• 0
Te wszystkie giełdy to scam i nic więcej, pała w kuja, chodzi mi o airdropy, np na coinbase był za xrp Spark token do tej pory nic nie dostałem gdzie ostatecznie miało być początek lipca, następnie binance, za xym xem lub na odwrót, nie ma możliwości tradingu tylko mozwliosc wypłaty, i to też dodali po kilku dobrych miesiącach, kij im w oko #binance #coinbase #kryptowaluty
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#binance #kryptowaluty

Jak teraz na binance przelać kasę z revolut bo karty normalnej z cvv im nie podam. Chcę wykorzystać witualną w revolut ale po testowej płatnosci 15 Euro - która się udała - karta się odnowiła (tak działa jednorazowa) i ta nowa ani nawet ponownie wygenerowana ręcznie nie działa bo binance daje kominikat:

"There was a problem processing this payment, please use a different payment method."
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blejs: dzięki, tak spróbuję. Próbowałem wpłat plastikowymi kartami Revolut, Dipocket i Zen i każda z nich nie przechodziła. To jest masakra jakaś, że człowiek własnych pieniądzu nie może przelać sobie gdzie chce
  • Odpowiedz
@theromanpolan: Dzięki za wrzutkę. Bardzo jestem ciekaw co wyjdzie z tego "exposingu". Akurat tamtego pamiętnego dnia solidnie zarobiłem wykorzystując pozycje osób takich jak autor filmu. Nawet wrzuciłem wpis na moment przed tragedią- gołym okiem było widać co się dzieje.
  • Odpowiedz
Skończyła się już komuś ważność dowodu osobistego na binance? Co się wtedy dzieje? Rozumiem że blokują konto, do czasu ponownej weryfikacji. Można wtedy zweryfikować po prostu prawem jazdy? Nie ogarnąłem, że teraz w urzędzie miasta są zapisy i nie można se ot tak przyjechać po nowy dowód. Zapisali mnie na 27 lipca a dowód kończy się jutro.

#kryptowaluty #binance
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu opis odnośnika "Jak najlepiej wypłacić kasę z Binance na BitPanda Pro?". Okazuje się, że przez Tether, a nie XML. Kurs XML/EUR na Binance to 0.19800, a na BitPanda Pro 0.19400. Mimo niskich kosztów przesyłu, po dojściu na BitPanda jesteśmy już ok. 2% w plecy. W moim przypadku z 4560€ robi się 4460€. Natomiast kurs Tethera jest w miarę taki sam na obu giełdach. Opłata za zakup,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja p------e. Dlaczego za kazdym razem gdy chce wyplacic #ethereum z #binance jest blad i operation failed? Czy to przez to, ze w ID mam middle name a na karcie go nie ma? W ogole nie da sie napisac do supportu.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam trzy pytanka.

1. Po utworzeniu portfela USDT(Tether) na BitPanda Pro wygenerowany adres wygląda tak: 0x92...itd. Z przodu jest dopisek 0x. To jest ok? Jak będę podawał podczas wysyłki adres portfela, to razem z tym dopiskiem z przodu?

2. Chcę przesłać Tether z Binance do BitPanda Pro. Jaką wybrać sieć?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak teraz najlepiej wypłacić środki z Binance?
Mam na Binance kasę w EURO. Chciałem ją wypłacić na konto bankowe, ale obecnie przelewy SEPA są zablokowane. Pozostaje zrobić to przez inną giełdę. Będę musiał chyba wymienić EURO na USDT(Tether), tylko aby przelać kasę na inną giełdę, a tam znowu sprzedać do EURO. Mam konto na BitPanda, ale mają chyba duże prowizje. Zastanawiam się nad założeniem specjalnie konta na Coinbase, tylko żeby jakoś wypłacić
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jonki: bez przesady, jak od razu sprzedaż to się nic nie stanie. Tak jak wyżej mówili zamień na xlm i potem zdeponuj na coinbase i przenieś na coinbase pro. Prowizja 0,5% i 0.15 euro za przelew. Binance niby ma 0.1% ale za przelew kasowali 0.8 euro
  • Odpowiedz
Jeśli na karcie Binance Visa mam w pierwszej kolejności powiedzmy, że ustawione Euro a w drugiej BUSD i euro mam 100 zł i BUSD też sto złotych a płacę rachunek w sklepie przykładowo 150 zł to karta pobierze z automatu 100 zł z rachunku euro i 50 zł z rachunku BUSD?
#binance
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach