#binance Wypłaty fiata z binance na konto za free czy cholery cos potrącają?
wpisy
Najnowsze
Archiwum
@KenMarinaris: sepa przelew 0.8 euro prowizji
- 0
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
kwoty na krypto/nieregulowanym fx i chcesz od tego placic podatki to trzeba sie jebnac w glowke. A jak to zrobic zeby wyplacic na konto i nic nie placic to sa informacje za ktore sie placi :)
@saintt: tak płaci się podatek xd albo pierze ten hajs bo nie wypłacisz sobie hajsu na konto nawet jeśli zarobiłeś to na marsie bez p---------a się US. Chyba, że podnieca cię trzymanie gotówki w
@srogie_ciasteczko: do 200k pln też bym się nie przejmował i się nie przejmowałem. Ale jak te 200k zrobiło się w $$ to już trochę lipa była chodzić do roboty za 5k ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale oczywiście da się wszystko załatwić tak, żeby tego podatku zapłacić mało albo wcale. Tak jak pisałem mając rezydencję podatkową w uk można wypłacać sobie do 12k zysków kapitałowych bez podatku.
Tak na przyszłość chciałbym się dowiedzieć. Jak wygląda sprzedaż BTC na BNB? Wtedy przy transakcji nie ma prowizji, lecz co jeśli później bym chciał odrazu sprzedać te BNB na euro? Wtedy i tak muszę zapłacić tę samą prowizję?
Może wogóle czegoś nie zauważyłem i istnieje jakiś sposób na zmniejszenie tej prowizji z 0.075%?
#binance #kryptowaluty #bitcoin
Może wogóle czegoś nie zauważyłem i istnieje jakiś sposób na zmniejszenie tej prowizji z 0.075%?
#binance #kryptowaluty #bitcoin
- 0
@WhiskeyIHaze: chodzi mi o niewielkie kwoty wiec VIP nie wchodzi w grę
@danielbr3: no pozostaje płacić fee w bnb (ale to już chyba robisz) plus ew założyć nowe konto z refem. Bodaj 10% fee jest wtedy zwracane do Ciebie.
Dlaczego altcoiny w stylu #ethereum lub #binance stoja prawie w miejscu, kiedy #bitcoin szczytuje jak szalony?tydzien temu przy 37000$ za btc , eth byl za 2850$+ a teraz przy tej samej kwocie w btc, eth stoi ponizej 2600$ wtf?
#kryptowaluty
#kryptowaluty
Znalazłem 100 zł, jakiego teraz polecacie shita, żeby wrzucić i mieć za 5 lat 2 000 000% wzrostu( ͡° ͜ʖ ͡°) (tylko #binance)? Myślałem o SHIB, czy może lepiej DOGE?
#kryptowaluty
#kryptowaluty
P------e wychodzę z kryptowalut. Nie powiem, że ostatnio miałem jakieś większe straty, ale po prostu ten rynek jest zbyt rozechwiany i podatny na błahostki. Przez ostatnie miesiące z co raz cięższym sercem trzymałem gotówkę na #binance Nie chce mi się codziennie sprawdzać jaki to znowu krach na moim portfelu nastąpił bo jakiś typ coś na twitterze napisał xddd Żegnajciu #kryptowaluty raczej świat jest co raz bardziej przeciwko wam
Komentarz usunięty przez autora
- 4
- 0
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: jest Czymbałem
- 11
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: Changpeng Zhao, commonly known as "CZ", is a Chinese-Canadian business executive. Zhao is the founder and CEO of Binance
jak za darmo przesłać najlepiej USD z revoluta na binance? czy tylko euro bez prowizji idzie przesłać?
#kryptowaluty #binance
#kryptowaluty #binance
Panowie czy na binance nie można wpłacać przez revolut?
Biorę przelew karta bankowa w euro(ten z prowizja) ale nie przechodzi.
Wpłacam pierwszy raz dlatego pytam.
#binance
Biorę przelew karta bankowa w euro(ten z prowizja) ale nie przechodzi.
Wpłacam pierwszy raz dlatego pytam.
#binance
@tomek0304: Oczywiście że współpracuje - przelewy SEPA masz za darmo, nie opyla się z karty doładowywać portfela. Ale jeżeli nie radzisz sobie z przelewem na Binance z Revo... to moze lepiej nie inwestować w krypto? ¯\_(ツ)_/¯
- 0
Wszystko już przeszło Panie.
Gdzieś coś mi się musiało zawiesić bo wyskakiwał błąd przy dodawaniu odbiorcy w aplikacji.
Gdzieś coś mi się musiało zawiesić bo wyskakiwał błąd przy dodawaniu odbiorcy w aplikacji.
- 0
Chce szybciej zakończyć stały staking coina na binance. Tracę odsetki od wkładu wiem, ale czy moje coiny będą dostępne od razu czy dopiero 10.06 o 12:00 ?
#binance
#binance
źródło: comment_1623145621VkiVu4NYP6TXZZYIlqRffU.jpg
PobierzCzemu mnie #binance wylogowuje co 24 godziny? Wkurza mnie to już bo ich 2fa jest uciążliwe. da się coś z tym zrobić?
#kryptowaluty
#kryptowaluty
- 1
@TymRazemNieBedeBordo: jak Ci kiedyś hajs p---------ą, to będziesz kwiczał, że za mało zabezpieczeń mieli. Tak ma być.
- 0
@dict: szczególnie że producenci telefonów dają mi 5% tych możliwości zabezpieczenia telefonu, co pc/laptop. Nie mogę zaszyfrować systemu, nie mogę mieć sandboxa czy vm, nie mogę odrzucić systemowych aplikacji powodujących możliwe wycieki, nie mogę nawet os zmienić, a jeśli będę chciał nie daj Boże włączyć super usera to wiele apek, w tym pewnie binance się zesra. Jestem zdany tylko na to co producent mi zaoferuje w kwestii bezpieczeństwa, jest to
@Tomasztom ale tak, możesz wypłacać w bankomacie
@Tomasztom: Nie używaj tego człowieku bo od wszystkich transakcji będziesz po roku musiał zapłacić Belke 19%! Co za k---s ci doradza by tego używać. Każda opłata będzie traktowana przez skarbówkę jak finalizowanie zysku z kryptowalut. Obruni nieźle chciał cie na mine wpieprzyc.
Da się jakoś ustawić na binance aby na wykresie pokazywało historię transakcji gdzie kupiłem gdzie sprzedałem? #kryptowaluty #binance
ok mam jeszcze jedno pytanie, bezpiecznie trzymac krypto na #binance? czy lepiej to transferowac gdzies do jakis porfelow osobistych? Jak to dziala? od jakiej kwoty to ma sens zeby bylo bezpiecznie #kryptowaluty
@eternit_nie_wybacza: Zawsze lepiej trzymać na portfelu do którego nikt nie ma dostępu oprócz Ciebie xd @innv po prostu zadał Ci pytanie retoryczne.
@eternit_nie_wybacza: To może zimny portfel do takiego hodlowania długoterminowego?
Generalnie jeżeli chcesz jakiś wallet sobie instalować na telefonie to polecam sobie kupić osobny telefon tylko do tego obrotu (nie instaluj tej apki na telefonie, z którego korzystasz na codzień - bo jak zgubisz ten telefon z zalogowanym trustwalletem to zaboli to mocniej niż zazwyczaj boli zgubienie telefonu).
Do shitcoinów mam trustwallet, do hodlowania mam metamask. Metamask dlatego, że tam domyślnie
Generalnie jeżeli chcesz jakiś wallet sobie instalować na telefonie to polecam sobie kupić osobny telefon tylko do tego obrotu (nie instaluj tej apki na telefonie, z którego korzystasz na codzień - bo jak zgubisz ten telefon z zalogowanym trustwalletem to zaboli to mocniej niż zazwyczaj boli zgubienie telefonu).
Do shitcoinów mam trustwallet, do hodlowania mam metamask. Metamask dlatego, że tam domyślnie
ej moge sobie wplacic z mojego portfela doge (wallet.dat) np na binance? #kryptowaluty #binance #dogecoin
@eternit_nie_wybacza: tak


























#kryptowaluty #finanse