@Jurajczyk_Slaski: Ja jestem dziewczyna to jest trochę inaczej. Sama chodzę bez maski. Ale jk na przykład wejdą sebixy z browarem- to bezczelnie ich nagrywam, podnoszę rękę i na wprost. A ze jestem filigranowa to nic mi nie zrobią tylko się wlurwiaja i bardzo dobrze
  • Odpowiedz
  • 0
@BajerOp np. nagrywam sobie linię, która jest w jakiś sposób ciekawa lub zmienia w tej chwili trasę czy idzie do likwidacji, by ją jakoś udokumentować (czasem też nagrywam np. konkretny liniowy pojazd), a najczęściej mi się zdarza nagrywać przejazdy pojazdami zabytkowymi na liniach specjalnych. Robię tak jak sporo sympatyków transportu publicznego, jednak w przeciwieństwie do sporej części z nich, to nigdy nie nagrywam wnętrza pojazdów z powodu, co już podałem wyżej.
  • Odpowiedz
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lardor: Iveco - Kapena Urby 65c Generalnie czuć, że to przeróbka dostawczaka, a nie samochód projektowany od A do B do bycia autobusem miejskim. W przypadku egzemplarza którym miałem przyjemność jeździć,
-niskopodłogowa część to tylko kawałek podłogi za tylną osią, do siedzeń należy pokonać schodki.
-widoczność gorsza, niż w Solarisach oraz Manach oraz kokpit wielkości lotniska sprawiały że ciężej było wyczuć gabaryt pomimo, że jest węższy o prawie 40 cm
cavird - @Lardor: Iveco - Kapena Urby 65c Generalnie czuć, że to przeróbka dostawczak...

źródło: comment_1635618963atyTgFer767WpnEyfHeke4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Poniedziałek 07:41
Wszyscy wchodzą do przepełnionego 127 jak przyjeżdża.
Ja nie wchodzę jako jedyny.

Król urbanistyki
Mistrz transportu publicznego
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Badmadafakaa są ludzie, którzy mają auta a lubią jeździć autobusami dla powolnego przejazdu pokręconą trasą i spotkania ludzi. Znajomy tak w autobusie ogarnął sobie różową.
  • Odpowiedz
Miraski, dziwna sytuacja spotkała mnie dzisiaj w tramwaju, mianowicie, była kontrola biletów, kanar sprawdza mój bilet zakupiony w apce mobilet, po czym prosi o legitymacje studencka. Dalem mu te legitke, sprawdzil waznosc i mowi, ze kupilem bilet juz w trakcie kontroli biletów i zaczyna spisywać moje dane z legitymacji. Odpowiedziałem mu na to, że mam ważny bilet podczas kontroli (kupiłem go chyba z 2 min przed tym jak zaczął mnie sprawdzać), więc
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trogatelnaya_raduga: z tego co wiem to w ogóle nie możesz nie przyjąć "mandatu" od kanarów, później możesz się odwoływać. Ale słyszałem, że odwołania na apki mobilne zwykle są uwzględniane (inne miasto, Szczecin).
  • Odpowiedz