via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Jakby ktoś chciał popisać to zapraszam na PW:D Temat dowolny lub:
1) Czy jeśli byłaby możliwość lotu i życia na innej planecie, ale bez możliwości powrotu na Ziemię to zgodziłbyś/zgodziłabyś się? Czemu?
2) Możesz wybrać dowolny okres w dziejach ludzkości i w nim żyć, nawet wcielić się w dowolną postać i wpływać na przyszłość. Co robisz?
3) Pizza hawajska, taboo czy nie? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przeczytajcie mirki i mirabelki ten manifest, a wszystkie problemy tego świata się zakończą. Absolutnie jednak Was nie zmuszam do zmiany zdania, ale tym niemniej, zapraszam do dyskusji.


#neuropa #4konserwy #polska #swiat #usa #rasizm #niebieskiepaski #rozowepaski #pytaniedoeksperta #mirabelkopomusz #centryzm #ekologia #unabomber #anarchoprymitywizm #libertarianizm #
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cześć, pogadać na luzie lub pofilozofować. Co chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chcepogadac
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chcepogadac a jak nie wiesz o czym to może o:
-kończę #praca o 16:00 i wtedy w czasie wolnym ...
-znam świetne techniki wyznaczania celów krótko- i długo- terminowych bo ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach