Wpis z mikrobloga

Shadowban na Tinderze to chyba jednak nie jest mit - na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy od czasu do czasu zakładałem sobie Tindera, żeby obczaić różowe w mieście, zazwyczaj usuwając konto po około godzinie. Tym razem założyłem jednocześnie konta na Tinderze i Badoo, na obu kontach te same fotki - zwykle samojebki nienajwyzszej jakości delikatnie mówiąc. Na Badoo przez ten sam czas wpadło ponad kilkanaście lajkow, a na Tinderze ledwie dwa. Za jakis miesiąc, może dwa zamierzam zrobić podejście do Tindera starając się zmaksymalizować efekty i chyba bezpieczniej będzie zalozyc konto z innego numeru niż dotychczas. A Waszym zdaniem shadowban na Tinderze istnieje, czy to tylko mit i racjonalizacja tych, którzy nie maja tam wyników? :) #tinder #badoo #blackpill
  • 23
@Matttheo777
bo shadowbana nie jest mitem i istnieje. często też z shadowbanem idzie brak odpowiedzi przez kobiety które masz w parach. jezeli z kimś pisałeś i nagle przestała odpowiadać, nie masz nowych par (dla zmyły czasem wpadnie jakiś lajk zebyś myślał że to Twoja wina, że nie masz par ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) ale nadal możesz przeglądać profile innych, to masz shadowbana. jedyne rozwiązanie to nowy numer+
@niezlysqrwiel
nie na pc tylko na tel. bo nie instalujesz wtedy apki tindera przez Google Play i przez to nie łapiesz bana. przecież napisałem i wyjaśniłem. wierz mi, sprawdziłem to wiele razy już. zakladalem nowe konto na nowy numer w apce tindera, nowy mail podawałem. a i tak dostawem na dzień dobry bana. czemu? bo apka tindera k tak wiedziała że to ja bo Google Play miało tego samego maila. można się
@OracleCloud: Zakładałeś na ten sam numer i na tym samym telefonie? Pewnie tez jesteś co najmniej 7/10 skoro aż tak lajki wpadały. Ciekaw jestem ile ten shadowban trwa, coś kojarzę, ze na redlicie pisali o 3 miechach, ale ile w tym prawdy to nie wiem.
@Matttheo777
wykupiłem raz golda jak coś malo par wpadało, bo byłem akurat na wsi i gold nic nie dał po zmianie lokacji, bo nie skasowal shadowbana. zresztą oni się nie pierdziela w tańcu i jak ktoś ma golda/plusa to i tak rozdają bany/shadowbany. Możesz spróbować weryfikację zdjęcia odpalić, czasem pomaga jak dostałeś shadowbana bo myślą że jesteś botem.
jak dają bana to permanentnie. mój główny numer już od kilku lat jest zbanowany
@Matttheo777: Jeśli masz "shadowbana" na swoich zdjęciach, ale jak zmienisz zdjęcia na innego typa 8/10 i nagle będziesz miał match za matchem, to znaczy że shadowban nie istnieje. Sam myślałem o tym żeby to sprawdzić ale jakoś nie było chęci.
@Matttheo777: to, że lajki wpadały to w moim przypadku oznaczę, że miałem z 90 w ciągu jednego dnia, wtedy przez jakieś 2 miesiące mogłem się umawiać na jedną randkę tygodniowo a może i częściej jakby mi się chciało. A 7/10 to na pewno nie jestem. Też słyszałem o tych 3 miesiącach, na takim świeżym koncie bez shadowbana idzie więcej ugrać niż na jakimś starym koncie z premium
@greemeck
poza tym shadowbana nie dostaje na zdjęcie tylko na profil, jak zmieni zdjęcie to nic to nie da. chyba, że chodzi Ci o co innego, tylko chciałeś to delikatnie napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marcinnnnp: Chodzi mi o to że to jest właśnie metoda aby sprawdzić czy istnieje coś takiego jak shadowban.
1. Ustawiasz zdjęcie brzydkiego typa
2. Czekasz kilka dni aż algorytm cie "zshadowbanuje"
3. Zmieniasz fotki na przystojniaka
4. Sprawdzasz czy po tygodniu nadal masz brak polubień czy setki

Jeśli ktoś się zastanawia czy shadowban istnieje, to po zrobieniu tych rzeczy i otrzymaniu wyniku będzie miał na to pytanie odpowiedź. Jeśli są polubienia
@greemeck
no tak, tym sposobem może sprawdzić czy ON nie ma shadowbana na swoim profilu. ale mi chodzi że shadowban ogólnie jako taki istnieje i można go dostać i dostaje się za np obrażanie kogoś na profilu albo jak ktoś Cię zgłosi, a nie za zdjęcie brzydala.
@Marcinnnnp: Chciałbym po prostu zobaczyć jak ktoś pokazuje, że zmienił #!$%@? zdjęcia gdzie miał zero matchy na zdjęcia na innego typa 8/10 i nadal nie ma żadnych par. Nie twierdzę że to nie istnieje ale nie widziałem żeby ktoś to zrobił i pokazał. Może zrobił ale nie widziałem, nie wiem.
@OracleCloud: Skoro twierdzisz, ze nie jesteś 7/10 to pewnie kwestia dobrych fotek. Korzystnym światłem, perspektywa i poza można sobie podbić 1-2 pkty dodatkowo w skali. A czy poza samymi randkami udało Ci coś pociąganac dalej albo skonsumować znajomość?
@greemeck: Właśnie pytanie, czy samo bycie brzydkim oznacza automatycznie shadowbana. Shadowban raczej tyczy się sytuacji, gdzie zostało się przez kogoś zgłoszonym albo zakładało się konto x razy na jednym numerze.