Wpis z mikrobloga

@olderoc: brave , z tym że jest to przeglądarka aczkolwiek osobiście przedstawiałem się z vanced, plus taki że można zalogować się na swoje konto yt w porównaniu do pseudo konkurencji w postaci apek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@olderoc: a nie lepiej kupić premium w Turcji za 8zl/m ? Użyj VPN (ps to cena za konto rodzinne 5osob) nic nie musisz zmieniac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tr8025: fakt ale nie wszyscy moi bliscy używają androida a na iPhona nie ma dobrej alternatywy. Poza tym używałem tylko sponsor block
  • Odpowiedz
@archi3: No fakt. Tylko podkreślam, że jednak premium nie zawsze jest alternatywą dla vanced. Sam szukałem czegoś na kształt vanced i niestety premium tym nie jest xD
  • Odpowiedz
lub new pipe sponsorblock


@rewida17: zastanawiałem się czy nie przeskoczyć z newpipa na tego forka, bo z raz czy dwa uraczyły mnie reklamy na yt. Oferuje coś więcej niż sponsorblocka i przywrócenie dislike'a?
  • Odpowiedz
@Dibhala: szału nie ma, chyba jest tyle co napisałeś :)

Ja w sumie mam niew pipe + new pipe sponsorblock (na wszelki wypadek, zapewne newpipe będzie miał szybciej fixy)
  • Odpowiedz
@rewida17: eee, to mi się nie chce ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Raz czy dwa na taką ilość jaką ja oglądam strupka na słuchawie to za dużo klikania w instalkę

ale jak przyfilowałem jeden kneflik, że można zmienić źródełko z ysrupka na bandcampa i soundclouda to mi serce stopniało do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie muszę się pałować z dodatkowymi apkami
  • Odpowiedz
@rewida17:po tym jak w zeszłym roku gdy trochę więcej korzystałem z #owm i odpalałem linki do yt w newpipe, to po ponownej instalce niedawno na nowej słuchawie w ogóle nie poznałem
sporo niespodzianek, wsio fajnie działa, ale trochę się sypie jak odpalić na dłużej żeby grało coś w tle

a tu z nienacka myk bandcamp i mogę odstawić campfire na bok, sounklodzik też wporzo. Ale jak zawsze z
  • Odpowiedz