Po narzekaniu że pączki w Biedronce są za tanie ja się wcale nie dziwię że wszystkie korporacje dymają Polaków na większych marżach niż np. Niemców xD
p0lactwo po prostu lubi jak jest drogo bo czują się wtedy panami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tlustyczwartek #zakupy #ekonomia #pieniadze #biedronka w sumie #nieruchomosci
p0lactwo po prostu lubi jak jest drogo bo czują się wtedy panami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tlustyczwartek #zakupy #ekonomia #pieniadze #biedronka w sumie #nieruchomosci





























źródło: 426613244_442286774799626_551341199865762781_n
Pobierz