• 0
Hej, ktoś wie co to za błąd w aplikacji youtube na androidzie że filmik się dłużej ładuje a na końcu jest i tak czarny ekran ? Czas w filmiku leci ale dźwięku i obrazu niema. Odinstalowywałem aplikację, czyściłem cache ale nic nie pomaga.

#android #samsungsamsung #youtube
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aplikacje od Google, takie jak kontakty, telefon, chrome lub wiadomości są zabarwione na czerwono w ciemnym motywie na MIUI 13. Da się to jakoś zmienić żeby czerń była czernią ewentualnie białe napisy? #android #xiaomi #miui #google
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wam też apka maca odmawia z kodem błędu Q1? mam na denyliście apke, shamiko, ukrytego magiska oraz lsposed z hide my applist i mcrootem. safetynet passed tylko zauważyłem w applist detector że moduły xposed i magisk jakimś cudem wykrywa, mimo iż wszystko poukrywane. miui 12.5 android 11
#root #android #magisk
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@7evenlxrd: ok sprawdziłem rootbeer i okazało się że po odinstalowaniu busyboxa nadal były jakieś jego pliki i był wykrywany przez mcdonalda i rootbeera. był w /data/local/ pod nazwą oczywistą "busybox". usuńcie go jak macie jakieś problemy.
  • Odpowiedz
Taki przypadek: nie mogę się zalogować do WiFi na Redmi 8A, bo hasło jest za krótkie. Przycisk Połącz aktywuje się dopiero po wpisaniu 8 znaków, a aktualne hasło do WFi ma tylko 5 znaków.

Da się to jakoś obejść bez konieczności zmiany hasła?

#android #redmi
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#google #chrome #android #samsung #googletranslate #html #jezykiobce

jak ustawić w Google Chrome na android by po zaznaczeniu i podświetleniu słowa lub frazy pokazywało mi tłumaczenie tego na język polski?
Niby zalazłem instrukcję ale u mnie nie działa. chrome://flags/#contextual-search-definitions

https://dailyweb.pl/google-chrome-na-androida-z-nowa-funkcja-slownika/
pixol - #google #chrome #android #samsung #googletranslate #html #jezykiobce

 jak ...

źródło: comment_1668941211kv2ehnv5akRaI9KCipFlXO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mala_kropka: ładne to pojęcie względne najładniejsza gra tego typu na telefony to diablo immortal ale tam już są mikrotransakcje i wyskakujące na ekranie reklamy tak jak w wszystkich nowych grac androidowych
  • Odpowiedz
Drogie Mirki i Mirabelki. Planuję zakup smartfon poniżej 6 cali. Zastanawiam się pomiędzy Asus Zenfone 8 a Google Pixel 5. W związku z ich średnią dostępnością w oficjalnej dystrybucji, proszę o poradę skąd mógłbym bezpiecznie nabyć jeden z powyższych telefonow.
No i też proszę o poradę który z nich wybrać.
#android #smartfon #telefony
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Krzychooo: a czy cena gra rolę? Bo zamiast Asusa 8 poleciałbym 9 - wyeliminowano błędy z 8 (czasem ot tak sobie padała płyta główna i mimo gwarancji zostawaliśmy z drogim przyciskiem do papieru, no i przeniesiono czytnik linii papilarnych (w ósemce był pod ekranem i działał tak se)
  • Odpowiedz
Nagle zniknąl mi z listy aplikacji Youtube w android auto. Samochod mam pól roku i normalnie YT bylo widoczne, nagle zniknąl a zamiast niego wyswietla sie google podcast. Problem z autem wykluczam chyba bo na żony telefonie normalnie YT działa. Ktoś ma pomysł?
#androidauto #android
#motoryzacja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jarkendarion: To cię tak zaskoczę: Apple też szpieguje. Ale nie mów tego fanatykom jabłka bo się zesrają, bo wielka korporacja nie może kłamać w swoim marketingu. Mało tego, nawet jakbyś łaził z Nokią 3310 to nadal można cię śledzić na podstawie tego do których wież GSM się łączysz w danym czasie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak to jest, Mirki, że telefon wart 3k na allegro widziany jest po 2,5k? To normalne, nie ma się czego bać, że jakiś lewy, gorszy sort?
Mowa o Galaxy S21 FE.
W autoryzowanym salonie Samsung'a 3k, Media Experty itp też 3k.
Warto brnąć w tańsze na allegro, czy lepiej nie ryzykować? Może poczekać na black week?
Ktoś coś?

Kontekst
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#smarthome #ogrzewanie #android

Są jakieś głowice do grzejników z termostatem i opcją podłączenie smartphona (np. ustawienie harmonogramu itp), które nie wymagają do tego jeszcze dodatkowego urządzenia (bramy)?.

Nie chce sterować nimi z internetu. Wystarczy po sieci lokalnej.

EDIT:
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Variv: Tak, ogólnie tak.
[urządzenia zigbee] - [dongle Zigbee] - [Home Assistant]

W Home Assistant musisz dodać i skonfigurować odpowiedni plugin/integrację, która obsłuży dongle który wpiąłeś, a także urządzenia jakie ten dongle będzie mieć podłączone ;) i takim czymś jest np. właśnie wspomniany zigbee2mqtt - na stronie masz supported adapters: https://www.zigbee2mqtt.io/guide/adapters/ i supported devices: https://www.zigbee2mqtt.io/supported-devices/

Ogólnie na pierwszy rzut oka może się to wydawać dość skomplikowane, szczególnie dla nietechnicznych osób, ale wokół tematu
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach