#chcepogadac może być chłop może być baba, nudzi mi się Mirki i węgierki.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
#chcepogadac z różowym któremu jest smutno teraz
- 1
#chcepogadac z jakimś różowym
- 2
Hej! :)
#chcepogadac ale jak nie masz swojego tematu to może:
-mam wszystko co chcę, pieniądze, zdrowie, wiek, spełnienie uczuciowe / zawodowe i aby nie utracić motywacji do osiągania następnych celów stosuję ...
#chcepogadac ale jak nie masz swojego tematu to może:
-mam wszystko co chcę, pieniądze, zdrowie, wiek, spełnienie uczuciowe / zawodowe i aby nie utracić motywacji do osiągania następnych celów stosuję ...
- 4
https://discord.gg/FvHuTJn6sV
Zaraz familiada! Zapraszamy <3
Dlaczego my?
- Brak dzieci, większość ludzi 20+ lat!
Zaraz familiada! Zapraszamy <3
Dlaczego my?
- Brak dzieci, większość ludzi 20+ lat!
źródło: comment_1611944874Z08PTUSek7dhWUzdYDvGkg.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 4
https://discord.gg/FvHuTJn6sV
Dlaczego my?
- Brak dzieci, większość ludzi 20+ lat!
- wyrzucamy trolli, prowokatorów, toxików!
-
Dlaczego my?
- Brak dzieci, większość ludzi 20+ lat!
- wyrzucamy trolli, prowokatorów, toxików!
-
źródło: comment_1611881863GUPEnDzjMYh5o7BnUbDsqN.jpg
Pobierz- 0
Jakiś różowy pasek #chcepogadac w celu dowiedzenia się przebytego dnia dzisiejszego?
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Xlmzc: ja tylko pogadać tak o, możesz PW odblokować
konto usunięte via Android
- 1
Kto #chcepogadac na diskord
Komentarz usunięty przez autora
- 5
https://discord.gg/FvHuTJn6sV
Dlaczego my?
- Brak dzieci, większość ludzi 20+ lat!
- wyrzucamy trolli, prowokatorów, toxików!
-
Dlaczego my?
- Brak dzieci, większość ludzi 20+ lat!
- wyrzucamy trolli, prowokatorów, toxików!
-
źródło: comment_1611792902dusAGfMV9wh0nZMSq1WU6Z.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 2
@Rampampam: <3
- 1
Hejkowo, mogę z kimś chętnym pogadać na PW. To co zwykle u mnie - lubię tematy rozwoju osobistego, komunikacji interpersonalnej czy ludzkich potrzeb :-)
#chcepogadac #lvl20 #lvl30
#chcepogadac #lvl20 #lvl30
źródło: comment_1611773306DKgRoCSSCqZh9nTwKkpI4T.jpg
Pobierz- 0
@Or3z: wiem jak to jest zawsze najciezej sie zebrac do snu ;p
@zwiaz_mi_rece_nog_nie_trzeba: To może być strach przed kolejnym dniem albo i nie
@lubie_p--o: Nigdy nie rozumiałem łączenia potrzeby rozmowy z płcią
@bobikufel: chłop szuka potencjalnego ruchania, nie rozmowy xD nie przejmuj się Miras
#chcepogadac hmmm
- 5
https://discord.gg/FvHuTJn6sV
Dlaczego my?
- Brak dzieci, większość ludzi 20+ lat!
- wyrzucamy trolli, prowokatorów, toxików!
-
Dlaczego my?
- Brak dzieci, większość ludzi 20+ lat!
- wyrzucamy trolli, prowokatorów, toxików!
-
źródło: comment_1611527406fgU80kxGJFrLfFq32OOpsF.jpg
Pobierz@Savvv: Byłem tam kilka miesięcy temu, tak tylko ostrzegam ludzi ze discord to dość niebezpieczna aplikacja, ludzie tam pozwalają sobie na więcej niż np na wykopie.
- 1
@pmub: Warto dać jeszcze jedną szansę, staramy się usuwać osoby toksyczne, nie zawsze można zareagować od buta. Wszystkie osoby toksyczne są usuwane ze społeczności. Może po prostu trafiłeś w zły moment i nikt nie miał okazji zareagować.
Ech, nie chcę się zabierać za kolejną książkę, bo będę mógł czytać i nie będę mógł usnąć.
Nie mam pomysłu jaki filmy by obejrzeć.
Nie ma chętnych na #literaki.
To może ktoś #chcepogadac?
Nie mam pomysłu jaki filmy by obejrzeć.
Nie ma chętnych na #literaki.
To może ktoś #chcepogadac?
- 0
@swistecki: Dzięki, ale mam już rozmówców, a nie chciałbym ich olać. Niepotrzebnie użyłem tagu z literakami.
Ale może kiedy indziej nam się uda zmierzyć.
Ale może kiedy indziej nam się uda zmierzyć.



















Komentarz usunięty przez autora