#pytanie #epapierosy #epapieros

Dobry wieczór Mireczki, mam sprawę w sumie dość poważną więc kogo spytać, jak nie elitę Internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po kilku latach palenia foofów, p1 i innych badziewi w końcu przestałem być biedakiem i chcę się przerzucić na coś lepszego, ale tak do 200zł, no bo aż takim fanatykiem nie jestem, a cebula też mocno siedzi.

Chciałbym się więc Was zapytać o ten zestaw:
Pobierz T.....2 - #pytanie #epapierosy #epapieros

Dobry wieczór Mireczki, mam sprawę w sum...
źródło: comment_S3uJXvN2LOktGhGIeyBdPNXEJHasFO49.jpg
Ahhh jednak maczanie paluszków w nowej ustawie widzę, że przyniosło znakomite efekty.Koniec łażenia gimbów ze sprzętem i masturbowaniu się do tego. Czy ja wam muszę kilka razy głupie mirki powtarzać, że coś co jest niebezpieczne jest po prostu zbanowane? Tak samo w kilkunastu innych państwach, rozpoznali zagrożenie i je wycofują proste.Najgorsze jest to,że ciężko leczyć skutki epapierosów, nie wszystkie choroby są jeszcze po prostu rozpoznane ( inaczej ma się sprawa z papierosami
Pobierz szakal555 - Ahhh jednak maczanie paluszków w nowej ustawie widzę, że przyniosło znako...
źródło: comment_T2kbzgzHjr5vF9ABhUXxvrcHuBrV1A6Y.jpg
@Aztek2201: @FoxKamui: oprócz tego zostały dodane tysiące utrudnień dla normalnych osób, które w zasadzie zniszczyły e-papierosy, ograniczenie dt. pojemności, ilości nikotyny, zakaz handlowania przez internet, zakaz reklamy (jakiejkolwiek, sklep nie może mieć żadnych grafik epapierosa i wszystko musi być pod ladą), itp. Jedyne dwie dobre rzeczy to zakaz palenia w miejscach publicznych i to, że teraz nielegalne będzie sprzedanie nieletniemu. reszta to typowe dogadanie się polityków z koncernami tytoniowymi.
Mireczki,
Dzisiejsze promocje na:
#gearbest
LINK - blackview A5 za $43.39
LINK - słuchawki nauszne xiaomi za $76.69
LINK - #xiaomi redmi note 3 32gb za $194.99

LINK - atomizery do #epapieros za $24.24 oraz $23.99

#banggood
LINK - smartwatch BlitzWolf® GV18 za $22.99
--
Możesz nas śledzić na:
FACEBOOK
TWITTER
tagu #cebulaonline lub naszym profilu na Wykop.pl

Zapisz się na listę powiadomień:
Cebula Online - aby zostać zawołanym do wpisów o
Pobierz cebula_online - Mireczki,
Dzisiejsze promocje na:
#gearbest
LINK - blackview A5 za...
źródło: comment_OVQhRzDrtaVM516uggHH2rf77XaB9t9F.jpg
@Gawith_Apricot: Ja od siebie moge polecic ice mint z dillons'a. Smak jak cukierki 'ajsy'. Dosyc intensywny juz przy 5%. Probowalem po ok 6h i byl ok. Po chili lezakowania robil sie troche intensywniejszy, ale duzej roznicy nie bylo. Fajnie wypada rowniez slodka mandarynka z capelli. Rowniez probowana niemal od razu i nie byl problemu. Nie wiem czy cos z moimi kubkami smakowymi nie tak ale nie czułem praktycznie zadnej roznicy miedzy
@Waspin: Masz rację, ale to prosty model i obawiałem się, że takiego zabezpieczenia nie ma. Napisałem do dystrybutora i niejaki Aaron odpisał że "no problem", ładowarka ma elektroniczne zabezpieczenie i więcej niż potrzebuje nie weźmie. Tak czy inaczej dzięki za odzew :)
Wrzuciłem moje avocado niechcący na 150 watt... Poza najgorszym dry hitem mojego życia pozostał odór na avocado wyczuwalny tylko podczas palenia, którego nie mogę zmyć. Czym mogę to usunąć? Próbowałem potrzymać w wodzie z 12 godzin, nadal czuć ten dziwny odór (spalenizna?). Jakieś sprawdzone sposoby? Izolacja jest cała, grzałka wymieniona a nadal czuć ten smród ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#epapieros #epapierosy #vapenation
Gdzieś kupię glicerynę oprócz sklepów z e-petami? Zależy mi na stacjonarnym zakupie,a słyszałem, że gliceryna z apteki nie nadaje się do liquidów (inne stężenie, czy coś w ten deseń, brudniejsza?). Gliceryna cała mi wyszła, a glikolu dalej mam 3/4 opakowania :/ Dlatego nie chcę póki co zamawiać.

Plus pytanie bonusowe - jaki atomizer jako nowy do cuboida? Obecnie mam Griffina (starszego, nie 24), aromamizer supreme chyba najlepsze co znajdę, co nie?

#
Wypłata przyszła, chciałam zamienić swojego staruszka (jeszcze mam spinnera z emowem :D) na fajnego boxa, ktoś może coś polecić?

Wymagania:
- nie chce mi się kręcić grzałek, miałam mechanicznego 69 z rsst i leży gdzieś w pudle nieużywany bo łatwiej sobie wkręcić gotową grzałeczkę niż się bawić z tymi drutami i meshami (swoją drogą jakby ktoś miał ochotę to #sprzedam )
- coś koło 300zł mogę wydać
- dostępny w Polsce żeby