Shadowban na Tinderze to chyba jednak nie jest mit - na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy od czasu do czasu zakładałem sobie Tindera, żeby obczaić różowe w mieście, zazwyczaj usuwając konto po około godzinie. Tym razem założyłem jednocześnie konta na Tinderze i Badoo, na obu kontach te same fotki - zwykle samojebki nienajwyzszej jakości delikatnie mówiąc. Na Badoo przez ten sam czas wpadło ponad kilkanaście lajkow, a na Tinderze ledwie dwa. Za jakis
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matttheo777
wykupiłem raz golda jak coś malo par wpadało, bo byłem akurat na wsi i gold nic nie dał po zmianie lokacji, bo nie skasowal shadowbana. zresztą oni się nie pierdziela w tańcu i jak ktoś ma golda/plusa to i tak rozdają bany/shadowbany. Możesz spróbować weryfikację zdjęcia odpalić, czasem pomaga jak dostałeś shadowbana bo myślą że jesteś botem.
jak dają bana to permanentnie. mój główny numer już od kilku lat jest
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: to tak jak ciebie gnębili w szkole. POSZUKAJ W SOBIE WAD, NA PEWNO CIĘ WYZYWAJĄ BO JESTEŚ ZŁY DO NICH XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Chcę zdechnąć
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie. Po jakim czasie po usunieciu tindera, można zainstalować go na nowo, zeby miec tego boosta poczatkowego itd. Dodam, że chad here, par było sporo, polubien też. Ale to konto mam już pół roku i czasem wpada dużo par, a czasem wcale, dodatkowo pewnie sporo osob do ktorych nie napisalem a mam w parach dobrze byłoby sparowac ponownie, po prostu troche potencjal konta siadł.

Dodam tylko, że nigdy nie usuwałem konta i
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #badoo
Dziewczyna 30 letnia, która jest w związku szuka na portalu randkowym przyjaźni, kolegi z którym chętnie wyjdzie na kawę, spacer czy na zakupy.
Myślicie, że serio szuka takiego przyjaciela czy to jednak pretekst żeby "zaczepić się na innej gałęzi" lub żeby się bolcowac z innym?

Czy w ogóle pozwolilibyście swojej kobiecie

Szuka przyjaciela czy to tylko pretekst?

  • Jestem niebieski - przyjaźni szuka 3.0% (6)
  • Jestem niebieski - pretekst 79.7% (161)
  • Jestem różowa - przyjaźni szuka 2.5% (5)
  • Jestem różowa - pretekst 14.9% (30)

Oddanych głosów: 202

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@awitampanstwa: pozwalać to może rodzic małemu dziecku... Dorośli ponoszą konsekwencje swoich czynów. I nie, takie zachowanie nie jest ani w porządku, ani zdrowe, ani normalne. Nie chciałabym być w relacji z kimś, kto zakłada sobie konto na portalu randkowym do szukania "przyjaciół"
  • Odpowiedz
Chłop co się zauroczył w dziewczynie z którą wczoraj był na randcę. Pewnie dlatego że to moja pierwsza randka w życiu i dodatkowo chyba udana a przynajmniej miło spędzona. Po wszystkim wyminiliśmy się później jeszcze numerami i fb i fajnie, nadal nie zerwała ze mną kontaktu. Zwaliłem sobie 3 razy i nadal o niej myślę więc to chyba zauroczenie, tylko boję się że nie dojdzie do 2 randki albo na drugiej wyjdą
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach