@Kliko: kurier odbiera paczki codziennie dlaczego miałyby leżeć dwa dni? Łykacie jak pelikany, sklepy często nie mają czegoś na stanie, generują list tak by był widoczny w systemie i w razie pytań klienta- kuriera nie było. Bzdura. Co, sklep od 2 dni nie wysłał żadnego towaru? Kurier bierze paczki jakie przygotował nadawca a nie wybiera która zabrać a które nie.
  • Odpowiedz
Ej ziomki też macie takie problemy z przedłużającym się #przeziebienie? Bo ja jeszcze nie miałem tak, by gardło bolało mnie 7 dni. Dopiero dzisiaj odpuszcza. MASAKRA. Inne objawy? Owszem ale nasilenie niewielkie. Raz na godzinę kaszlnę, rano wysmarczę coś tam z nosa i git. Ale gardło do teraz mam czerwone. Tylko tyle, że prawie już nie boli.

Moich dwóch znajomych też już 14 dni walczy z zarazkiem i to
NicoRosberg - Ej ziomki też macie takie problemy z przedłużającym się #przeziebienie?...

źródło: comment_8HHz992dQho7aE0R6OLa4iq2v7gXdQI7.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy macie tak samo jak ja? Stoję drugi przed bakomatem grzecznie na swoją kolej... pierwszy młody wsiur pika stęka zabiera co miał zabrać odchodzi...no to ide w kierunku jednorękiego bandyty, chce przyłożyć karte zbliżeniowo...nic komunikat dziekujemy za skorzystanie blablabla...czekam zaświeca się dioda przy wydruku... ja już wqurwiony w myślach znowu to samo...Ludziska po co Wy naciskacie ten yebany przycisk wypłać z potwiedzeniem jak potem jego nie bierzecie??? Nie chodzi już o te
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tęsknię.

Tęsknię za szkołą. Za przerwą co 45 minut, za spędzaniem czasu z ludźmi, ktorych lubie. Za wracanie do domu o 13 i spędzanie reszty dnia na dworze ze znajomymi. Tęsknię za docenianiem pór roku, za byciem niezależnym i odpowiedzialnym tylko za siebie i swoje "lekcje". Tęsknię za love dramatami, za podglądaniem koleżanek w szatni, za pierwszymi pocałunkami i głupotami z dziewuchami, które nie byly zepsute szarym zyciem....

Tęsknię też za studiami i
NicoRosberg - Tęsknię.

Tęsknię za szkołą. Za przerwą co 45 minut, za spędzaniem cz...

źródło: comment_DsrDEHAKokjkfE7Gc4FD5UV0wQ86mpk2.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skończyłem książkę, chciałem kupić kolejną i mam cholerny #boldupy xD

Ebooki kosztujące po 35zl, gdzie papierowa wersja potrafi kosztować i 20zl. Gdzie tu sens i logika? Wydawnictwa są aż tak pazerne? Przecież ten durny argument o innej stawce VAT jest już nieaktualny..

#ksiazki #ebooki #pytanie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shakerrti1: To, że mogę go sobie przeczytać w dowolnych warunkach oświetleniowych, czytanie na ekranie jest znacznie wygodniejsze niż czytanie papierowej książki, mogę pomieścić na jednym urządzeniu nieskończenie wiele książek itd.

Plusem papierowej wersji są chyba tylko ładne wydania.
  • Odpowiedz
OP: lukdjy
@xentropia
@D381L
@chleb_z_baltony
Powiem wam tak - do tego teamu trafiłam wraz z początkiem stycznia i w nim zarabia się najlepiej na moim, najniższym stanowisku. Nie chcę go zmieniać, bo mnie się wydaje najbardziej rozwijającym wyborem. W-------ą mnie tylko ludzie. W piątek powiedziałam jednej lasce, strasznie niesamodzielnej, która w dodatku jest wobec mnie bardzo chamska, że odpowiedź na swoje pytanie znajdzie w naszym intranecie, na jednej
  • Odpowiedz
@wobloblo: GTA V to tam jeszcze pół biedy bo ma autoaima, a w takim Battlefield 5 stoisz jak kłoda żeby wycelować tym analogiem jak łopatą w kapsel xD Ogólnie granie w gry z pierwszej osoby jest mega kartoflane na konsoli i staram się ich nie ruszać bo granie w nie to żadna przyjemność.
  • Odpowiedz
  • 0
Maszt? Maszty
Areszet? Areszty
Koszt? kosztAaaaaaaa jak mnie to boli, że tak mnóstwo ludzi mówi #boldupy #zalesie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirekzwirek8: Może lepiej wrzucać czarnych, którzy się wyróżnili grając takie role. Bo dużo lepszym Willsonem Fiskiem był przecież Vincent D'Onofrio.

BTW Mi nie pasują losowo powrzucani ludzie o różnych kolorach skóry w serialu, ale z innego powodu - zabija to immersję i podważa logikę świata (jeśli nie zauważają między sobą różnic, to czemu się nie wymieszali w ciągu wieków od wylądowania ludzi?). Nie miałbym nic przeciwko temu, gdyby to zrobić
  • Odpowiedz
@somskia: bo to nie jest rada, to jes zlośliwy komentarz podszyty cynizmem i wywołany bolem dupska o to, że mam inne opcje niż Polki. Co znowu nie jest w ich interesie, bo nikt nie lubi konkurencji.
  • Odpowiedz