@TMBRK: wejdz na tradingview, tam wcisnij CTRL +F : terminal transakcyjny (na dole strony bedzie), tam masz dostepnych brokerow. Nie probowalem nigdy wiec tyle od mnie
  • Odpowiedz
Wpłacałam hajs na binance gdy jeszcze nie trzeba było robić weryfikacji na fiat withdraw. Teraz można wypłacić tylko krypto. Ktoś ułoży mi droge, jak mam to zrobić z najmniejszymi prowizjami? ( chce hajs do banku :( ) #kryptowaluty #binance
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gallanonimma: do kiedy chcesz czekać aż spadnie? do stycznia? Przecież btc nie spadnie do 18k, mamy tak silne dno na 28-30k że nie ma szans na spadek niżej podczas obecnego trendu długoterminowego. Przecież wystarczy że ten cały bitcoin council ogłosi, że btc jest w 50% zielony (a jest, tylko zbierają dokumenty) i tesla wraca do przyjmowania btc w ciągu miesiąca. Minerzy z Chin dotrą do Kazachstanu i USA i odpalą
  • Odpowiedz
Właśnie uczę się #gielda #binance w #kryptowaluty. Dladczego jak jestem na rynkach futeure i daje kalkulator pokazujacy możliwy zwrot z inwestycji to przy takiej samych warunkach tj: ten sam wkład (5000 USDT), te same ceny wejscia i wyjścia, a róznych dźwigniach, zysk pozostaje ten sam. Proszę o wytłumaczenie dlaczego ten margin początkowy musi być tak niski, a nie można zagrać dźwignia 50x całym założonym kapitałem
DlaczegoWyjadaszMiFrytki - Właśnie uczę się #gielda #binance w #kryptowaluty. Dladcze...

źródło: comment_1625150256u63ps8ZgegdFgdxbOGs9Cr.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DlaczegoWyjadaszMiFrytki: kupujesz 5000usdt na dźwigni 50x, to znaczy że inwestujesz właśnie te 100usdt. Jak chcesz zagrać całym kapitałem, to wtedy kupujesz 250k usdt, a twoja inwestycja to 5k usdt. Oczywiście przy tej dźwigni pożegnasz się z kwotą inwestowana mniej więcej w 10-15min
  • Odpowiedz
Cześć Kryptowaluciarze! Jesteście jeszcze na rynku? ()

Kolejny miesiąc - a przy okazji także i kwartał - za nami, zatem zgodnie z tradycją publikujemy wyniki dla 6 kanałów High Frequency Trading (opartych o interwały 15m) oraz 6 kanałów Low Frequency Trading (opartych o interwały 1h) naszego Bota Tradingowego. 10/12 kanałów osiągnęło przez pół roku zysk, a tylko dwa wygenerowały stratę. Pamiętajcie też, że jeśli jakaś transakcja
lukaszewski - Cześć Kryptowaluciarze! Jesteście jeszcze na rynku? ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

Kolejny...

źródło: comment_16251418279rwBA2nQctM6MWSa86Nkoq.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, czy jeśli wyślę kryptowalutę np. eth z giełdy binance na portfel exodus za pośrednictwem sieci binance smart chain to czy środki dotrą, czy portfel obsługuje tylko wysyłanie eth po sieci eth. Teoretycznie gdy wklejam adres portfela i wybieram sieć binance smart chain na giełdzie pokazuje mi że się zgadza.
#bitcoin #btc #gielda #binance
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Person96: pokazuje się, że się zgadza bo adres BSC i ETH jest identyczny. ale jeśli wyślesz krypto siecią BSC na portfel który jej nie obsługuje to prawdopodobnie pożegnasz się ze środkami.
  • Odpowiedz
@rastowy: Z zasady podaję jak najmniej informacji zwłaszcza gdy uważam to za zbyteczne. Doczytałem regulamin i faktycznie jest tak jak piszesz że weryfikują zgłoszenie po ID Binance. Zastanawia mnie nadal po co im adres portfela skoro i tak nie mają zamiaru z niego skorzystać żeby cokolwiek tam wypłacić.
  • Odpowiedz
Binance zablokowało wpłatę przez GBP, mieszkam w UK, wiec zawsze tak wpłacałem w GBP
Jak chce teraz wpłacić to mogę normalnie wpłacić EUR przez Revoluta? Nie ma to znaczenia, ze wcześniej wpłacałem w GBP?

#kryptowaluty #binance
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaka jest szansa, że ICP wróci do swojego ATH? slyszałem opinie, że może nie wrócić, ale ten token wyszedł kurde w maju, przecież on może spokojnie wrócić do 750$, a potem spokojnie zrobić jeszcze z x2. Kosztuje teraz około 50 dol i spadł o gigantyczne 96% w 2 miesiące. #kryptowaluty #altcoin #binance
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marko_Polo1254: Tego coina w ICO można było kupić nawet za parę centów, więc jest z czego spadać. Developerzy posiadają ogromną ilość coinów i ten spadek to głównie sprawka ich zrzutu
Zwykły skok na kasę, wysoka cena tego coina wynikała z małej ilości coinów w momencie wejścia na giełdę oraz spekulantów kupujących co popadnie
  • Odpowiedz
@jawnior: Na komputerze fajnie jest korzystać z WalletConnect przy łączeniu z portfelem. Pojawia ci się QR code do zeskanowania, trust walletem skanujesz kod (Settings > WalletConnect) I masz swój portfel połączony z naleśnikiem do momentu aż nie zakończysz sesji na telefonie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@johnmorra: „Zdajemy sobie sprawę z ostatnich powiadomień FCA w Wielkiej Brytanii dotyczących Binance Markets Limited (BML). BML to odrębny podmiot prawny, który nie oferuje żadnych produktów ani usług na Binance.com. Zobowiązujemy się do współpracy z organami regulacyjnymi i poważnie traktujemy nasze zobowiązania dotyczące zgodności. Aktywnie śledzimy zmieniające się polityki, zasady i przepisy w tej nowej przestrzeni.”

Wygląda na to że p-----------a jest nie o Binance jaki my znamy lecz o
  • Odpowiedz
Wczoraj ktoś zalogował się na moje konta bittrex oraz binance i z konta bittrex wypłacił całe moje środki w ETH. Oczywiście włączona była weryfikacja 2FA na obu giełdach jak i na samym koncie mailowym które postawione jest na gmail.com.

Na email otrzymałem tylko informacje z binance o logowaniu z nowego urządzenia o danym IP (lokalizacja Warszawa) oraz wiadomość o nowym kodzie autoryzacyjnym który na mailu sie wyświtla.
Moje pytanie jakim cudem ktośwbiłna
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matheoo9: Odpowiedź od binance:
In Binance side, we check 1) someone had email and password and tried to login 2) email was sent to authorise new IP + new device 3) 2FA fase wasn't passed

Therefore probably 2FA not compromised, but email and password probably yes.

XD ktoś zalogował się na konto zabezpieczone 2FA nie używając 2FA
  • Odpowiedz
Therefore probably 2FA not compromised, but email and password probably yes. XD ktoś zalogował się na konto zabezpieczone 2FA nie używając 2FA


J--------e jaki cyrk. trzymaj sie tam mirek
  • Odpowiedz
@KNOUDI: grubasy widza, ze fud juz nie dziala, na shortach wiecej nie zarobia wiec teraz beda zarabiac na longach. Fundamenty czy AT nie maja z tym nic wspolnego.
  • Odpowiedz
  • 0
Mam wolne 8tys pln do przewalenia na głupoty
Kupować bitcoina normalnie w bitomacie
Czy robić jakieś fikołki i przlewać na revoluty itp
Ile jest do ugrania, w bitomacie podobno 8% kwoty pobierają a na przewalutowaniu w banku i prowizjach ile mnie złoją?
#bitcoinbot1 #kryptowaluty #binance
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach