Wpis z mikrobloga

@Turbin: wismec na pewno będzie dobry. Jest nieduży, dobrze leży w dłoni no i jest na 3 akumulatory, więc starcza na długi czas użytkowania. Jedyny problem z nim to to, że w sumie jest trochę ciężki, no ale coś za coś. Co do grzałek to nie podpowiem za dużo, bo używam uwell crowna, który świetnie smakuje na fabrycznych grzałkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Turbin: kup rx200s - ta sama cena, większy wyświetlacz. Mam go z Supreme. Uwielbiam tego tanka. Miałem avo24, mam Limitless plus ale cały czas siedzę na Aromamizerze Supreme, jest bomba. Sugeruję akusy lg hg2 i ładowarkę - xtar, nitecore, albo efest luc - przy czym ta ostatnia jako jedyna ładuje wszystkie ogniwa na 1A (jest też opcja 0,5A, ale w krytycznych momentach możliwość nabicia ogniw znacznie poniżej 2h jest genialna) -
@Waspin
Jednak jest. rx200s + supreme + luc4 + 3x vtc5 + wata muji będzie ok?
Nie wiem jaki wybrać drut, nie kręciłem wcześniej grzałek, widziałem że ktoś kręcił verticale na kanthalu a1 0.4mm. Ew. mógłbyś polecić któryś konkretny model gotowej grzałki do supreme?
@Turbin: juggernauty z kanthala a1 są spoko. Weź sobie ogniwa lg hg2 - na 3 ogniwach masz już znaczącą różnicę w wytrzymałości (dodatkowe 1500mAh). Wata w edymie wychodzi dość drogo - ta sama w sklepie Muji niewybielana jest w cenie 16zł/180 płatków, warto wziąć stamtąd.