Podłączyłem sobie prąd na działce w taryfie C11 z Taurona i jestem zaskoczony opłatami za prąd.. w zeszłym miesiącu przyszło mi do zapłaty 112 zł, z czego 5 zł to opłata za sam prąd, a reszta to opłata dystrybucyjna. Nawet jak miałem zużycie 0 kWh w zeszłym miesiącu to opłata dystrybucyjna wyniosła mnie około 70 zł. Czy to normalna opłata, czy Tauron sobie coś wrzucił do umowy i mogę się z tej
P.....a - Podłączyłem sobie prąd na działce w taryfie C11 z Taurona i jestem zaskoczo...

źródło: image_picker_088F0CA5-5D06-400C-BE32-E7B57F49F863-17778-0000061ECD37AC17

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marek-pikador

"Czy Chiny osiągnęły już szczyt emisji? Wiele na to wskazuje"


Może i Chiny są w szczycie emisji, ale za to jest to Mt. Everest.
I wcale nie byłbym taki pewien czy to jest już górka, szczególnie że stawiają pełno nowych elektrowni
@kopawdupeswiniom +2
@marek-pikador

Cele OZE wysrane xD
Jakie cele taka realizacja.
Moc zainstalowana OZE nie oznacza ilość zużytej energii z OZE. Prawdopodobnie też nie mają magazynów mocy.
Oto jak wygląda rzeczywista ilość energii zużytej według źródeł w Chinach. Kopcą wungiel aż huczy:
  • Odpowiedz