via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kurde

Chciałem prawko mieć w #mdokumenty a tu info że nie mam prawka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A w kieszeni od 2007
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moje przemyślenia na temat “wizerunku policji” i zaufania społeczeństwa do tej instytucji.

Obecnie mówimy o kryzysie zaufania wobec polskiej policji. Zacząłem się zastanawiać czy kiedykolwiek to zaufanie było obecne. W moim przypadku nigdy.

Kiedy byłem dzieckiem, osoba policjanta nie była specjalnie poważana (początek lat ‘90). I to nie wina rodziców, że we mnie taki obraz zaszczepili, bo tego nie zrobili. Policjant kojarzył się wtedy jeszcze mocno z milicjantem. Zwykle kontakt z nimi to
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Młode gówniarze właśnie przylazły na moje zadupie i krzyczą "Cukierek albo psikus!". No raczej koronaświrus.
Poza tym co za rodzic dzban wypuszcza bombelka na "haloween" by zbierały wirusy po domach... po ciemnej nocy gdy na dodatek z nieba siąpi deszcz???
100 + I DZWONIĘ NA BAGETY. Niech im bąbelki do domu odstawią i wytłumaczą rodzicom co nie tak.

#haloween #koronawirus #bagiety #dziejesie
F.....n - Młode gówniarze właśnie przylazły na moje zadupie i krzyczą "Cukierek albo ...

źródło: comment_1604168960ZnlB60hPr9LBE6vxpTU6SM.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak w ciekawy sposob pozbyć się gówniarzy spod bloku, którzy po północy dra mordę i driftują swoimi autami?

Na razie wymyśliłem żeby im wylac wiadro farby na maskę. Jakieś lepsze propozycje oprócz dzwonienia na #bagiety?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 701
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Witam, moja siostra zamówiła na #olx peeling z wysyłką i prawdopodobnie padła ofiarą #oszukujo. Wiem, że nie kupuje się tam z przelewem, ale to nie ja tam kupowałam. Użytkownik miał kilka ogłoszeń z zegarkami Seiko, które zawierały zdjęcia z azjatyckich stron. Po moim zbadaniu, że nie godzi się na odbiór osobisty i zasłania się nieposiadaniem towaru, zgłosiłam do OLX te ogłoszenia i potem już miały status zakończonych.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Klaudia2333 Bo nigdy się nie kupuje, w ogóle się nie kupuje na olx nic. Jedynie co, odbiór osobisty ewentualnie płatność przy odbiorze z możliwością sprawdzenia zawartości. Bo znaleźć tam uczcwiego...Trudno na pewno. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mirasy, chyba mnie Janusz oszukał na olx. Wpłaciłem kasę i kontakt się urwał. Groszowa sprawa, mniej niż stówa, a typ ma chyba z 30 rzeczy wystawionych. Pytanko nietypowe, czy ja mam z taka pierdołą iść na policję? Mam dane, fejsbuka, loginy z for, łatwo namierzylem. Tylko czy mnie nie wyśmieją? Wkurzyłem się:/ #olx #oszukujo #bagiety
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rysownik: Miałem podobną sprawę, okazało się że jest więcej osób oszukanych. Niektóre transakcje były na większe pieniądze, dostałem list z sądu że ustanowiono kuratelę bo to jakaś gówniara
  • Odpowiedz
Idę sobie Broniewskiego i stoi radiowóz a zaraz obok idzie dwóch meneli:
- nagrywasz?
- nagrywam
- ale na pewno?
- tak

I
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach