@JanDzbanPL bo Polacy lubią się tak czuć. Nawet w filmie Kys to ujeli. Rusek w------ł Polaków czemu mamy Bóg honor i ojczyzna. Czemu ojczyzna jest ostatnia

Bo stawiamy swój honor ponad kraj elo
  • Odpowiedz
Wydaje mi się, że zapalnikiem tej wojny mogła być grafika, którą jakiś czas temu opublikował Lidl, gdzie pisali, że ceny niższe niż w Biedronce i było nawet tam logo Biedry. Nie mogę teraz tego znaleźć...
#biedronka #lidl
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Banderoza: To są normalne mrożonki chemioterapię które są od lat w ofercie. Takie same. Tylko że paczkami chcą przyciągnąć klientów bo oprócz pączków wezmą coś jeszcze.
Przecież oni mają takie marże na produktach że jakbyś wiedział to byś ich wywiózł na taczkach.
  • Odpowiedz
Najlepsze są te sklepy w których usunęli koszyki i żeby kupić 10 rzeczy trzeba wziąć wielki wózek którym trzeba manewrować w alejkach jak hugokopterem. Nie dość że wszystko w paletach to zmuszacie ludzi by zamiast małych koszyków latali z wielkimi wózkami. I dlaczego każdy normalny sklep potrafi wózki mieć koło wejścia do sklepu a oni ustawiają je gdzieś z boku.

#zalesie #biedronka
nucleo - Najlepsze są te sklepy w których usunęli koszyki i żeby kupić 10 rzeczy trze...

źródło: 420925811_939083897863976_422832584653232304_n

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nucleo: kiedyś w biedronce pół alejki było zastawione tak jak na zdjęciu powyżej tylko szedłem akurat od drugiej strony i jakaś baba darła na mnie mordę, że ona ma pierwszeństwo powołując się na prawo ruchu drogowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kpr19: sorry byczq ale biedronka rozdaje 12szt za darmo jak zrobisz zakupy za 140zł, teraz lidl musi jeszcze dopłacić jak weźmiesz za darmo xD
  • Odpowiedz
#tlustyczwartek #wykop #polska #lidl #biedronka #smiesznypiesek
Zjadłem 1 pączka tego najtańszego z Lidla i powiem wam całkiem spoko z kuponem z aplikacji wyszedł prawie za darmo. Do tego donata guma balonowa ale się zawiodłem bo myślałem, że będzie miał nadzienie a nic nie miał ()
Na całe szczęście zaraz wpadnie babcia z prawdziwymi pączkami smażonymi na
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tlustyczwartek #pracbaza

Byłem jakiś czas temu przez tydzień we Włoszech, pracowaliśmy z kumplem na szrocie - rozbiór kupionego auta (które może tam zostać tylko zezłomowane lub wywiezione w częściach) i transport części do kraju, nic szczególnego.

Jednego dnia w tygodniu właściciel szrota przywoził na śniadanie bagażnik croissantów z różnymi nadzieniami, otwierał bagażnik i ludzie wiedzieli, że teraz kwadrans przerwy na poczęstunek. Mimo, że byliśmy obcy, to jako pracownicy
Toszeron - #TLUSTYCZWARTEK  #pracbaza

Byłem jakiś czas temu przez tydzień we Włoszec...

źródło: IMG_20240208_103047_295

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Toszeron: Pamiętam jak kiedyś byłem na fabryce u klienta kawał drogi od domu. Akurat robili co miesięcznego grilla, gdzie szef wszystko sponsorował. Mięso, chlebek, sosy i chyba nawet napoje były. Mega miło mi się zrobiło jak mnie zaprosili do wspólnego stołu mimo, że nie byłem ich pracownikiem.
  • Odpowiedz
@Kouros: Tak mi smakują, są zajebiście słodkie i mięciutkie. Jak będę chciał zjeść porządny deser to nie będę nawet rozważał tej kupy tłuszczu i syfu jakim jest każdy pączek, nieważne czy z biedry czy z cukierni za 15zł.
  • Odpowiedz