ktoś #chcepogadac ?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Cin-Cin
- 1

szczekacz666
via Wykop Mobilny (Android)- 0
@Cin-Cin: cotam
@zwiaz_mi_rece_nog_nie_trzeba: Nie wszystkie na raz bo nie nadążam
@zwiaz_mi_rece_nog_nie_trzeba: jasne pisz
Ktoś #chcepogadac?
@Bialy_zeszycik: Sory za stary jestem na takie pierdoły
- 0
Czy ktoś #chcepogadac?
- 2
Hej! #chcepogadac
możemy pogadać o czymkolwiek ale jeżeli nie wiesz o czym to może o:
-związek na spontanie czy pragmatyczny?
-jak słucham muzyki to czuję ...
-chipsy o klasycznych smakach czy egotycznych?
możemy pogadać o czymkolwiek ale jeżeli nie wiesz o czym to może o:
-związek na spontanie czy pragmatyczny?
-jak słucham muzyki to czuję ...
-chipsy o klasycznych smakach czy egotycznych?
#chcepogadac bo i tak za dużo nie mam już dziś do roboty
- 1
- 2
ktoś coś? :c
#chcepogadac
#chcepogadac
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Hej,
#chcepogadac z każdym i każą - nie wybrzydzam. Im coś ciekawszego masz do opowiedzenia tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chcepogadac z każdym i każą - nie wybrzydzam. Im coś ciekawszego masz do opowiedzenia tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
CHCE KTOŚ POPISAĆ O PIERDOŁACH? #chcepogadac
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
porozmawiałabym z kimś, bo czekam aż brownie mi się upiecze i trochę nuda
#chcepogadac
#chcepogadac
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Szypki_jaszczomp: no ja niestety nie mam, nad czym szczerze ubolewam :(((((( a mogłam być takim pięknym twinkiem
Wyślę siura zainteresowanym
#chcepogadac
#chcepogadac
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@dopeboiYSL: gadać mi się nie chce ale dostać siuraka na dobranoc to jak wygrać z rakiem
Wyślę siura zainteresowanym
@dopeboiYSL: tylko zadnego oszustwa typu fotka na priv! Ma być zamarynowany w occie i sloiczku 100ml.
Znowu dopadł mnie ten dziwny moment w życiu, że czekają mnie zmiany i nie potrafię znaleźć w tym pozytywów. Może ktoś chciałby pogadać, wysłuchać i może poradzić? Może być długa historia ...
#chcepogadac
#chcepogadac
#chcepogadac najlepiej z jakąś #rozowypasek o sprawach kobieco męskich. Proszę się odezwać na priv (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@Rruuddaa nie dość że piękna młoda mądra to jescze wysportowana xd gdzie takie dziewczyny można poznać?
Kurdi nie wiem na co się zdecydować. #chcepogadac
#chcepogadac z jakiem różowym. Któraś coś?
@OstryKepucz o czym?
- 0
@Sheta: a pogadać o wszystkim i o niczym
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
#chcepogadac
Jeżeli jest ktoś, kto chciałby porozmawiać albo się wyżalić to z przyjemnością go posłucham - mam 28 lat, przed chwilą zdecydowałem się, że zmienię pracę, nie mam przyjaciół, ale czasami czuję, że potrzebuję z kimś mieć kontakt, ale jeżeli nie to też nic się nie stanie.
Pozdrawiam
Jeżeli jest ktoś, kto chciałby porozmawiać albo się wyżalić to z przyjemnością go posłucham - mam 28 lat, przed chwilą zdecydowałem się, że zmienię pracę, nie mam przyjaciół, ale czasami czuję, że potrzebuję z kimś mieć kontakt, ale jeżeli nie to też nic się nie stanie.
Pozdrawiam
@dezzyg: wygląda trochę jak trolling, ale możesz napisać na pw



















