierosy #vapenation
#chwalesie #epapieros #epapierosy #vapenation
@Tylko_Japonki: klawiature se umyj ;)
- 1
Czy ktoś używał może miksera (tak takiego zwykłego kuchennego) do wymieszania bazy? Chce zrobić trochę więcej na raz i się zastanawiam nad sposobem szybszego wymieszania tego. Ewentualnie może podacie swoje sposoby? #epapieros #epapierosy #mojliquid
- 1
- 1
- 1
@iksioo: Jak dotąd próbowałem tę herbatę od Atmosa, od FW i od TPA. Od FW nie nadaje się do niczego, od TPA jest w sam raz do mieszanek z granatem, malinami, truskawką, mieszanek z bavarian cream'em. Od Atmosa jest ok, ale smaku zielonej herbaty to nie ma.
#epapierosy #epapieros
Liquid 18ml przy grzałce 0.6 ohm w Joyetech eGo Aio trochę mnie dusi. 18ml to za mocny?
Liquid 18ml przy grzałce 0.6 ohm w Joyetech eGo Aio trochę mnie dusi. 18ml to za mocny?
- 4
@veilofmaya: Tak, celuj w 6 na początek.
- 1
@veilofmaya: stary, gadasz slangiem
24mg w subohmie jest jak dobry narkotyk, jeszcze nie odważyłem się pociągnąć na full, polecam
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
- 12
@micumic: zrobisz sobie krzywdę
- konto usunięte
- vobis_hama
- 18plus
- FlameVinci
- Waspin
- +7 innych
- 1
@micumic:
Tak dla przypomnienia:
Pamiętaj bawisz się z substancją toksyczną.
Nikotyna w małych dawkach działa ona stymulująco, powodując wzmożone wydzielanie adrenaliny, co powoduje wszystkie związane z tym objawy (zanik bólu i głodu, przyspieszone bicie serca, rozszerzone źrenice itp). W większych dawkach powoduje trwałe zablokowanie działania układu nerwowego, gdyż wiąże się ona trwale z receptorami nikotynowymi w komórkach nerwowych zaburzając ich metabolizm. Pojawia się uczucie lekkości, następnie zmiana percepcji, zmiana postrzegania otoczenia,
Tak dla przypomnienia:
Pamiętaj bawisz się z substancją toksyczną.
Nikotyna w małych dawkach działa ona stymulująco, powodując wzmożone wydzielanie adrenaliny, co powoduje wszystkie związane z tym objawy (zanik bólu i głodu, przyspieszone bicie serca, rozszerzone źrenice itp). W większych dawkach powoduje trwałe zablokowanie działania układu nerwowego, gdyż wiąże się ona trwale z receptorami nikotynowymi w komórkach nerwowych zaburzając ich metabolizm. Pojawia się uczucie lekkości, następnie zmiana percepcji, zmiana postrzegania otoczenia,
Gdybym zrobił takiego bucha na moim eleaf ijust2 to bym odwali kitę w sekundzie. Zalane 24mg. #epapieros #epapierosy

@hjrhombre: Ja tam wapcze czystą nikotynę, dodaje tylko pieprz cayenne jako aromat bo za mało deepthroatha ma... a nie, wait... throat hita ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
#epapieros #epapierosy
Mireczki, zastanawiam się nad zapasowym zestawem do 250zł. Po przejrzeniu FAQ mam dylemacik pomiędzy dwoma opcjami:
1. https://e-dym.pl/pl/kangertech/1889-75w-kangertech-topbox-mini-tc-starter-kit.html
2. https://e-dym.pl/pl/vv-w-elektroniczne/2486-evic-vtwo-mini-kit.html
Aktualnie użytkuje Suboxa mini starter kit, samodzielnie kręce grzałeczki. Zakup raczej z e-dymu z racji dobrego rabatu. Czekam na opinie uzytkownikow powyzszych modów.
Mireczki, zastanawiam się nad zapasowym zestawem do 250zł. Po przejrzeniu FAQ mam dylemacik pomiędzy dwoma opcjami:
1. https://e-dym.pl/pl/kangertech/1889-75w-kangertech-topbox-mini-tc-starter-kit.html
2. https://e-dym.pl/pl/vv-w-elektroniczne/2486-evic-vtwo-mini-kit.html
Aktualnie użytkuje Suboxa mini starter kit, samodzielnie kręce grzałeczki. Zakup raczej z e-dymu z racji dobrego rabatu. Czekam na opinie uzytkownikow powyzszych modów.
- 2
#epapieros #epapierosy
Sprzęt Eleaf iJust2
Zalałem grzalkę kilkoma kroplami liquidu i wlałem liquid do atomizera, zakręciłem, poczekałem, klikam, ciągnę powietrze i nic. WTF?
Podłączyłem pod ładowarkę, dioda jest czerwona. Po chwili odłączyłem, ciagnę i też nic. Przycisk normalnie klika. Zero dymu.
Co robię źle?
Sprzęt Eleaf iJust2
Zalałem grzalkę kilkoma kroplami liquidu i wlałem liquid do atomizera, zakręciłem, poczekałem, klikam, ciągnę powietrze i nic. WTF?
Podłączyłem pod ładowarkę, dioda jest czerwona. Po chwili odłączyłem, ciagnę i też nic. Przycisk normalnie klika. Zero dymu.
Co robię źle?
Przyszedł Eleaf iJust2. Zalany. Czekam aż się nasączy.
#chwalesie #epapieros #epapierosy #kupujzwykopem #edym
#chwalesie #epapieros #epapierosy #kupujzwykopem #edym
Dzisiaj dotarł do mnie iStick Pico. Kupiony dzięki Waszej pomocy. Mój pierwszy MOD, jestem zadowolony. Wcześniej przy zwykłej baterii paliłem liquidy 18mg. Teraz przy większej mocy W dławię się nimi i nie dam rady za długo palić. Musiałem zmiejszyć moc do 8,6W. Będzie trzeba kupić liquidy chyba 12mg albo i 6mg. Też tak mieliście ?
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros
konto usunięte via Android
- 2
Ja lecę na trojkach odkąd mam swojego aromamizera z istickiem tc100w, wcześniej max 12, na piewszym epapierosie z clearomizerem i tą śmieszną małą baterią lecialem na 18
konto usunięte via Android
- 1
@Duzy_Kotlet Gratuluje zakupu :)
- 4
#epapierosy #epapieros
Kupiłem Joeytech Ego Aio, uruchomiłem pierwszy raz tak jak w instrukcji/video na kanale Joeytech.
Problem jest taki, ze na sucho jak zaciągam słychać takie jakby "siorbanie", a przy wapowaniu takie delikatne trzaski po chwili.
Coś zrobiłem źle?
Kupiłem Joeytech Ego Aio, uruchomiłem pierwszy raz tak jak w instrukcji/video na kanale Joeytech.
Problem jest taki, ze na sucho jak zaciągam słychać takie jakby "siorbanie", a przy wapowaniu takie delikatne trzaski po chwili.
Coś zrobiłem źle?
@veilofmaya: po prostu podaje ci przykład z doświadczenia, może przy moim paleniu odpowiednia jest grzałka 0.5. obiektywnie to właśnie ona najmniej bulgocze.
#cierpieniamlodegowapera v. 1.1
Wczoraj pytałem się Was o sensowne tanki, w których początkującemu łatwiej będzie robić grzałki. Pojawił się wątek limitlessów, avocado, aromamizerów itp. Przejrzałem tamte tanki, poszukałem również innych na YT i forach, zapytałem też w dwóch sklepach stacjonarnych. Co sądzicie o Griffinie RTA?
Plusy, minusy? Czy działa on wyłącznie na claptonach? Czy nada się do tego Smoka Knighta 80W?
Z góry dzięki ;)
#epapieros #epapierosy
Wczoraj pytałem się Was o sensowne tanki, w których początkującemu łatwiej będzie robić grzałki. Pojawił się wątek limitlessów, avocado, aromamizerów itp. Przejrzałem tamte tanki, poszukałem również innych na YT i forach, zapytałem też w dwóch sklepach stacjonarnych. Co sądzicie o Griffinie RTA?
Plusy, minusy? Czy działa on wyłącznie na claptonach? Czy nada się do tego Smoka Knighta 80W?
Z góry dzięki ;)
#epapieros #epapierosy
- 1
@Veldzia: ja sie nie zgodze, ze limit bije supreme. to dwa zajebiste, ale zupelnie rozne atomizery. limitless to duuuuza baza rda z doczepionym tankiem pod spodem, a supreme to rta/rdta z klasycznym ukladem 'tank na gorze'. w supreme masz dobry, mocny smak jak uda Ci sie dobrze setup zrobic i dobrze zawickowac; w limitless masz dobry smak na obojetnie czym, bo grzalke masz duzo blizej paszczy, musisz tylko dobrze zawickowac. that
- 1
@KrzyGon: imo oba sa tak samo dobre, ale jesli chodzi o user friendly, to limitless plus. zreszta - zwykly limitless tez jest swietny, nawet ladniejszy (tak, bandana style jest #!$%@?, coz - functionality over aesthetics), ale przy zwyklym zapasowe srubki to must have, bo oryginalne sa dramatycznie slabe.
- 1
- 1
- 1
Pytanie za 100 pkt.
W punkcie kupiłem bazę od Pura Juice 100ml i aromat Dillona 15ml, który miałby wystarczyć na 300 ml (tak poinformował mnie sprzedawca). Rozumiem że miałbym użyć do tego 5ml - (jeśli inną ilość to proszę o podpowiedź) i tu jest pytanie właściwe: jak tym gumowym czymś odmierzyć 5 ml? On na jedno naciśnięcie pobiera 1ml?
#epapieros #epapierosy
W punkcie kupiłem bazę od Pura Juice 100ml i aromat Dillona 15ml, który miałby wystarczyć na 300 ml (tak poinformował mnie sprzedawca). Rozumiem że miałbym użyć do tego 5ml - (jeśli inną ilość to proszę o podpowiedź) i tu jest pytanie właściwe: jak tym gumowym czymś odmierzyć 5 ml? On na jedno naciśnięcie pobiera 1ml?
#epapieros #epapierosy
@KrzyGon: Strzykawka z podziałką :)
Cierpienia młodego wapera ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam do Was parę pytań, może bardzo oczywiste, ale fajnie byłoby gdybyście rozjaśnili mi parę wątpliwości.
1) Przesiadłem się z iJusta 2 na Smoka Knight 80W (http://www.smoktech.com/kit/knight-kit), bo chciałem moda, który miałby jakiekolwiek możliwości regulacji. Z samego moda jestem bardzo zadowolony, jednak mam pytania co do samego Helmet Tanka. W środku znajdowała się grzałka Clapton 0.6 Ohma, podpisana Fused Clapton
Mam do Was parę pytań, może bardzo oczywiste, ale fajnie byłoby gdybyście rozjaśnili mi parę wątpliwości.
1) Przesiadłem się z iJusta 2 na Smoka Knight 80W (http://www.smoktech.com/kit/knight-kit), bo chciałem moda, który miałby jakiekolwiek możliwości regulacji. Z samego moda jestem bardzo zadowolony, jednak mam pytania co do samego Helmet Tanka. W środku znajdowała się grzałka Clapton 0.6 Ohma, podpisana Fused Clapton
- 1
@KrzyGon: nie znam nikogo, komu udałoby się w udany sposób zregenerować jednorazową, fabryczną grzałkę. Są specjalne bazy rba wkręcane zamiast fabrycznych grzałek, na których da się budować. Nie wiem czy Helmet ją ma. W 99% dokupuje się je dodatkowo i są droższe ok 3-4 razy od grzałek.
Watka o której piszesz to bawełna. Mówimy o tym samym. We wlasnych grzałkach (nie w bazach rba), bawełna jest przeciągnięta przez grzałkę a jej
Watka o której piszesz to bawełna. Mówimy o tym samym. We wlasnych grzałkach (nie w bazach rba), bawełna jest przeciągnięta przez grzałkę a jej
- 0
@KrzyGon: to było 3 dni temu, jestem 2 zmiany waty dalej :P
Mirki, chcę wyczarować taki kociołek panoramiksa LINK Ktoś może mi powiedzieć gdzie zrobię listę tych produktów i zamówię w internecie bądź kupie gdzieś na miejscu w Lublinie?
#epapierosy #epapieros #liquidy
#epapierosy #epapieros #liquidy
@RageH: okej, dzięki za radę ^^
- 0
@jakub-stachel: jak chcesz coś "podobnego" do MM co szybciej dojrzeje to spróbuj Tiger blooda. Też warty do zrobienia sos choć bardziej "lekki" i po kilku dniach można zalewać. MM jest "ciężki i wymagający" i raczej dużo przy nim nie pokombinujesz.

























1. Mam od 10dni Joyetech AiO.
2. Czasami mam wrażenie, że grzałka jest zalana, myślałem, że w wyniku nieuwagi się przewróciło czy coś.
3. Dzisiaj wymieniłem grzałkę, zgodnie z instrukcją wlałem 2 krople liquidu do środka i po paru minutach jak zaciągam skropliny liquidu lecą mi do ust i słychać coś jak bulgotanie w grzałce
2. Uczuć 2/10
Leje