Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurcze mam problem w #pracbaza

Otóż biurko obok siedzi księgowa ale jej biurko jeet 50cm w tył cofnięte względem mojego (taki układ pokoju) i non stop widzi mój monitor. Wykonuję swoją pracę należycie a ona non stop ma problem z tym, że siedze w telefonie a na kompie tapeta i nic nie robię.

Takie jest moje stanowisko. Czasem 8h uczciwie pracuję, czasem nawet się nie wyrobię a czasem 6h siedzę i czekam. Wraz z doświadczeniem sprawy zajmują mi więcej czasu ale ona ma ból dupy bo jest zawalona robotą na 10h codziennie. Zaczęła mi robić uwagi o rzeczy, które się zazębiają między naszymi stanowiskami jak potwierdzenia dostawy czy bałagan na liście zamówień. Nadrobiłem wszystko. Jedyne zaległości mogą być z czasów, gdy tym zajmował się kto inny ale to olewam.

Zaczęła mi robić nawet uwagi przy szefowej, niby w luźnej gadce teskty typu "Nie wiesz??? A 5x na godzinę do neta wchodzisz". No ale co ja mam robić? Nadejdzie taki dzień, że będę dziobał taki dzień ale teraz okres spokoju nastał.

Problemu nie było jak pracowałem w innym pomieszczeniu ale zostałem przeniesiony. Nie wiem co z tym zrobić. Mam 3.6k na łapę i nie chcę nowych obowiązków za free a z drugiej strony gdybym miał więcej obowiązków to w okresach wzmożonej pracy bym sam tyrał po 10h, czego nie chcę.

Nie wiem co zrobić. Głupio mi siedzieć w necie w pracy ale co? Mam patrzeć w sufit?? Mogłaby sobie odpuścić te uwagi. Mam pracę jaką mam, przełożeni nie mają uwag a ona kazdy błędzik i brak wytyka mi non stop.

Zawziąłem się by pracować maksymalnie bezbłędnie ale przy standardowych tematach i tak idzie mi szybko. Nie wiem nawet jak udawać, że pracuję. Zacząć pisać książkę by mieć Worda non stop otwartego?? Też zauważy, że piszę coś nie do pracy. 2/10. Faceci w poprzednim biurze mieli wylane co robię a ta kobita ma ból dupy i zaczyna na mnie kablować do szefowej.

#boldupy #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla maturzystów](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 9
  • Odpowiedz