Wpis z mikrobloga

Gdybym miał wymienić 5 rzeczy, które irytują mnie w naszym kraju, z pewnością znalazłaby się tam dostawa towarów. Gdy kupujesz coś w polskim internecie, to nie ważne, czy to piątek, czy poniedziałek, czy dwumetrowa szafa, czy jakaś pierdółka mieszcząca się w kopercie, czy wielki sklep znany w całej Polsce, czy mały biznesik jakiegoś nołnejma, w 95% i tak dostaniesz to dopiero w następnym tygodniu.

#!$%@?, 4 dni temu kupiłem słuchawki, bo mi się zepsuły, i nadal nawet nie opuściły sklepu. Typowe. Ktoś nadał do mnie paczkę paczkomatem? Leży dwa dni w maszynie i czeka, aż kurier łaskawie ją odbierze. Na zachodzie kombinują już z dronami, w takim UK, gdy zamówisz coś z Amazona do godziny 12:00, to dostaniesz to jeszcze tego samego dnia (tzw. same-day delivery), a Polska 100 lat za murzynami.

Ktoś powie - to idź do sklepu stacjonarnego, jak chcesz mieć szybko! Szkoda, że w sklepach stacjonarnych prawie nic nie ma, a jak już jest, to z reguły buble i w dodatku droższe niż w internecie. Dlatego czasami zamawiam z niemieckiego Amazona, bo zanim pan Tomek ruszy dupsko i wyśle towar, to Niemiec już mi go dostarczy. A przecież nie mieszkam na zadupiu, tylko w mieście wojewódzkim.
#rant #boldupy #gownowpis
źródło: comment_ilYyGAglmgx75Nr09jadBSRAKUqOAe0v.jpg
  • 11
@Kliko: tego samego dnia co prawda nigdy nie dostałem przesyłki, ale w większości przypadków jak zamówię towar przed 12 to paczkę mam w domu następnego dnia. Moim zdaniem zajebiscie to działa, ale jak bierzesz najtańszą opcje wysyłki to nie oczekuj cudów ¯\_(ツ)_/¯
@Kliko: kurier odbiera paczki codziennie dlaczego miałyby leżeć dwa dni? Łykacie jak pelikany, sklepy często nie mają czegoś na stanie, generują list tak by był widoczny w systemie i w razie pytań klienta- kuriera nie było. Bzdura. Co, sklep od 2 dni nie wysłał żadnego towaru? Kurier bierze paczki jakie przygotował nadawca a nie wybiera która zabrać a które nie.