Ktos usuwal cos takiego z twarzy??? Jesli tak to jak chirurgicznie czy laserowo??? Dodam ze dokladnie rok temu bylo to usuwane laserowo ale moim zdaniem nic nie dalo a chcialbym sie tego pozbyc na dobre tylko ze chirurgicznie na twarzy to troche slabo bo blizna zostanie. Dodam ze jak usuwalem laserowo to mnie uprzedzali ze znamie moze powrocic i bedzie trzeba powtorzyc zabieg ale pewnie efekt i tak bedzie taki sam z
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@Lustufones: chodzi o to przebarwienie dosc duze widac od razu na zdjeciu a chce usunac bo mnie to wkurza i jak dla mnie zle poprostu wyglada na twarzy nic wykuknelo nie ma jak dla mnie wszystko jest chyba pod skora
Komentarz usunięty przez autora
Hej, Miałem ekstrakcję dolnej 8. Zaznaczam, że ekstrakcja przebiegłą ekstremalnie ciężko, dużo łyżeczkowania, cięcia, robienia wrrr, zium itp. Ponad 2h na fotelu.
Po 10 dniach miałem zdjęte szwy.
Według chirurga, brak objawów suchego zębodołu, wszystko ładnie się zagoiło i puścił mnie do domu.
Po 4 dniach od zdjęcia szwów, zagojona rana jakby się rozszczepiła i zobaczyłem w lusterku, że mam coś czarnego w tej rozszczepionej rance. Zaznaczam, że nie boli mnie to nic a nic.
Po 10 dniach miałem zdjęte szwy.
Według chirurga, brak objawów suchego zębodołu, wszystko ładnie się zagoiło i puścił mnie do domu.
Po 4 dniach od zdjęcia szwów, zagojona rana jakby się rozszczepiła i zobaczyłem w lusterku, że mam coś czarnego w tej rozszczepionej rance. Zaznaczam, że nie boli mnie to nic a nic.
- 2
@congafury: suchy zębodół to straszny ból ;). Przechodziłam w listopadzie, bolało prawie miesiąc (kilka dni baaaaardzo, potem znośnie). Dopiero niedawno krater w dziąśle zaczął się zrastać i nie wpada tam już jedzenie. Płukałam solą fizjologiczną i wrzucałam tam nipas, tak jak kazał chirurg. W międzyczasie byłam u swojej dentystki, która stwierdziła że wygląda ok a po tak rozległym zabiegu może się paprać nawet dwa miesiące...
Jak Cię to uspokoi to
Jak Cię to uspokoi to
@congafury: Wszystko zależy od tego jak duża dziura była. Na dole włażą zawsze resztki jedzenia, dotkniesz szczoteczką = rozdrażnienie i spowolnienie gojenia. Rozważ zmianę diety na kilka dni (owsianka) lub świadome gryzienie tylko jedną stroną paszczy.
- 0
#anonimowemirkowyznania
Gdzie w #warszawa znajde dobrego chirurga twarzowo-szczekowego, ktory w razie czego przeprowadzi operacje cofnietej zuchwy?
#chirurg #medycyna #stomatologia #ortodoncja #uroda #zdrowie
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Gdzie w #warszawa znajde dobrego chirurga twarzowo-szczekowego, ktory w razie czego przeprowadzi operacje cofnietej zuchwy?
#chirurg #medycyna #stomatologia #ortodoncja #uroda #zdrowie
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
@AnonimoweMirkoWyznania xD bait
@AnonimoweMirkoWyznania: w katedrze i klinice chirurgii szczekowo twarzowej na lindleya
#anonimowemirkowyznania
Cześć, w piątek przyszedł do mnie pacjent który był u dentysty 5 miesięcy temu. Dentysta mu wyrwał górną siodemke, pacjent się skarży na to że wytwarzając ciśnienie w jamie ustnej - powietrze mu przepływa przez zatokę. Natomiast w drugą stronę - wytwarzając ciśnienie w zatoce nosem powietrze nie ucieka przez otwór po zębie.
I teraz wisenka na torcie - gdyby do mnie przyszedl od razu po wyrwaniu zęba to bym
Cześć, w piątek przyszedł do mnie pacjent który był u dentysty 5 miesięcy temu. Dentysta mu wyrwał górną siodemke, pacjent się skarży na to że wytwarzając ciśnienie w jamie ustnej - powietrze mu przepływa przez zatokę. Natomiast w drugą stronę - wytwarzając ciśnienie w zatoce nosem powietrze nie ucieka przez otwór po zębie.
I teraz wisenka na torcie - gdyby do mnie przyszedl od razu po wyrwaniu zęba to bym
- 9
On nie chce iść do prywatnego lekarza bo mówi, że lekarz może wziąć za to nawet 1000 zł, a ja to robię po taniości w swoim gabinecie w mieszkaniu. Poradzcie mi coś proszę, nie chce mu tego zepsuć tego bardziej niż ma.
@AnonimoweMirkoWyznania: CZO?!!!
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@FadingTears: No masz natychmiastowy trip ale faza nie jest mocniejsza czy coś
@Darkejas: nie ma takiej drogi podania jak "dordzeniowa". Poza tym po co do rdzenia?
#chwalesie
Miałam usuwane 2 trzonowce na raz, chirurgicznie
Nie bolało zapodanie znieczulenia (kilka zastrzyków)
Nie bolało podczas zabiegu
Nie bolało zaszywanie
Nie bolało po zabiegu
Miałam usuwane 2 trzonowce na raz, chirurgicznie
Nie bolało zapodanie znieczulenia (kilka zastrzyków)
Nie bolało podczas zabiegu
Nie bolało zaszywanie
Nie bolało po zabiegu
- 0
@Suheil-al-Hassan: no idź skontroluj. Spytaj o możliwości i ile to kosztuje.
- 0
@Suheil-al-Hassan: im szybciej usuniesz tym będzie taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A może teraz za darmo to jest? Musisz się dowiedzieć u lekarza co to dokładnie za torbiel.
A może teraz za darmo to jest? Musisz się dowiedzieć u lekarza co to dokładnie za torbiel.
co to jest zapalenie węzłów chłonnych typu c? mam to niby na żuchwie po obu stronach
#pytanie #kiciochpyta #stomatolog #stomatologia #dentysta #lekarz #chirurg #chirurgia #zeby
#pytanie #kiciochpyta #stomatolog #stomatologia #dentysta #lekarz #chirurg #chirurgia #zeby
@Ambiwalentnik Raczej chodzi o grupę C. Węzły chłonne podżuchwowe są ułożone w grupy A, B i C. Pewnie coś się dzieje w bocznych zębach.
konto usunięte via Android
- 2
Polećcie proszę chirurga plastycznego w #warszawa lub okolice #chirurgiaplastyczna #medycyna #chirurg
@Shodan56: hmmm moze salon kosmetyczny Paulina Pszech ul. Ptasia 2 00-138 Warszawa, numer telefonu 502408469?
Jest tu jakiś #chirurg ?
- 2
@reficlac: czy podczas operacji bardzo mocno "śmierdzi" z otwartego pacjenta?
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@ipkis123: zajebisty gosc polecam xD zalatwil zeba w minute i w koncu mam ulge... do tego wzial 200zl bo powiedzial ze za taka blachostke wstyd mu by bylo brac 250 XD
- 1
@SmileLikeYouMeanIt: no to super. Mówiłem, że jest spoko :)
- 1
#chirurg #ortopeda #ortopedia #chirurgia #operacja #nadgarstek #szpital #warszawa #zlamanie #kontuzja #gips
Cześć, czy ktokolwiek miał tu złamaną kość łodeczkowatą? Chyba mi się nie zrasta, z objawami martwicy kości (TK po 8 tygodniach, przedłużony gips do 12 tyg), i najprawdopodobniej po 12 tyg będę zmuszony przejść zabieg operacyjny. Być może ktoś
Cześć, czy ktokolwiek miał tu złamaną kość łodeczkowatą? Chyba mi się nie zrasta, z objawami martwicy kości (TK po 8 tygodniach, przedłużony gips do 12 tyg), i najprawdopodobniej po 12 tyg będę zmuszony przejść zabieg operacyjny. Być może ktoś
- 0
@Beemowicz: przy ubytkach innych kosci takie zespolenie ma sens, w przypadku kosci ksiezywatej zostaje tylko wyciecie pierwszego szeregu i opieranie reszty na jednej z nich, albo calkowita artrodeza( ͡° ʖ̯ ͡°) z tego co rozumiem to mowa o innej kosci
@Beemowicz: Jak tam sytuacja na dziś? Ja jutro mam wizytę po 10 tygodniu od złamania, a ból lekki nadal odczuwam.
Mirki mam taki problem, otóż miałam wyrywaną górną szóstkę, lecz dentystce ona się złamała i siedzi dalej korzeń który musi być usunięty chirurgicznie ale termin mam dopiero 22 CZERWCA, stąd pytanie; Czy to może się jakoś zrosnąć i będzie już Amen, czy może szukać chirurga ale już dalej(skierowanie niestety zostało w tamtym szpitalu)?
#stomatologia #dentysta #chirurg #medycyna
#stomatologia #dentysta #chirurg #medycyna
@malinowaapp: chirurg sobie natnie dziaslo nic sie nie martw
@malinowaapp nic nie boli. Byleby nic się nie ukruszylo i nie wpadło do kanału bo wtedy boli jak cholera. Przeżyłam, pozdro (╥﹏╥)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
TrzeźwaMurzynka: Człowieku ja mam od urodzenia tak skonstruowaną pałę, że jest efekt hotdoga prawie non stop
Zupełnie w niczym to nie przeszkadza
Ja bym polecał zrobić częściowe obrzezanie jeśli Ci ten nadmiar przeszkadza
Całkowite obrzezanie to raczej zły pomysł
Zaakceptował: Asterling
Zupełnie w niczym to nie przeszkadza
Ja bym polecał zrobić częściowe obrzezanie jeśli Ci ten nadmiar przeszkadza
Całkowite obrzezanie to raczej zły pomysł
Zaakceptował: Asterling
- 1
Hej mirki pytanie z zakresu lekarze w Szwecji. Co sie o------o to ja nie. Wpadłem do brata na 2tyg pomoc przy remoncie mieszkania. Podczas pracy wbił mi sie pod skore opilek metalu od młotka. do jakiego lekarza sie z tym idzie. W Polsce jestem ubezpieczony ale tu niestety nie. Czy zna ktos jakaś przychodnie w linkoping ktora nie zdałaby ze mnie milionów za wyciągnięcie tego? #szwecja #lekarz #
- 2
@wojtuswww: Jeśli jesteś ubezpieczkny w Polsce i masz karte ekuz - masz prawo do bezpłatnej opieki w szwecji. Jeśli nie masz jej - zostanje wystawikny rachunek i mozesz ubiegać się o zwrot kosztów od nfz w ramach ubezpieczenia zdrowotnego.
- 3
@Wjolka: @Toniezarzutka: @sir_prize: @Spring_is_coming:
Cześć. Wynik wizyty w szpitalu Linkoping: Personel bardzo miły, byli podjarani że dobrze po angielsku mowie, bo wiekszosc obcokrajacow ani angielskiego ani szwedzkiego. Za zabieg naliczono mi 16800 kr. Poinformowali mnie ze od czasu odebrania faktury, która przyjdzie poczta do Pl mam miesiąc na przedstawienie im karty ekuz i anulowania jej (zapłacenia zwykłej stawki jak szwed).Dzień po zabiegu siostra wyrobiła
Cześć. Wynik wizyty w szpitalu Linkoping: Personel bardzo miły, byli podjarani że dobrze po angielsku mowie, bo wiekszosc obcokrajacow ani angielskiego ani szwedzkiego. Za zabieg naliczono mi 16800 kr. Poinformowali mnie ze od czasu odebrania faktury, która przyjdzie poczta do Pl mam miesiąc na przedstawienie im karty ekuz i anulowania jej (zapłacenia zwykłej stawki jak szwed).Dzień po zabiegu siostra wyrobiła
konto usunięte via Android
- 1
- 1
@KrylAntarktyczny jak masz mozliwosc to laparoskop, szybsze gojenie rany, mniejsze ryzyko zakazenia, szybsze wyjscie ze szpitala, mniejszy bol pooperacyjny i blizna
Który chirurg najlepiej w Poznaniu operuje przepukliny?
#przepuklina #poznan #wielkopolska #medycyna #chirurgia #chirurg
#przepuklina #poznan #wielkopolska #medycyna #chirurgia #chirurg






















Przymierzam się do chirurgicznego usunięcia znamion w Krakowie. Chciałbym to zrobić ze względu na ich ilość i rozmiar. Mam w związku z tym kilka pytań.
1. Jaki jest mniej więcej czas oczekiwania na dermatologa leczącego w ramach kontraktu z NFZ w Krakowie?
2. Czy prywatny dermatolog może wystawić skierowanie do chirurga leczącego w ramach kontraktu z NFZ?
3. Czy ktoś z Was w ostatnim czasie miał usuwane chirurgicznie znamiona w Krakowie?
4. Jaki jest mniej więcej
Do chirurga to termin dostaniesz od ręki na następny tydzień, jeżeli tak czy tak chcesz je usunąć możesz zrobić taki myk żeby od