Wpis z mikrobloga

#tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #badoo
Dziewczyna 30 letnia, która jest w związku szuka na portalu randkowym przyjaźni, kolegi z którym chętnie wyjdzie na kawę, spacer czy na zakupy.
Myślicie, że serio szuka takiego przyjaciela czy to jednak pretekst żeby "zaczepić się na innej gałęzi" lub żeby się bolcowac z innym?

Czy w ogóle pozwolilibyście swojej kobiecie na konto na portalu randkowym żeby szukała tam sobie przyjaciela - faceta? Albo facetowi na szukanie przyjaciółki na spacer czy zakupy?

Szuka przyjaciela czy to tylko pretekst?

  • Jestem niebieski - przyjaźni szuka 2.5% (5)
  • Jestem niebieski - pretekst 80.1% (161)
  • Jestem różowa - przyjaźni szuka 2.5% (5)
  • Jestem różowa - pretekst 14.9% (30)

Oddanych głosów: 201

  • 12
  • Odpowiedz
@awitampanstwa: pozwalać to może rodzic małemu dziecku... Dorośli ponoszą konsekwencje swoich czynów. I nie, takie zachowanie nie jest ani w porządku, ani zdrowe, ani normalne. Nie chciałabym być w relacji z kimś, kto zakłada sobie konto na portalu randkowym do szukania "przyjaciół"
  • Odpowiedz
@awitampanstwa:

Jak szuka konkretnie płci męskiej to myślę że pretekst a jak ogólnie że może być i facet i kobieta to wtedy szuka kolegi, tym bardziej, jeśli się przeprowadziła do innego miasta i poza niebieskim nie zna nikogo.

Ba, kobieta w związku to może sobie założyć konto na Tinderze by trollować spermiarzy, czemu miałby jej ktokolwiek tego zabraniać?
  • Odpowiedz
@awitampanstwa: no bo nie jest w porządku... chyba, że jest, ale dla mnie nie jest...

A co do drugiej części - czy Twój partner/ka jest przez Ciebie ubezwłasnowolniony, że możesz mu czegoś zabronić? Bo zabronić czegoś możesz komuś kto jest od Ciebie zależny, jesteś za niego odpowiedzialny. A tak jest w przypadku niepełnoletnich i osób ubezwłasnowolnionych. Cała reszta ponosi konsekwencje swoich czynów - więc może sobie mieć konto na portalu randkowym,
  • Odpowiedz
@awitampanstwa: taka kobieta po prostu nie potrafi wprost ci powiedziec, zebys ja zauwazyl i docenil. Bedzie probowala wzbudzic twoja zazdrosc, wloczac sie z typami z tindera. Szuka atencji, jak nie dostanie jej od ciebie, to od kogos innego. A jak zauwazy ze tobie wszystko jedno, to sie pewnie z ktoryms pusci.
  • Odpowiedz
Myślicie, że serio szuka takiego przyjaciela czy to jednak pretekst żeby "zaczepić się na innej gałęzi" lub żeby się bolcowac z innym?


@awitampanstwa: Dziwnym trafem okaże się, że ten "przyjaciel" jest wysoki, przystojny i w jej typie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@awitampanstwa: Nie wiem czy szuka bolca ale na pewno szuka atencji. My myślimy jak faceci, że jak się wchodzi na portal randkowy i szuka "czegoś" = szuka się relacji opartej na seksie. Dla kobiet taki "przyjaciel" to może być źródło atencji, darmowa podwózka, flircik, sposób na utarcie nosa byłemu/obecnemu żeby był trochę zazdrosny. Seksu może z tego nie być nigdy, jeśli na to liczysz. Szczególnie jak nie jesteś przystojny.
  • Odpowiedz