Wpłacałam hajs na binance gdy jeszcze nie trzeba było robić weryfikacji na fiat withdraw. Teraz można wypłacić tylko krypto. Ktoś ułoży mi droge, jak mam to zrobić z najmniejszymi prowizjami? ( chce hajs do banku :( ) #kryptowaluty #binance
wpisy
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via iOS
- 2
@gallanonimma: nie rozumiem czemu po prostu nie zrobisz weryfikacji
@gallanonimma: do kiedy chcesz czekać aż spadnie? do stycznia? Przecież btc nie spadnie do 18k, mamy tak silne dno na 28-30k że nie ma szans na spadek niżej podczas obecnego trendu długoterminowego. Przecież wystarczy że ten cały bitcoin council ogłosi, że btc jest w 50% zielony (a jest, tylko zbierają dokumenty) i tesla wraca do przyjmowania btc w ciągu miesiąca. Minerzy z Chin dotrą do Kazachstanu i USA i odpalą
Właśnie uczę się #gielda #binance w #kryptowaluty. Dladczego jak jestem na rynkach futeure i daje kalkulator pokazujacy możliwy zwrot z inwestycji to przy takiej samych warunkach tj: ten sam wkład (5000 USDT), te same ceny wejscia i wyjścia, a róznych dźwigniach, zysk pozostaje ten sam. Proszę o wytłumaczenie dlaczego ten margin początkowy musi być tak niski, a nie można zagrać dźwignia 50x całym założonym kapitałem
źródło: comment_1625150256u63ps8ZgegdFgdxbOGs9Cr.jpg
Pobierz@DlaczegoWyjadaszMiFrytki: musisz mieć pokrycie swojej inwestycji na dźwigni w środkach w portfelu?
@DlaczegoWyjadaszMiFrytki: kupujesz 5000usdt na dźwigni 50x, to znaczy że inwestujesz właśnie te 100usdt. Jak chcesz zagrać całym kapitałem, to wtedy kupujesz 250k usdt, a twoja inwestycja to 5k usdt. Oczywiście przy tej dźwigni pożegnasz się z kwotą inwestowana mniej więcej w 10-15min
Cześć Kryptowaluciarze! Jesteście jeszcze na rynku? ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Kolejny miesiąc - a przy okazji także i kwartał - za nami, zatem zgodnie z tradycją publikujemy wyniki dla 6 kanałów High Frequency Trading (opartych o interwały 15m) oraz 6 kanałów Low Frequency Trading (opartych o interwały 1h) naszego Bota Tradingowego. 10/12 kanałów osiągnęło przez pół roku zysk, a tylko dwa wygenerowały stratę. Pamiętajcie też, że jeśli jakaś transakcja
Kolejny miesiąc - a przy okazji także i kwartał - za nami, zatem zgodnie z tradycją publikujemy wyniki dla 6 kanałów High Frequency Trading (opartych o interwały 15m) oraz 6 kanałów Low Frequency Trading (opartych o interwały 1h) naszego Bota Tradingowego. 10/12 kanałów osiągnęło przez pół roku zysk, a tylko dwa wygenerowały stratę. Pamiętajcie też, że jeśli jakaś transakcja
źródło: comment_16251418279rwBA2nQctM6MWSa86Nkoq.jpg
Pobierz- 1
@lukaszewski: poczytam
- 1
Cześć, czy jeśli wyślę kryptowalutę np. eth z giełdy binance na portfel exodus za pośrednictwem sieci binance smart chain to czy środki dotrą, czy portfel obsługuje tylko wysyłanie eth po sieci eth. Teoretycznie gdy wklejam adres portfela i wybieram sieć binance smart chain na giełdzie pokazuje mi że się zgadza.
#bitcoin #btc #gielda #binance
#bitcoin #btc #gielda #binance
- 0
@szuwarek: binance zdaję się jest właścicielem coinmarketcap
- 1
@rastowy: Z zasady podaję jak najmniej informacji zwłaszcza gdy uważam to za zbyteczne. Doczytałem regulamin i faktycznie jest tak jak piszesz że weryfikują zgłoszenie po ID Binance. Zastanawia mnie nadal po co im adres portfela skoro i tak nie mają zamiaru z niego skorzystać żeby cokolwiek tam wypłacić.
Binance zablokowało wpłatę przez GBP, mieszkam w UK, wiec zawsze tak wpłacałem w GBP
Jak chce teraz wpłacić to mogę normalnie wpłacić EUR przez Revoluta? Nie ma to znaczenia, ze wcześniej wpłacałem w GBP?
#kryptowaluty #binance
Jak chce teraz wpłacić to mogę normalnie wpłacić EUR przez Revoluta? Nie ma to znaczenia, ze wcześniej wpłacałem w GBP?
#kryptowaluty #binance
Morda Gonciarza na #binance #kryptowaluty do kupienia za NFT xD haha i co ciekawe widzę chętnych licytujących
Przyznać się, który zbok z tagu krypto licytuje
#kukold #gonciarz
Przyznać się, który zbok z tagu krypto licytuje
#kukold #gonciarz
źródło: comment_1625016891vexo1OS0ebYfszcFE7CvO1.jpg
PobierzJaka jest szansa, że ICP wróci do swojego ATH? slyszałem opinie, że może nie wrócić, ale ten token wyszedł kurde w maju, przecież on może spokojnie wrócić do 750$, a potem spokojnie zrobić jeszcze z x2. Kosztuje teraz około 50 dol i spadł o gigantyczne 96% w 2 miesiące. #kryptowaluty #altcoin #binance
- 2
@elementarz1: Poczytaj o powodach zrzutu to zrozumiesz, czemu tak się nie stanie
- 3
@Marko_Polo1254: Tego coina w ICO można było kupić nawet za parę centów, więc jest z czego spadać. Developerzy posiadają ogromną ilość coinów i ten spadek to głównie sprawka ich zrzutu
Zwykły skok na kasę, wysoka cena tego coina wynikała z małej ilości coinów w momencie wejścia na giełdę oraz spekulantów kupujących co popadnie
Zwykły skok na kasę, wysoka cena tego coina wynikała z małej ilości coinów w momencie wejścia na giełdę oraz spekulantów kupujących co popadnie
- 0
jak teraz sprzedawać cokolwiek na trustwallecie przez pancake swap na ios? bo usuneli funkcje browser
#hua #kryptowaluty #shitcoin #dogecoin #binance
#hua #kryptowaluty #shitcoin #dogecoin #binance
- 0
- 0
@jawnior: Na komputerze fajnie jest korzystać z WalletConnect przy łączeniu z portfelem. Pojawia ci się QR code do zeskanowania, trust walletem skanujesz kod (Settings > WalletConnect) I masz swój portfel połączony z naleśnikiem do momentu aż nie zakończysz sesji na telefonie
Binance z zakazem działalności w Wielkiej Brytanii
#binance #ban #uk
https://bitcoinpl.org/binance-z-zakazem-dzialalnosci-w-wielkiej-brytanii/
#binance #ban #uk
https://bitcoinpl.org/binance-z-zakazem-dzialalnosci-w-wielkiej-brytanii/
źródło: comment_1624872090J6MbYHJEbAh1VOdAggH6Ng.jpg
Pobierz@johnmorra: „Zdajemy sobie sprawę z ostatnich powiadomień FCA w Wielkiej Brytanii dotyczących Binance Markets Limited (BML). BML to odrębny podmiot prawny, który nie oferuje żadnych produktów ani usług na Binance.com. Zobowiązujemy się do współpracy z organami regulacyjnymi i poważnie traktujemy nasze zobowiązania dotyczące zgodności. Aktywnie śledzimy zmieniające się polityki, zasady i przepisy w tej nowej przestrzeni.”
Wygląda na to że p-----------a jest nie o Binance jaki my znamy lecz o
Wygląda na to że p-----------a jest nie o Binance jaki my znamy lecz o
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
Wczoraj ktoś zalogował się na moje konta bittrex oraz binance i z konta bittrex wypłacił całe moje środki w ETH. Oczywiście włączona była weryfikacja 2FA na obu giełdach jak i na samym koncie mailowym które postawione jest na gmail.com.
Na email otrzymałem tylko informacje z binance o logowaniu z nowego urządzenia o danym IP (lokalizacja Warszawa) oraz wiadomość o nowym kodzie autoryzacyjnym który na mailu sie wyświtla.
Moje pytanie jakim cudem ktośwbiłna
Na email otrzymałem tylko informacje z binance o logowaniu z nowego urządzenia o danym IP (lokalizacja Warszawa) oraz wiadomość o nowym kodzie autoryzacyjnym który na mailu sie wyświtla.
Moje pytanie jakim cudem ktośwbiłna
- 7
@matheoo9: Odpowiedź od binance:
In Binance side, we check 1) someone had email and password and tried to login 2) email was sent to authorise new IP + new device 3) 2FA fase wasn't passed
Therefore probably 2FA not compromised, but email and password probably yes.
XD ktoś zalogował się na konto zabezpieczone 2FA nie używając 2FA
In Binance side, we check 1) someone had email and password and tried to login 2) email was sent to authorise new IP + new device 3) 2FA fase wasn't passed
Therefore probably 2FA not compromised, but email and password probably yes.
XD ktoś zalogował się na konto zabezpieczone 2FA nie używając 2FA
- 10
Therefore probably 2FA not compromised, but email and password probably yes. XD ktoś zalogował się na konto zabezpieczone 2FA nie używając 2FA
J--------e jaki cyrk. trzymaj sie tam mirek
Japonia: Binance i Bybit działają bez licencji
#japan #binance #bybit
https://bitcoinpl.org/japonia-binance-i-bybit-dzialaja-bez-licencji/
#japan #binance #bybit
https://bitcoinpl.org/japonia-binance-i-bybit-dzialaja-bez-licencji/
źródło: comment_1624871678VgKa7lsqjvledNrGH8Ev5y.jpg
Pobierz- 0
co się stało na świecie że wszystko w------o do góry ??
#kryptowaluty #bitcoin #ethereum #xrp #binance
#kryptowaluty #bitcoin #ethereum #xrp #binance
Mam wolne 8tys pln do przewalenia na głupoty
Kupować bitcoina normalnie w bitomacie
Czy robić jakieś fikołki i przlewać na revoluty itp
Ile jest do ugrania, w bitomacie podobno 8% kwoty pobierają a na przewalutowaniu w banku i prowizjach ile mnie złoją?
#bitcoinbot1 #kryptowaluty #binance
Kupować bitcoina normalnie w bitomacie
Czy robić jakieś fikołki i przlewać na revoluty itp
Ile jest do ugrania, w bitomacie podobno 8% kwoty pobierają a na przewalutowaniu w banku i prowizjach ile mnie złoją?
#bitcoinbot1 #kryptowaluty #binance
@Kolczaneiro: Co te wykopki maja z tym revogównem
@swype: Kup btc za 7k, kup Ledgera z oficjalnej strony za 500 pln, 500 pln zostaw na leki uspokajające i tyle. Tak bym to zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@swype: Kup btc za 7k, kup Ledgera z oficjalnej strony za 500 pln, 500 pln zostaw na leki uspokajające i tyle. Tak bym to zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kolczaneiro: To był tylko czysty przykład że nie ważna suma a sam fakt że zawsze warto mieć ledgera bo nie wiesz kiedy giełda padnie ;)
Start Platformy Binance NFT i Praca Polskiego Twórcy Krzysztofa Gonciarza
#binance #nft #gonciarz
https://bitcoinpl.org/start-platformy-binance-nft-i-praca-polskiego-tworcy-krzysztofa-gonciarza/
#binance #nft #gonciarz
https://bitcoinpl.org/start-platformy-binance-nft-i-praca-polskiego-tworcy-krzysztofa-gonciarza/
źródło: comment_1624563309J69gYRQepC2fSjAXwoBm9j.jpg
Pobierz- 0
@bitcoinpl_org: a co on stworzył?
























#gielda #trading #kryptowaluty #binance