Hej! #chcepogadac

możemy pogadać o czymkolwiek ale jeżeli nie wiesz o czym to może o:
-związek na spontanie czy pragmatyczny?
-jak słucham muzyki to czuję ...
-chipsy o klasycznych smakach czy egotycznych?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej,

#chcepogadac z każdym i każą - nie wybrzydzam. Im coś ciekawszego masz do opowiedzenia tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znowu dopadł mnie ten dziwny moment w życiu, że czekają mnie zmiany i nie potrafię znaleźć w tym pozytywów. Może ktoś chciałby pogadać, wysłuchać i może poradzić? Może być długa historia ...
#chcepogadac
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#chcepogadac
Jeżeli jest ktoś, kto chciałby porozmawiać albo się wyżalić to z przyjemnością go posłucham - mam 28 lat, przed chwilą zdecydowałem się, że zmienię pracę, nie mam przyjaciół, ale czasami czuję, że potrzebuję z kimś mieć kontakt, ale jeżeli nie to też nic się nie stanie.
Pozdrawiam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach