via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#shib #binance #kryptowaluty
Kupiłem shib na binance. Dlaczego wartość coinow skacze tak mocno raz pokazuje ok 90$ a raz ponad 120$ kurs aż tak mocno nie skacze. I drugie pytanie czy ten coin działa podobnie jak #safemoon ? Bo przy próbie przelewu pokazuje że ponad połowę stracę na prowizje ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wpłaciłem sobie 11 ojro. Mogę coś z nimi zrobić, czy muszę jednak mieć te min 20 eur by móc je przekonwertować(na tetherUS na przykład)?
#binance
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym przesłać BTC z #bitbay na #binance. Chciałbym to robić partiami, żeby naraz nie wysyłać całej sumy. Problem w tym, że Bitbay życzy sobie 0.0005 BTC za każdą wypłatę z ich portfela. Jak to zrobić, żeby wyszło tanio i bezpiecznie? Jakaś wymiana na inne krypto?

#kryptowaluty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RoastieRoast: jak nie obracasz fiatami to nie trzeba pełnej weryfikacji z dowodem. Tylko nr telefonu chyba potrzeba. Ja nie weryfikowałem konta, wpłacam PLN w bitomacie i kupuje krypto podając portfel na giełdzie. Może trochę gorszy kurs ale za to anonimowosc. Do wypłat krypto do wartości 2 BTC nie trzeba też weryfikacji.
  • Odpowiedz
@ibisc0: binance; opłaty są za transakcje (wpłaty, kupowanie, sprzedawanie, wypłaty) i ich wartość zależy od waluty/pary walutowej/rodzaju transakcji/kanału (przelew, karta...) itp. I tak binance moim zdaniem :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy dobrze rozumiem że jeśli kupię 8 milionów SHIB na binance to się łapie na te promocje B i C?I czy mogę tą ilość kupić na dwie raty?

#kryptowaluty #binance
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie jako świeżak krypto :) mam 1000zł włożone w binance, czy powinienem to wszystko teraz wypłacić na trust wallet? Nie jest to jakaś kosmiczna kwota, ale czy przy tych spadkach nie ma możliwości że binance nagle się zamknie przez niewypłacalność i wszystko szlag trafi? Z drugiej strony wypłata do trust walleta z binance też ma chyba jakies opłaty, dobrze mi się wydaje? Jak powinienem zrobić? Pozdrawiam!
#kryptowaluty #binance
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stulejeczka: Jakich spadkach, Ty żeś spadków w crypto nie widział, poza tym giełda zarabia na transakcjach, czy sprzedajesz czy kupujesz to oni mają to gdzieś. Inna sprawa że trzymanie kasy na giełdzie nigdy nie jest polecane na dłuższą metę.
  • Odpowiedz
Kilka pytań.

Jak to wygląda na binance z prowizjami, jak będę chciał wypłacić to nie zajebią mi połowy zysku? I dlaczego wszyscy polecają właśnie binance, a nie np. bitbay?

Czy trzymanie i hodlowanie bitcoinów na binance jest bezpieczne, czy trzeba założyć jakiś osobny portfel i tam trzymać?

#binance #bitcoin #kryptowaluty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach