#pytanie #epapierosy #epapieros
Dobry wieczór Mireczki, mam sprawę w sumie dość poważną więc kogo spytać, jak nie elitę Internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po kilku latach palenia foofów, p1 i innych badziewi w końcu przestałem być biedakiem i chcę się przerzucić na coś lepszego, ale tak do 200zł, no bo aż takim fanatykiem nie jestem, a cebula też mocno siedzi.
Chciałbym się więc Was zapytać o ten zestaw:
Dobry wieczór Mireczki, mam sprawę w sumie dość poważną więc kogo spytać, jak nie elitę Internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po kilku latach palenia foofów, p1 i innych badziewi w końcu przestałem być biedakiem i chcę się przerzucić na coś lepszego, ale tak do 200zł, no bo aż takim fanatykiem nie jestem, a cebula też mocno siedzi.
Chciałbym się więc Was zapytać o ten zestaw:



























Wcześniej @krasnyyyy pisał, że 25-30 kropel porzeczki, a na temat herbatki ktoś coś wie ? Pierwszy raz to robię :)
#epapierosy #epapieros #liquid