Po obejrzeniu finału mogę tylko powtórzyć to, co pisałem tydzień temu:
Niesamowity serial. Każdy odcinek trzyma najwyższy poziom.
Bardzo dobre zdjęcia.
Znakomity montaż.
Świetnie dopasowana ścieżka dźwiękowa.
Trudno się przyczepić do czegokolwiek.
Niesamowity serial. Każdy odcinek trzyma najwyższy poziom.
Bardzo dobre zdjęcia.
Znakomity montaż.
Świetnie dopasowana ścieżka dźwiękowa.
Trudno się przyczepić do czegokolwiek.
























Dwie rzeczy, których nie rozumiem:
- dlaczego Diatłow przy całym swoim doświadczeniu został przedstawiony jako kompletnie nieodpowiedzialny kretyn (tzn. ponoć taki był zamysł HBO - still). Przykładowo - dlaczego zbagatelizował skumulowane zatrucie ksenonowe? Nawet abstrahując od tego że nie wiedział o AZ-5 flaw? Myślał że "jakoś to będzie"?
- dlaczego te chędożone pręty
źródło: comment_8F7SzfYiBKpa4xfq7KcYjFZvYHjI7aI9.jpg
PobierzJeżeli masz polecenie to musisz to zrobić albo mamy na Pana miejsce innych :D
@Dutch: Bo tak było najtaniej. Serio.