Wpłaty na binance kartą revolutem przechodzą, ale trzeba użyć karty Mastercard.
Visa nie przechodzi.
Mi wczoraj udało się zasilić kartą tymczasową.

Może komuś się przyda info.

#kryptowaluty #binance #bitcoin
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#binance #kryptowaluty
Co w ogóle da mi pełna werykacja na Biannce?
Czy jeżeli pobiorę sobie wyciąg bankowy w pdf, wydrukuje i zrobię zdjęcie to starczy do tej weryfikacji, czy muszę dostać na papierze od banku?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem absolutnie zielony jeśli chodzi o wypłaty z binance. Kilka k musze wypłacić akurat w tym tygodniu jak się zrobił ten syf. Jak to teraz sensownie przetransferować na konto walutowe? Założyłem Bitstampa, ale znow prowizje przy transferze... #binance
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UczesanyPedryl: ja musiałem dzwonić na infolinię, żeby zdjęli mi blokadę na takie płatności. Tłumaczyli się tym, ze dużo takich transakcji dotyczy kradzionych kart.
Konsultant kazał poczekać 30 minut, od tamtego momentu juz wszystkie przechodzą bez problemu.
  • Odpowiedz
@Miczysko: to wymień na inny coin np, xlm i prześlij za grosze na inną giełdę puki jeszcze się da xD. Sprawdź najpierw co ma najmniejsze fee, albo czy jest szansa na jakiś arbitraż.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Farmi ktoś już na chainie KCS? Dopiero dziś się o tym dowiedziałem i wrzuciłem trochę do poola KCS-KUS i zaczynam farmienie, na razie ten chain dopiero startuje i ciekawe czy chociaż trochę nadgoni #binance. APY wygląda zachęcająco.

https://kuswap.info/ -> dane
https://kuswap.finance -> poole
https://kuswap.io/ ->
bitcoholic - Farmi ktoś już na chainie KCS? Dopiero dziś się o tym dowiedziałem i wrz...

źródło: comment_1626074840ySwAdJ4mcDKolaq2znsdNf.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bitcoholic: coś się popsuło i nie mogłem Ci dać plusa w pierwszej wiadomości to Ci dałem w drugiej. Ja farmię i obserwuję jak kopiują bsc łącznie z większymi projektami z bsc. Jest okazja do zarobku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Witam, wyslałem tak jak zawsze przez revolut na binance SEPA, okazuje się że je zablokowali, :/ od binance otrzymałem emial your deposit has failed. Ani pieniędzy na binance ani na revolucie, co teraz z tym zrobić?
#binance
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach