Obecnie mówimy o kryzysie zaufania wobec polskiej policji. Zacząłem się zastanawiać czy kiedykolwiek to zaufanie było obecne. W moim przypadku nigdy.
Kiedy byłem dzieckiem, osoba policjanta nie była specjalnie poważana (początek lat ‘90). I to nie wina rodziców, że we mnie taki obraz zaszczepili, bo tego nie zrobili. Policjant kojarzył się wtedy jeszcze mocno z milicjantem. Zwykle kontakt z nimi to




























Chciałem prawko mieć w #mdokumenty a tu info że nie mam prawka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A w kieszeni od 2007