Ma ktoś może link do sprawdzonego kabla, który by śmigał z oneplus nord 2 z AliExpress? Z wysyłką do Niemiec. Na oficjalnej stronie kabel nie dostępny, na amazonie podróby za 10 euro są, to jak już mam podróbkę kupować to może coś taniej na ali się znajdzie.

#oneplus #android #telefony #aliexpress
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#xiaomi #android Czasem przez przypadek coś naciskam i whatsapp pojawia się w mniejszym oknie. Jak to się włącza i jak taką aplikację zamknąć?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@michal_77 patrz w stronę Apple. Jeżeli tylko do takich celów jak napisałeś, to co byś nie wybrał będziesz zadowolony.
Mam starego iPada air2 od kilku lat i działa do tej pory bardzo dobrze (necik, YT, twitch)
  • Odpowiedz
Siema!
Chciałbym młodemu kupić jakiegoś boxa multimedialnego do tv żeby mial youtuba bez reklam koniecznie, netflix i moze przeglądarkę. Najlepiej z z kontrolą rodzicielska i żeby szybko działało bo ilość reklam powala. Co kupić? Bo nie chcę na razie mu pc kupować.

Dzięki
#android #tv #pytanie #youtube #netflix
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@mleko3-2procent tak samo jak spotify można dzielić z 5 osobami. W rodzinie YT może być 6 osob, koszt 36zł. Masz YouTube bez reklam i youtube music w gratisie. Playlisty ze spotify przenosisz przez tuneinmymusic.
  • Odpowiedz
Planuje wymienić telefon. Przesiadam się z One +6T i teraz mam dylemat, który telefon wziąć:
-iphone 13 (lub Pro)
-iphone 14 (lub Pro)
-iphone 15 (lub Pro)
-One plus 11
- jakaś propozycja?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kruszyn99: Jak masa ludzi na allegro i olx, nie ma słowa o pro MAX :)

@zwarcin: dopiero przesiadłem się z 13-tki na 14 pro i cieszę się, że znowu mam zoom optyczny 3x (po zmianie z 11 pro na 13 bardzo go brakowało) + mogę robić zdjęcia z bliska nie czekając na złapanie ostrości przez 20 sekund. Jeśli w ogóle rozważasz 15 pro to budżet nie jest kłopotem,
  • Odpowiedz
Co teraz jest najlepsze z najlepszych do 1550 zł i ani grosza więcej? Może mieć nawet 64 GB internal storage byłe żeby było 8+ GB RAM i 60+ W charger. Dostawa tylko z Polski.
#smartfon #smartphone #android
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#internet #telefon #android Poleci ktoś jakąś kartę sim z internetem, którą nie bedę musiał doładowywać co miesiąc żeby mieć neta a który będzie łapał mi po polskiej stronie i po niemieckiej?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idę chyba w pixel 8
Miałem w pixel 7 za 2400 ale w preorderze są słuchawki za circa 800 więc nie tak dużo drożej wyjdzie za lepszy ekran, procek i wsparcie. A akurat zaczynałem polować na słuchawki, więc nie jest to coś niepotrzebnego (jak smartwatch, którego nie chcę)
Ktoś jeszcze poluje na preorder?
#pixel #android #smartfon
niegwynebleid - Idę chyba w pixel 8
Miałem w pixel 7 za 2400 ale w preorderze są słuc...

źródło: Pixel_8_devices_1696434007790_1696434016483

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sayda: cały pixel experience używania czystego Androida to coś pięknego wszystko śmiga jak szalone, piękne animacje, przejścia i wiele więcej, czujesz, że używasz coś na miarę iphone tylko na androidzie czego w życiu nie powiedziałbym o bezndaziejnym one ui w samsungach, do tego teraz w andr 14 pojawia i pojawi się dużo fajnych elementów AI gdzie tego nie będzie albo będą okrojone, aktualizacje softu dostajesz jako pierwszy ze wszystkich marek
  • Odpowiedz
  • 1
@Pucha12 zazwyczaj zamawiam do cioci i ona nadaje to do polski, natomiast pare razy niemiecki media markt nadal paczke normalnie do polski(np. w ubieglym roku na black friday laptopy), a czasami pisal maila żeby poprawić adres bo nie wysla.
  • Odpowiedz