• 94
@spanidex
Właśnie o tym mówię pod żadnym pozorem nie wolno w pełni ufać babie zawsze ale to zawsze musisz mieć jakąś drogę wyjścia bezpieczną dla siebie
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Reich film co nie miał dobrych recenzji, bo oczekiwano co najmniej filmu na miarę filmu PSY II, o PSY nie wspominając, ale po latach analizując kiepskie produkcje z Karolakiem i Sochą, to był naprawdę dobry film;)
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: Bardziej realistyczne jest Miasto Prywatne z Lindą i Maciejem Kozłowskim. Przyzwoite jest Zabij mnie glino. Zarówno Miasto Prywatne, jak i Zabij mnie glino wzorowane na historii między innymi zaczerpniętych z Pruszkowa. Tylko takie są scenariusze Pasikowskiego. On lubi efekt 007. Kurier też jest przekolorowany. Jack Strong totalnie. Tutaj pewnie masz rację, ale mimo wszystko Psy lepsze niż Reich i w sumie Linda, Pasikowski i Ślesicki od Tato mieli do
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: Prawda...

Wystarczy że w mediach pojawi się jakiś chad który ma swoje zdanie to zagrzewa miejsca w show-biznesie na długie lata.

Budka Suflera jak śpiewała "Nie wierz nigdy kobiecie", a była jednym z największych polskich zespołów, podobnie Wilki i ich "Baśka"... A w telewizji podobnie - taki Waldek Goszcz który talentu miał niewiele ale był bardzo przystojny, i gdyby do dzisiaj żył to pewnie nadal dostawałby jakieś większe czy mniejsze role
  • Odpowiedz
Pytanie do samotnych chłopaków, którzy chcieliby znaleźć partnerkę. Moglibyście się związać z samotną matką?


@Kopytnik_1: Granie na cudzym save? Tylko desperaci bez szacunku do samego siebie tak robią.

Tylko czekać na piękny dzień aż matka ciebie skomentuje 'nie jesteś jego/jej ojcem', albo jak dziecko ciebie tak skomentuje. Noo, świetne perspektywy.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@centerario: Nie pisałem nic o doszukiwaniu się sensu. Nietzsche opisał nadczłowieka jako kogoś kto sam potrafi nadać swojemu życiu cel. Pod tym względem wznosi się on ponad słabe jednostki i staje się równy bogom. To co sobą reprezentujesz to zwykły przejaw dekadencji i zahamowanie woli życia (mocy).
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

facetów też, nie przywiązują się do nikogo bo przecież za rogiem jest inna. Na szczycie wszyscy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ElenaRain: błąd. Posłuchaj sobie podcastów na przykłąd z Markowskim terapeutą par. Mówi, że jest dokładnie na odwrót to faceci chcą do końca walczyć o związki, chodzić po terapiach, to oni ogólnie bardziej sobie cenią bycie w związkach. Kobiety właśnie przy byle trudności od razu chcą wychodzić
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: już to widzę jak taka feministka daje sobie zrobić dziecko jakiemuś randomowi co 9 miesięcy "dla dobra ojczyzny" xddd

Niech zacznie już, bo w Polsce wojny nie trzeba żeby naród wymarł. Demografia jest na gorszym poziomie niż za czasów II wojny światowej
  • Odpowiedz