Wpis z mikrobloga

@LonNon odgrzewany kotlet, już była ta sama drama dawno temu z innej grupy na fb i nie wiem, o czym to miałoby świadczyć. Są kobiety, które miały wielu partnerów i są też tacy mężczyźni, przecież te kobiety same że sobą tego nie robiły.
@Ca_millo niektórzy ludzie (nie tyczy się to tylko kobiet, wręcz bardziej mężczyzn) opierają swoje poczucie atrakcyjności na ilości partnerów seksualnych.
@Ca_millo: aa jeszcze inną kwestią są zaburzenia, np. w chorobie afektywno-dwubiegunowej ma się skłonność do przypadkowych kontatków seksualnych podczas epizodów manii
@larine po prostu to pokazuje haloo a świadczy to o tym że trzeba rozsądnie dobierać sobie partnera/partnerkę do stałego związku bo na świecie istnieją tacy jak wyżej przedstawieni
@LonNon: Mają rodziny, rodziców w mediach społecznościowych. Ciekawe czy mama dumna jak jej dziecko uprawiało seks z 38 partnerami nie kończąc 24 lat, i mówię o obu płciach.

Jeżeli Gabrysia rzeczywiście pracuje w zawodzie, to dopiero początek.
@larine: Oczywiście faceci też się chwalą zapewne, jak pokazał seba wyżej.
@Ca_millo

No fakt ogólnie pisałem do ich rodzin i chłopaków gdyż iż jestem ch#em XD
Zniszczyłem jeden związek z tej grupy gdzie facet pisał że jego laska ma takie cycki że jakby jechała bez stanika rowerem to by się jej w szprychy wkręciły.
Pisaliśmy kilka dni i zerwała z nim, chłop kwiaty wysyłał, przepraszał ale ona była nie uległa XD