Wpis z mikrobloga

Zauważyłem że dziewczyna z którą się umawiam i piszę na fb usunęła badoo. Tam się poznaliśmy. Czy jak zapytam o to usunięcie, czy to przez to że np. poznała kogoś innego (niż ja) czy poprostu umawia się narazie tylko ze mną i niczego innego nie szuka to wyjdę na jakiegoś creepa czy coś czy raczej normalne pytanie?
#przegryw #tinder #badoo #pytanie
  • 11
@super_przegryw95: spytaj normalnie dlaczego usunęła. Ja kiedyś spytałam o to typa, z którym byłam na jednym spotkaniu, a on mi odpowiedział, że od kiedy mnie poznał to nie chce się umawiać z nikim innym. Nie muszę oczywiście mówić, że z mojej strony nie było żadnej chemii ani vibu, więc jego deklaracja mnie trochę przeraziła
@super_przegryw95: i tak ci nie napisze prawdy, wszystko zweryfikuje spotkanie, ja bym takie pytanie zadał po spotkaniu może


@mascarponie: Tylko po którym spotkaniu? Już raz się spotkaliśmy, zastanawiałem się czy na drugim może jakby była okazja to jakoś wtrącić coś w stylu "zauważyłem ostatnio że usunęłaś konto na badoo" i może wtedy powie. Chociaż trochę spodziewam się że powie że ją ta aplikacja poprostu "wkurzała".