W sumie... #chcepogadac o wszystkim i niczym.
Ot, jakaś dziwna potrzeba kontaktu z człowiekiem. ¯\_(ツ)_/¯
Ot, jakaś dziwna potrzeba kontaktu z człowiekiem. ¯\_(ツ)_/¯
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez autora
źródło: comment_1611347110knnrrZG3uA8Xty8woT1t8E.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
to ja później ciebie wyrucham, cieciu
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
1) Czy jeśli byłaby możliwość lotu i życia na innej planecie, ale bez możliwości powrotu na Ziemię to zgodziłbyś/zgodziłabyś się? Czemu?
2) Możesz wybrać dowolny okres w dziejach ludzkości i w nim żyć, nawet wcielić się w dowolną postać i wpływać na przyszłość. Co robisz?
3) Pizza hawajska, taboo czy nie? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡