#empik #kiciochpyta
kupiłem żelazko w empiku. Żelazko przyszło całe mokre, pojemnik na wodę wypełniony juz był w 20 procentach woda (wtf), a najgorsze, że ten pojemnik przecieka. Gdzieś widocznie jest pęknięcie.
Pytanie: co z tym zrobić? Jak to oddać, żeby sklep nie posadził przypadkiem mnie o te wadę? Dokonać normalnego zwrotu do 14 dni? Złożyć reklamacje? Napisać im mejla?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nuukqn: @dzieju41: podobno :
Zgodnie z pogłoskami, które do nas dotarły, Grupa Empik miała zostać sprzedana, a jej nowymi właścicielami są PKN Orlen i Poczta Polska, spółki z udziałem Skarbu Państwa, zarządzane przez ludzi związanych z Jarosławem Kaczyńskim i PiS.
  • Odpowiedz
Posiadacze czytników marki Kindle mogą teraz korzystać także z wypożyczalni Empik Go. Jak to działa? Opisuję w najnowszym tekście na blogu: http://cyfranek.booklikes.com/post/4598555/premiera-empik-go-dziala-juz-takze-na-czytnikach-kindle
#cyfranek -->> obserwuj/czarnolistuj
#kindle #empik #empikgo #ebook #czytniki #czytajzwykopem
Cyfranek - Posiadacze czytników marki Kindle mogą teraz korzystać także z wypożyczaln...

źródło: comment_1635535900GEwhFxNpeHKgpbRuFOKhMR.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach