via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Niesamowicie podobają mi się stare pomniki na cmentarzach. Pięknie zdobione to to było.

Historia tego pomnika a właściwie braku dłoni w skrycie brzmi: księdza pogięło i w nocy głosy kazały mu iść uciąć ręce aniola, który ma go udusić.

#cmentarz #sztuka trochę i #swietozmarlych
mechaos - Niesamowicie podobają mi się stare pomniki na cmentarzach. Pięknie zdobione...

źródło: comment_YK6lMcnZBZsXkd8jClsm3UCYjfLtF7bz.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Wczoraj był wpis w gorących o zarobku sprzedawcy zniczy pod cmentarzem. Miał wołać jak odespi i policzyć zarobek. Ogarnia ktoś ten wpis?
#1listopada #cmentarz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@waciak: a przy poborze do wojska:
- szeregowy! Nazwisko mi tu podać!
- klóska, przez u zamknięte panie podchorąży!
- ty mnie tu szeregowy ortografii nie ucz, ja do szkoły podoficerskiej chodzę!
  • Odpowiedz