Wpis z mikrobloga

Uwaga na błędnie działające kasy 3 razy wyskoczyło mi że waga zła nagle kupując jakieś lekkie produktu proszki do pieczenia w #biedronka i za którymś razem sam zacząłem dokladkad odkładać aby błąd zniknął zamiast znowu czekać 5 minut na kasjerkę a za proszki chciałem zapłacilem potem osobno tak aby na paragonie wsyzskto się zgadzało i moje ostatnie płacenie zobaczyła kasjerka i ochronę kierownika już kuźwa złodzieja zobaczyła bo kombinuje i na rachunkach miałem jak trzeba ale co się wstydu najdalej musiałem krzyczeć ludzie patrzcie oni myślą że ukradłem proszek do pieczenia za 89 groszy oczywiście to ostatnie płacenie nie wyszło bo znowu błąd wagi. W momencie gdy klikam i wrzucam proszek on upada waga ok po sekundzie pokazuje że proszek zabrany mimo że jest i to samo miała kasjerka ... Tak tylko mówię że z lekki rzeczami nie chodzimy na automatyczne kasy bo to jest #!$%@?... Nie można rzucić 5 proszków na raz trzeba każdy osobno a osobno za lekkie i robią z ludzi złodziei... Na 89 GROSZY bo kombinuje ciekawe ile jeszcze takich proszkowych złodziei tam mieli... Pewnie w tym czasie nakradli im alkoholi za setki zł ale ważne że 89 groszy przypilnowali hehe
  • 9
@kropek: byłem wierny biedronce przez kilka lat . średnio ok 2000zł pozostawiałem miesięcznie. po tym gdy ochroniarz nie opuszcza cie na krok, ceny się nie zgadzają, promocje nie wchodzą, towar po terminie jest w pierwszym rzędzie i bezczelne karyniska z obsługi całkowicie obrzydziły mi ten sklep. Aktualnie robię zakupy w dużym nowym Lidlu. Tak.. u niemca ale wszystko poukładane, promocje się zgadzają, ochorniarz stoi tylko na lini samoobsługi i jest sympatyczny,
@anihilacja: kuzwa nie mam blisko lidla, ratunku, jakim cudem centrum dużego miasta, samo centrum i wszelkie lildle kauflandy sa na obrzezach miasta a w centrum tylko biedry