Wpis z mikrobloga

Kup kask i gogle narciarskie za ponad 300 zł , zobacz że paczka została wysłana #kex . Zadzwoń do sklepu z którego kupowałeś te rzeczy że nie chcesz aby ta paczka została wysłana tą firmą, człowiek oferuje od razu zmianę na dpd. Profit! #allegro #dpd
  • 9
@dzieju41: Pracowałem tam 2 miesiące i widziałem jak paczki rano były przywożone z warszawy i katowic. Czasami była to miaga dosłownie. W koszach znajdowały się u góry ciężkie paczki a na dole jakieś małe lekkie.
@Buniu: Jak paczka przyjdzie w nienaruszonym stanie to dostaje sprzedawca ode mnie 2 pozytywy :)
@dasvolk: Nie jestem jakimś wyczynowcem, i nie potrzebuje sprzętu za 10000000 zl. Blizzard raczej nie robi słabych produktów... A po 2 rozmawiamy tutaj o sprzedawcy a nie o tym co kupiłem..
@KaznodziejaNowejEry: @pokey: Przychodziły do mnie paczki DPD i żadna nie była uszkodzona a pracując kexem widziałem w jakim stanie są paczki które rano przychodziły. Może nie wszystkie ale 1/5 paczek była mniej lub bardziej uszkodzona. To też zależy od sortowni i kuriera. U mnie akurat nie było aż tak źle kiedy pracowałem. Ale nawet jeśli przyjdzie uszkodzona to nie przyjmę jej, a raczej dpd jest chociaż minimalnie lepsze od kexa