Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedyś na tagu #chcepogadac odbyłem całkiem miłą rozmowę z pewną osobą. Pod koniec, kiedy już zrobiło się późno i trzeba było kończyć, padł pomysł, żebyśmy nie kończyli na tym, ale zaczęli pisać do siebie "listy". Przez listy rozumieliśmy dłuższe prywatne wiadomości. I tak pisywaliśmy sobie od czasu do czasu. Niestety, to umarło - cóż, zdarza się i tak.
Znajdowałem jednak w tym pisaniu przyjemność i chętnie bym do tego wrócił.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach