All I do now is dick around
All I do now is dick around, dick around.
Every day, every day, every day.
Every night, every night, every night.
Every day, every day, every day, every day, every day.
Every night, every night, every night, every night, every night.
b.....o - All I do now is dick around
All I do now is dick around, dick around.
Eve...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak jest na tym p---------m 6obcy. Czasami na noc chciałbym się uspokoić i z kimś pogadać a ci ludzie n----------ą "km" i jeśli wpiszesz "m" to Cię skipują, a to nie jest portal do randek, czemu debile nie korzystają z tindera. Poza tym będąc mężczyzną nie lepiej pogadać z osobnikiem o tek samej płci?
  • Odpowiedz
@GOGER: Są ale wiesz jak to w internecie. Koncepcja ze można by z kimś po prostu pogadać anonimowo jest spoko ale jest to tez skupisko popaprańców którym odwalą właśnie przez anonimowość ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Hej! :)

#chcepogadac o czym chcesz, jeżeli nie wiesz to może:
-podział obowiązków domowych w #zwiazki , podział czasowy, czynnościowy, obszarowy czy kompetencyjny?

Zapraszam na PW, komentarze w temacie też mile widziane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdy nie byłem dojrzalszy jak teraz. Wyjazd w wieku 19lat na studia na drugi koniec kraju zmienił spojrzenie na pewne rzeczy. Przede wszystkim współodpowiedzialność za siebie gdzie przez 5dni studiuje a 2dni pracuje. Zmiana priorytetów gdzie najważniejsze jest żeby mieć co jeść, i dach nad głową. Prawie dwa lata takiego biednego życia, nauczyły funkcjonowania minimalnym kosztem i nie wydawania pieniędzy na to czego naprawdę nie potrzebuję.

Ale nie tylko tego się nauczyłem. Rozłąka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Almaak: Doceniamy coś dopiero jak to stracimy Mireczku, nie przejmuj się, Ty przynajmniej to dostrzegłeś, a są tacy, którzy pomimo zmiany nie patrzą wstecz i nie nachodzi ich refleksja.

Byle długo na tym nie myśleć.
  • Odpowiedz
@kaborecik: Lavey to zwykły showmen który jedynie skopiował filozofie Ayn Rand i dodał satanistyczną oprawkę.
Świątynia seta jest już ciekawsza. Ale tak naprawdę znaczenie mają jedynie gnostyczne nurty satanizmu jak O9A albo Temple of the Black Light.
  • Odpowiedz
Hej! #chcepogadac ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Temat jak nie masz innego:
-techniki i sposoby śledzenia/filtrowania/rankingowania seriali aby być na bieżąco i nie oglądać byle czego.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Czy jest ktoś kto może pogadac? Chce mu się wyryczec... jeśli nie to zamienić 5 slow o niczym...
#chcepogadac
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach