Miałem kolizję i przód auta jest rozwalony ( zderzak, grill, uchwyty reflektorów, oraz powstała duża szpara/szczelina między maską a bokiem samochodu). Kobieta wjechała mi tyłem w auto. Po oględzinach rzeczoznawcy od ubezpieczyciela tamtej Pani dostałem kosztorys naprawczy. Wycenili moje auto na 6900zł xDDD, a naprawę oszacowali na 1100zł. Nie uwzględnili również tej dużej szpary/szczeliny, która powstała po wypadku. Jak się ubiegać o większe odszkodowanie?
Mój samochód to Toyota Corolla T-Sport z






















#mechanikasamochodowa
#auto
#lakiernictwo
źródło: comment_1615995825F2FCYOUu0jU3mRzIZeQ0Tc.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora Wpisu