Co tam u Ciebie słychać? ;) #chcepogadac
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Patermantis
via Wykop Mobilny (Android)- 0
- 1
https://discord.gg/FvHuTJn6sV
Dlaczego my?
- Brak dzieci, większość ludzi 20+ lat!
- wyrzucamy trolli, prowokatorów, toxików!
-
Dlaczego my?
- Brak dzieci, większość ludzi 20+ lat!
- wyrzucamy trolli, prowokatorów, toxików!
-
- 0
@Pentylion: czemu nie
@musztarda_francuska no to gadaj
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Ktoś #chcepogadac?
- 1
@cacum3: słaby internet, więc jak już to fiszki z jakiejś apki mogą wlecieć xd a jakoś nie chce mi się do końca tego języka uczyć
- 1
@mateusz-zahorski: pracuje tam od września, na koniec marca zjezdzam do Polski, wcześniej też w Niemczech już pracowałam
@hamborgir: witaj podróżniku, pierwszy raz cie widzę
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@mordercastulejarzy: Może to przez twoje toksyczne zachowania, które godnie prezentujesz na wykop? Ja z chęcią zostanę twoim znajomym.
- 0
@JakTamCoTam: no co tam
- 1
@Maudee: pe wu poszło mordko
- 0
- 0
są tu jakieś osoby identyfikujące się jako typ piąty ennegramu
a najlepiej różowe jako 5w4
potrzebuję porady xd
#enneagram #chcepogadac #psychologia (xd)
a najlepiej różowe jako 5w4
potrzebuję porady xd
#enneagram #chcepogadac #psychologia (xd)
- 0
HeJ! :) #chcepogadac
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Kiedyś na tagu #chcepogadac odbyłem całkiem miłą rozmowę z pewną osobą. Pod koniec, kiedy już zrobiło się późno i trzeba było kończyć, padł pomysł, żebyśmy nie kończyli na tym, ale zaczęli pisać do siebie "listy". Przez listy rozumieliśmy dłuższe prywatne wiadomości. I tak pisywaliśmy sobie od czasu do czasu. Niestety, to umarło - cóż, zdarza się i tak.
Znajdowałem jednak w tym pisaniu przyjemność i chętnie bym do tego wrócił.
Znajdowałem jednak w tym pisaniu przyjemność i chętnie bym do tego wrócił.
@George_Stark: I czego jeszcze nie chcesz?
@George_Stark: jest taka aplikacja na androida "SLOWLY" sprawdź sobie
Nie mogę się skupić w pracy i samemu siedzę w biurze to chętnie pogadam by zabić czas ¯_(ツ)_/¯
#chcepogadac #pracbaza
#chcepogadac #pracbaza
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@MuchomorSromotnikowy: pierwsze pytanie - co było ćpane?
- 1
@atteint: Weed, alpra na teraz a w ogóle tak w ogóle to jeszcze grzyby i lsd kiedyś tam
- 0
#chcepogadac znajdzie się tu ktoś od nocnych rozmów?
#chcepogadac w ten czwartkowym czwartek poranek
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Nuuuudno #chcepogadac
- 0
- 0
- 0



























Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora