Wpis z mikrobloga

@cxven: powinno być okej na PzW tym bez klatki schodowej (numeru jak zwykle nie pomnę*).
Zejście tylko na porządnym stanowisku linowym.
Jakiś czas temu wiało też przy A64 od wentylatorowni (tu starczyła zwykła drabinka sznurowa).
No i może odwadniający? (tu nie jestem pewien, bo nigdy tamtędy nie wlazilem przez swoje gabaryty).

Dane nie są
  • Odpowiedz
  • 0
@lofix: a podesłałbys mi gdzies na priv dokladnie gdzie jest wentylatorownia? szczerze od tej strony jeszcze nie mam wybadanego mru a wolałbym nie błądzić jak to gdzieś w krzakach jest
  • Odpowiedz
@cxven: ja niestety mam dosyć daleko (Białystok here), więc nie za często tam bywam.
Ostatnim razem jak byliśmy to kolega dla sportu i z ciekawości (czy mu się uda) przecisnął się przez otwór strzelniczy, a reszta naszej grupy zlazla właśnie obok a64 przez "komin" wentylatorowni.
  • Odpowiedz
@cxven: 52.388333,15.470000
Przed A64 masz ruiny "fabryki".
Jak dojdziesz na koordynaty (mijając ruiny) masz przed sobą bramę A64. "Wentylatorownia" jest na górce po lewej od bramy.
  • Odpowiedz
@cxven: widzę że założyłeś chyba konto na openie. Napisz do k.mil. On mieszka w miarę niedaleko i pamiętam że miewał bieżące info. Co prawda nie widać aktywności u niego od 2023, ale maila może odczytuje.
  • Odpowiedz
@dyovv: no to może 726, tylko tam trzeba zrobić konkretne stanowisko na plakietkach do ściany.

Poza tym ile lat już tam się interesuję MRU, to przeciągi się robią i będą robić. To jak walka z wiatrakami.

Kiedyś "ktoś" ciął kraty na a64 a drugi stał niedaleko na czatach, szła babuleńka co grzyby zbierała. Ci zmieszani, a babcia "tu trzeba dynamitem, nie taką piłką!" :)
  • Odpowiedz
  • 0
@lofix: wiem wiem nic na tacy nie ma ale wczoraj do nocy szukałem różnych wejść i trochę mi się odechciało szukania znowu hehe
  • Odpowiedz
@lofix: akurat 726 to jedyny, który pominąłem w tej okolicy. za twoją sugestią sprawdziłem. no i nie zakratowany. tylko że nie ma schodów.
tak w ogóle w 724 jest kamera na wejściu
  • Odpowiedz
tylko że nie ma schodów.


@dyovv: i dlatego jak wyżej napisałem że dla ludzi z głową, którzy potrafią zrobić w betonowej ścianie bezpieczne stanowisko pod liny to pewna droga do systemu.

PS dzięki za info
  • Odpowiedz
Stanowisko na liny jest w 726 od dawna


@nuclear680: ok, jak ja tam zaglądałem to nic nie widziałem. Ale na 726 to byłem parę lat temu.

trzeba tylko umieć zjeżdżać na linie

Raczej najważniejsze jest to, że trzeba umieć założyć bezpieczne stanowisko :)
  • Odpowiedz
@krzysztof-zygarowicz Co do 724, nikt nie będzie w stanie już go otworzyć. Jest to panzerwerk z rozległą historią, był najbardziej znanym wejściem do systemu na dziko. Kraty w nim otwierano niezliczoną ilość razy. Aktualnie są co najmniej podwójne kraty, od strony systemu nie da się tam dostać.
  • Odpowiedz