#pytanie #saturator #woda #babelki #pytaniedoeksperta
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Jak znaleźć miejsca w okolicy, w których można wymieniać naboje do saturatora I upewnić się które marki są wymieniane?
#pytanie #saturator #woda #babelki #pytaniedoeksperta
#pytanie #saturator #woda #babelki #pytaniedoeksperta
@Molar7017 stacje z gazami technicznymi polecam sprawdzić
Olsztyn taki piękny... budynek przedszkola miejskiego zapuścić przez kilkanaście lat by wyremontować za gruby hajs... a co potem? Przedszkole wróci czy jednak będzie dla znajomych królika?
https://olsztyn.tvp.pl/83194466/zamkniecie-przedszkola-zapadla-decyzja-wladz
#dzieci #babelki #przyrostnaturalny #politytka #nieruchomosci
https://olsztyn.tvp.pl/83194466/zamkniecie-przedszkola-zapadla-decyzja-wladz
#dzieci #babelki #przyrostnaturalny #politytka #nieruchomosci
- co to jest?
- dziewczynka wesola
- a dlaczego jest wesola?
- bo nie ma złamanej żadnej kości
A wy kiedy ostatnio się cieszyliście, że nie macie złamanej kości?
#babelki
- dziewczynka wesola
- a dlaczego jest wesola?
- bo nie ma złamanej żadnej kości
A wy kiedy ostatnio się cieszyliście, że nie macie złamanej kości?
#babelki
źródło: temp_file1053602740232210962
Pobierz@magdalena-gaska: zdarzało się, czasem sobie o tym myślałem, że naprawdę fajnie się pod tym względem wszystko ułożyło, że nigdy nic nie złamałem
- 0
@idefiks: w posnani animacje z soniciem, ale pewnie bydła będzie dużo
- 74
Dlaczego hotele z zakazem wstępu dla dzieci są dozwolone a hotele z zakazem wstępu dla osób LGBT, Żydów, czarnych, orków albo muzułmanów już nie? Nie, że potrzebuję tych drugich, ale gdyby się nad tym zastanowić, to jest to ordynarna hipokryzja.
#dzieci #babelki #pytanie #polska #uniaeuropejska #niepopularnaopinia #prawo
#dzieci #babelki #pytanie #polska #uniaeuropejska #niepopularnaopinia #prawo
- 61
@Satan_Was_a_Babyboomer:
Skąd wiesz, że brak jest popytu, skoro zakładanie takich placówek jest
brak popytu na takie usługi.
Skąd wiesz, że brak jest popytu, skoro zakładanie takich placówek jest
- 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mocny wstęp do drugiego wydania „Homobiorgafii” Krzysztofa Tomasika.
#januszkorczak #dzieci #babelki #lgbt #korczak #literatura #kindle #amazonfire #kirczak #biografia
#januszkorczak #dzieci #babelki #lgbt #korczak #literatura #kindle #amazonfire #kirczak #biografia
źródło: Screenshot_20240418-003112
Pobierz- 0
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
60
Ile kosztuje państwo utrzymanie jednej rodziny imigrantów w Szwajcarii?

Kanton Zürich wyliczył całościowy koszt jednej pięcioosobowej rodziny z Erytreii (w okresie 5 lat) na ponad 5 mln złotych. Szacunkowo koszt 200+ (Szwajcarskie 500+) "na bąbelki" jest ponad 40x mniejszy! Dla wszystkich, którzy nie przepadają za dziećmi i myślą, że imigracja załatwi temat.
z- 16
- #
- #
- #
- #
Czy wszystkie dzieci są tak strasznie hałaśliwe? Z okazji koronawirusa siostrzeniec (4 level) siedzi u swojej babci. Cały czas krzyczy. Zwłaszcza jak się bawi (a bawi się cały czas). Piszczy, jakieś nieartykułowane dźwięki, nawet jak coś mówi to krzyczy, w najlepszym wypadku po prostu bardzo głośno mówi. Ja bym nie wytrzymał.
A babcia dwa lata robiła za opiekunkę, bo rodzice pracuja.
Nikt mu uwagi nie zwraca, za to dziadkowie narzekają, że jak
A babcia dwa lata robiła za opiekunkę, bo rodzice pracuja.
Nikt mu uwagi nie zwraca, za to dziadkowie narzekają, że jak
źródło: comment_1602448304SnsXgO7y9TFk8XDdI9rXco.jpg
Pobierz- 1
@dzieju41: unikanie kontaktu wzrokowego z innymi osobami;
brak gaworzenia jako niemowlę;
brak reakcji na imię;
opóźniony rozwój umiejętności mowy;
trudności z podtrzymaniem konwersacji;
często
brak gaworzenia jako niemowlę;
brak reakcji na imię;
opóźniony rozwój umiejętności mowy;
trudności z podtrzymaniem konwersacji;
często
@vincent38: może dzieciak spytał się babci czy wie jak krzyczy pterodaktyl. Ostatnio mój 4-letni siostrzeniec mnie się o to pytał i niestety odpowiedziałem ze nie wiem. Żałuje
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@WOiOwnik: Baba się kulturalnie zapytała, ale jakiś Janusz się musiał p-----------ć i w sumie o co? Madki madkami ale w tej sytuacji cebulą buchnęło od tego typa aż oczy łzawią. Naród pieniaczy, Januszy, byle nasrać drugiemu na łeb i zepsuć dzień. Hrrr tfuuu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jako że #babelki w domu to zorganizowałem sobie miejsce napraw aby nie biegać tam i z powrotem (✌ ゚ ∀ ゚)☞
#elektronika #majsterkowanie #chwalesie
#elektronika #majsterkowanie #chwalesie
źródło: comment_15859963425aC3nBRuP41ieVxeZDAC74.jpg
Pobierz@dktr: u Carlsona to wszystko wychuchane i wydmuchane. U mnie 10 projektów na biurku jednocześnie, bo szkoda tracić czas na sprzątanie, bo i tak za chwilę trzeba wrócić do czegoś wcześniejszego.
20
Let's Ride!

Witajcie, W ramach #zostanwdomu popełniliśmy z moimi dziećmi taką oto grę: https://scratch.mit.edu/projec... Prośba o parę lajków, bo bąbelki się martwią, że ich 3 dniowej pracy nikt nie zobaczy. Let's ride!
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Mirki,
w jaki sposób wprowadzilibyście swoje bąbelki w Gwiezdne Wojny?
edit: bąble są zielone i niewiele wiedzą o sadze.
#starwars
w jaki sposób wprowadzilibyście swoje bąbelki w Gwiezdne Wojny?
edit: bąble są zielone i niewiele wiedzą o sadze.
#starwars
Jak z padavanem level 8 zacząć oglądać Star Wars
- IV, V, VI, I, II, III 65.8% (52)
- I, II, III, IV, V 34.2% (27)
- 693
- 82
@powaznyczlowiek miesiąc minął i szczerze super sprawa :) myślałem że będzie ciężej
- 34
To uczucie gdy twoi znajomi zarabiają całkiem duże pieniądze ale nie widać tego po nich bo wszystko idzie w bąbelki. Całe życie podporządkowane bąbelkom. No ale idioci pewnie czują się dumni, że przekazali swoje z-----e geny i bąbelek będzie mógł umrzeć na raka bo oni mieli taką potrzebę biologiczną. #antynatalizm #babelki #madki
- 109
@ethics: Albo będą mieli fajne życie. Założą jakiś biznesik z dzieciakami albo na starość będą ich odwiedzać. Moi starzy mieli czwórkę dzieci i teraz co chwila z kimś z nas jadą na wycieczkę, na imprezę rodzinną.
@ethics: nie ma to jak wyżywać się na cudzych dzieciach z powodu wlasnego s----------a i chronicznego dziewictwa :)
- 0
Mireczki,
zastanawiam się nad krzesłem do biurka dla bąbelka.
czy macie jakieś sprawdzone, wygodne, przystosowane dla mniejszej osoby ( level 8)?
Czy ktoś używa tego markusa z Ikei, bo bąbel się na niego zajawił, ale nie wiem czy nie będzie dla niego za duży.
zastanawiam się nad krzesłem do biurka dla bąbelka.
czy macie jakieś sprawdzone, wygodne, przystosowane dla mniejszej osoby ( level 8)?
Czy ktoś używa tego markusa z Ikei, bo bąbel się na niego zajawił, ale nie wiem czy nie będzie dla niego za duży.
@safuka: używam. Może być za duży dla niego jesxcze
- 2
@safuka: moim zdaniem dużo za duży, zależy jeszcze jak rośnie ale moim zdaniem już prędzej coś takiego:
https://www.ikea.com/pl/pl/p/vimund-dzieciece-krzeslo-biurowe-jasnoturkusowy-30424352/
Ważne jest żeby przy pozycji do biurka miał na czym opierać nogi, u mnie szkodnik ma 5 lat i kupiłem ÖRFJÄLL, plus podstawkę pod biurko na nogi. Plusem jest że kółka kręcą się słabo więc krzesło samo nie odjeżdża, na "dorosłych" biurowych można jeździć w każdą stronę i jak stanie na takim
https://www.ikea.com/pl/pl/p/vimund-dzieciece-krzeslo-biurowe-jasnoturkusowy-30424352/
Ważne jest żeby przy pozycji do biurka miał na czym opierać nogi, u mnie szkodnik ma 5 lat i kupiłem ÖRFJÄLL, plus podstawkę pod biurko na nogi. Plusem jest że kółka kręcą się słabo więc krzesło samo nie odjeżdża, na "dorosłych" biurowych można jeździć w każdą stronę i jak stanie na takim


























Zależy mi chyba na typowych rzeczach jak niska cena samego saturatora i gazu. Możliwość wymiany nabojów paczkomatem, bo w okolicy nie mam punktu wymiany. Pewnie też, żeby się nie psuł, był wydajny oto
Co polecacie konkretnie? Jakie macie doświadczenia?
P.S.
Syrop dolewasz do butelki/szklanki po zagazowaniu wody :)
Ja mam sodastream terra i sobie chwale. Naboje wymieniam w media expert. Ale widzialem sporo ofert na allegro ze mozna tez via paczkomat wymienic. A jak sie bardzo uprzesz to se kupisz butle 6kg i sam se bedziesz w domu nabijal :D