Wpis z mikrobloga

Apel do was ludzie ludziska - Latający z tej strony.

Dużo tutaj piszemy negatywnych rzeczy o #p0lka, często na serio, czasami trollujemy, ale LUDZIE. Wszystko ma swoje granice

Uważam, że działalność trollującego użytkownika Pozytywny_gosc przekroczyła granice dobrego smaku. Namawianie do łapania kobiet za dupy. Każdy doświadczony z kobietami koles wie, że ten gość po prostu trolluje i sobie śmieszkuje, bo cor-win kiedyś powiedzial, że "zawsze się trochę gwałci" i ludzie chwycili ten tekst.

Ale pamiętajcie, że nie każdy tutaj ma doświadczenie z kobietami. Potem taki jeden z drugim wykopek pójdzie na randkę z laską, zacznie ją dotykać i dostanie sprawę o gwałt/molestowanie, bo na wykopie jakiś troll napisał, że laski "łapie się za dupę"

Ludzie często nie są w stanie obiektywnie ocenić własnego wyglądu i ktoś kto np. sobie zrobi przeszczep czy pójdzie na siłownie pomyśli że jest przystojny i posłucha takiego delikwenta i narobi sobie problemów.

#pua #cope #podrywajzwykopem #redpill #blackpill #tinder #badoo #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #seks #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski #przegryw
Pobierz
źródło: comment_1656441081YVL8hCDObpIWJdd9TTaGRH.jpg
  • 17
Potem taki jeden z drugim wykopek pójdzie na randkę z laską, zacznie ją dotykać i dostanie sprawę o gwałt/molestowanie, bo na wykopie jakiś troll napisał, że laski "łapie się za dupę"


@LatajacyJeczmien: Matka natura sama sie reguluje.
Przyroda tak dziala.

Jak dla mnie ok.
@LatajacyJeczmien: Już myślałem, że coś grubego napisał, a tu nic. Gdzie on niby namawia do łapania kobiet za dupy? Napisz mi, w której linijce, bo nie potrafię tego znaleźć.

Jedyne co napisał, to że jeśli ktoś jest przystojny to taka akcja ujdzie mu na sucho. I to jest w dużej mierze prawda. Przystojny może dużo. Ogólnie jeśli ktoś jest z naszego punktu widzenia ładny to po prostu może dużo. Żaden Wykopek
@Blackmore Dokładnie. To, że Ty nie możesz złalać miras nie znaczy, że milioner gigachad niemiec, francuz, hiszpan, brytyjczyk lub amerykanin nie mógłby tego zrobić. Racja, pewnie nie każda by na to takiemu pozwoliła ale prawda jest taka, że większość - 95% może nawet do 98% kobiet gigachadowi milionerowi nie powiedziałoby nic, a nawet się cieszyło i uznało za sukces życiowy oraz niepowtarzalną szansę na złowienie półboga.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LatajacyJeczmien: to idzie dalej, bo przecież taki gość jak dostanie (słusznego) liścia to tylko w jeszcze większy kanał wpadnie przez swój brak zrozumienia sytuacji. To już prosta droga do obwiniania kobiet i dysfunkcjonalnego podejścia do drugiej płci. A nie pomyśli sam jakby się poczuł jakby go ktoś klepał po jajach 4fun :/
@LatajacyJeczmien:

... potem taki jeden z drugim wykopek pójdzie na randkę z laską, zacznie ją dotykać i dostanie sprawę o gwałt/molestowanie, bo na wykopie jakiś troll napisał, że laski "łapie się za dupę"


Jeśli jakiś nie-troll wykopek siedzi na tych tagach, to na 100% nie uważa się za "przystojnego".
Robisz z igły widły.

Nie tylko trzeba być przystojnym, ale mieć też khutasa większego niż 21.37cm, inaczej to mogiła i pasyw w
@Pozytywny_gosc: Ale co Ty do mnie pijesz?

Ja sie odnosilem do stwierdzenia:
"otem taki jeden z drugim wykopek pójdzie na randkę z laską, zacznie ją dotykać i dostanie sprawę o gwałt/molestowanie, bo na wykopie jakiś troll napisał, że laski "łapie się za dupę""

A tego nie napisales. To juz napisal autor komentarza na ktory odpowiadalem.

I dla mnie to normalne. Dla Ciebie chyba tez skoro piszesz:
"Powtarzam nie wsadza sie od