#netprasowka 21/21
Cześć
Witam ponownie po długiej nieobecności. Netprasówka będzie się zmieniać. Nie będzie tylko suchych linków, ale też więcej mojego czy moich gości komentarza.
Ale o tym wszystkim dowiesz się w swoim czasie. :-)
Cześć
Witam ponownie po długiej nieobecności. Netprasówka będzie się zmieniać. Nie będzie tylko suchych linków, ale też więcej mojego czy moich gości komentarza.
Ale o tym wszystkim dowiesz się w swoim czasie. :-)














chce zoptymalizować swoją prywatną 'infre której nie mam lokalnie' czyli jakieś tam sesje terminala, irc, self hosted toole których potrzebuje z zewnątrz, strona webowe z portfolio i paroma appkami. Obecnie płacę spore pieniądze jak dla mnie, niektóre zasoby się marnują. Do tej pory po prostu opłacałem vps'y w ovh na którego szedł deploy zazwyczaj ansiblem. Zastanawiam się teraz, czy nie lepiej skorzystać z rozwiązania chmurowego dedykowanego dla własnie kontenerów, które
@TMBRK: jak static to netlify
@TMBRK: to zrob je server less